II Turniej Eliminacyjny WLU 2020/2021 w kat. młodzik gr. B Drukuj

W dniu 25 kwietnia 2021 r. w sali sportowej przy SP w Siedlcu rozegrano II Turniej eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. Młodzik gr. B.

DSC09235

 

W zawodach uczestniczyły:

  1. UKS Absolwent Siedlec
  2. UKS Jastrzębie Żytowiecko
  3. UKS Salezjanie Poznań
  4. KS Spartanie Opalenica

Wyniki poszczególnych meczy:

  1. UKS Salezjanie Poznań - UKS Absolwent Siedlec 1:3

Bramkę dla Salezjan  zdobył:  Stawik Tymon, asysta: Żarna Karol.

Bramki dla Absolwenta zdobyli: Kupś Michał – 2, Lehman Mateusz-1

Asysty: Kupś Michał – 1, Kaczmarek Antoni- 1

UKS Salezjanie Poznań wystąpili w składzie: Włoch Szymon-br, Mieszala Stanisław-br, Łapacz Piotr, Żarna Karol, Stawik Tymon - k, Kisiel Rafał, Pers Jędrzej, Durniat Mateusz, Winter Stanisław, Rister Jan, Włoch Łukasz – trener.

UKS Absolwent Siedlec wystąpił w składzie: Oskar Matysik – br. Michał Kupś,  Antoni Kaczmarek, Maciej Wróbel, Ernest Szmańda, Antoni Grocholski, Lehmann Maciej, Lehmann Mateusz, Seweryn Kaczmarek, Zbigniew Mokry, Kamil Kierecki, Jakub Zalisz, Zdzisława Łopuszyńska – trenerka.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Salezjanie Poznań: Pers Jędrzej

Absolwent Siedlec : Lehmann Maciej

  1. KS Spartanie Opalenica - UKS Jastrzębie Żytowiecko   0:5  (walkower)
  1. UKS Salezjanie Poznań – KS Spartanie Opalenica  5:0 (walkower)

 

  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko – UKS Absolwent Siedlec 3:2 (1:0;0:0;2:2)

 

Bramki dla Jastrzębi zdobyli: Dudziak Szymon-1, Bartz Mikołaj-1, Gunia Borys -1, asysty: Bartz Mikołaj -1, Musialski Oskar – 1..

Bramki dla Absolwenta zdobył: Michał Kupś – 2,

UKS Jastrzębie Żytowiecko wystąpili w składzie: Dudziak Szymon-k, Bartz Mikołaj, Katarzyński Nikodem , Andrzejewski Mateusz, Hasiński Jakub-br, Musialski Oskar, Gunia Borys, Gunia Nikodem, Danek Filip-br, Krzyżyński Damian, Kaczmarek, Patryk, Drewniak Wiktor, Bartz Tomasz-trener.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Jastrzębie Żytowiecko: Gunia Borys

Absolwent Siedlec: Oskar  Matysik.

  1. UKS Absolwent Siedlec – KS Spartanie Opalenica 5:0 (walkower)
  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko – UKS Salezjanie Poznań 4:5 (0:0;3:1;1:4)

 

Bramkę dla Jastrzębi zdobyli : Dudziak Szymon-2, Bartz Mikołaj-2, asysty: Dudziak Szymon-1, Andrzejewski Mateusz-1, Musialski Oskar-1

Bramki dla Salezjan zdobyli: Żarna Karol, Stawik Tymon, Kisiel Rafał, Pers Jędrzej, Rister Jan, asysty: Żarna Karol-1,Stawik Szymon-1, Pers Jędrzej-2.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Jastrzębie Żytowiecko: Kaczmarek Patryk

Salezjanie Poznań: Łapacz Piotr

Organizator wyróżnił najlepszych zawodnika turnieju :

Najlepszy napastnik: Kupś Michał – Absolwent Siedlec

Najlepszy napastnik: Bartz Mikołaj – Jastrzębie Żytowiecko

Najlepszy środkowy: Stawik Tymon – Salezjanie Poznań

Najlepszy Obrońca: Zalisz Jakub – Absolwent Siedlec

Najlepszy Obrońca: Rister Jan – Salezjanie Poznań

Najlepszy bramkarz: Hasiński Jakub – Jastrzębie Żytowiecko.

Klasyfikacja zespołów w II turnieju:

  1. UKS Absolwent Siedlec  -    6 pkt. bramki- 5:4
  2. UKS Jastrzębie Żytowiecko  -  6 pkt. bramki- 7:7
  3. UKS Salezjanie Poznań  -      6 pkt. bramki- 6:7
  4. KS Spartanie Opalenica-     0 pkt. Bramki- 0:15

Klasyfikacja strzelców:

  1. Kupś Michał – 4
  2. Dudziak Szymon – 3

Bartz Mikołaj – 3

  1. Stawik Tymon – 2
  2. Gunia Borys – 1

Żarna Karol – 1

Kisiel Rafał – 1

Pers Jędrzej – 1

Rister Jan – 1

Lehmann Mateusz - 1

                    Klasyfikacja Kanadyjska::

  1. Kupś Michał – 5
  2. Bartz Mikołaj – 4
  3. Dudziak Szymon – 4
  4. Stawik Tymon -3

                     Pers Jędrzej – 3

  1. Żarna Karol – 2

    Musialski Oskar – 2

  1. Kaczmarek Antoni – 1

    Andrzejewski Mateusz -1

    Lehmann Mateusz – 1

    Rister Jan – 1

    Kisiel Rafał  - 1

    Gunia Borys – 1

Żarna Karol – 1

Mecze sędziowali : Mateusz Woźny i Sebastian Kaczmarek

Organizator serdecznie dziękuje za wsparcie turnieju Radosławowi Matysik i sfinansowanie medali, statuetek i słodkich upominków dla wyróżnionych zawodników.

Klasyfikacja po dwóch turniejach eliminacyjnych:

  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko 15 pkt.
  2. UKS Salezjanie Poznań 12 pkt.
  3. UKS Absolwent Siedlec 9 pkt.
  4. KS Spartanie Opalenica 0 pkt.

Do dalszych rozgrywek awans uzyskały dwie pierwsze drużyny.                      

Organizator: Zdzisława Łopuszyńska