II turniej eliminacyjny WLU w kat. Młodzik, gr. B – Poznań, 20.01.2024 r.

Turniej został rozegrany w dniu 20.01.2024 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Salezjańskich w Poznaniu.

1. Organizatorzy:
  1. UKS Salezjanie Poznań
  2. Wielkopolski Związek Unihokeja
  3. Polski Związek Unihokeja

W  turnieju uczestniczyły drużyny:

• UKS Kopla Paczkowo w składzie: Michał Boroch, Piotr Snela, Piotr Pospieszny, Wojciech Kuzdrowski, Jakub Michałek, Bartosz Dulas, Jakub Dorosz, Franciszek Księżopolski, Adam Krzywoszyński. Robert Dopta – trener
  • UKS Absolwent  I Siedlec w składzie: Antoni Grocholski, Ignacy Kaczówka, Dawid Maciaszczyk, Jakub Orkisz, Igor Chlebowski, Jan Matysik, Igor Piątek, Olaf, Piosik, Wojciech Ulanicki. Zdzisława Łopuszyńska – trenerka.
  • UKS Radzevia Radzewo : Sławomir Grzybek, Franciszek Rozmiarek, Kacper Snuszka, Michał Bykowicz, Marcel Duszczak, Wojciech Walewski Wojciech Woźniak, Tomasz Zimoch. Rafał Węglarz– trener.
  • UKS Salezjanie Poznań/Jastrzębie Żytowiecko: Bartosz Jędryczka, Gabriel Dudziak, Dominki Świtalski, Łukasz Andrzejewski, Maciej Borawski, Krzysztof Borawski, Ignacy Kosicki, Piotr Burda, Mateusz Piernikowski, Bartosz Kemp. Łukasz Włoch – trener.

II. Wyniki poszczególnych meczów:

Lp.MeczWynik
1.Absolwent I Siedlec –  Radzevia Radzewo12 : 8 (4:4; 5:2; 3:2)
2.Kopla Paczkowo – Salezjanie Poznań/ Jastrzębie 9 : 5 (1:2; 3:3; 5:1)
3.Absolwent I Siedlec – Salezjanie Poznań/ Jastrzębie8 : 6 (6:0; 0:4; 2:1)
4.Kopla Paczkowo – Radzevia Radzewo13 : 7 (2:2; 6:2; 5:3)
5.Radzevia Radzewo – Salezjanie Poznań/ Jastrzębie7 : 10 (2:3; 3:2; 2:5)
6.Kopla Paczkowo – Absolwent I Siedlec 3 : 3 (1:2; 2:1; 0:0)

III. Klasyfikacja drużyn po II turnieju:

MiejsceKlubPkt.Bramki
I.UKS Kopla Paczkowo1651 : 28
II.UKS Absolwent I Siedlec1348 : 39
III.UKS Salezjanie Poznań/ Jastrzębie338 : 45
IV.UKS Radzevia Radzewo337 : 62

Mecze rozegrano w kolejności według regulaminu rozgrywek. Czas gry : 3 x 10 minut  (2 minuty przerwy między tercjami). Wyróżnieni zawodnicy otrzymali  upominki. Mecze sędziował  Stanisław Mieszała.