Główna News I Turniej Eliminacyjny Grupy A WLU 2018/2019 w kategorii juniorek młodszych
I Turniej Eliminacyjny Grupy A WLU 2018/2019 w kategorii juniorek młodszych PDF Drukuj Email

I Turniej Eliminacyjny Grupy A WLU 2018/2019 w kategorii juniorek młodszych  - Zaniemyśl, 03.11.2018

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

1. ORGANIZATOR
Uczniowski Klub Sportowy „Radzevia” Radzewo

2. WYNIKI MECZÓW
1. Junior Kębłowo – Radzevia Radzewo 0:6 (0:3, 0:0, 0:3)
MVP: Milena Kaczmarek (Junior) i Patrycja Bartkowiak (Radzevia)

2. Salezjanie Poznań – Jastrzębie Żytowiecko 1:7 (0:1, 0:3, 1:3)
MVP: Martyna Wawrzyniak (Salezjanie) i Roksana Dębicka (Jastrzębie)

3. Junior Kębłowo – Salezjanie Poznań 5:4 (0:3, 2:0, 3:1)
MVP: Patrycja Stermula (Junior) i Zofia Wawrzyniak (Salezjanie)

4. Jastrzębie Żytowiecko – Radzevia Radzewo 5:2 (4:1, 1:0, 0:1)
MVP: Agata Wenderska (Jastrzębie) i Roksana Toboła (Radzevia)

5. Radzevia Radzewo – Salezjanie Poznań 6:4 (1:2, 3:1, 2:1)
MVP: Sylwia Rumińska (Radzevia) i Maja Dutkiewicz (Salezjanie)

6. Jastrzębie Żytowiecko – Junior Kębłowo 8:3 (5:1, 3:2, 0:0)
MVP: Nikola Pache (Jastrzębie) i Aleksandra Walkowiak (Junior)

3. TABELA WYNIKÓW

 

JK

RR

SP

pkt

Bramki

Miejsce

UKS Jastrzębie Żytowiecko

X

8:3

5:2

7:1

9

20:6

I

UKS Junior Kębłowo

3:8

X

0:6

5:4

3

8:18

III

UKS Radzevia Radzewo

2:5

6:0

X

6:4

6

14:9

II

UKS Salezjanie Poznań

1:7

4:5

4:6

X

0

9:18

IV

 


    4. BRAMKI, ASYSTY, KARY

 

Nazwisko i imię

Klub

Bramki

Asysty

RAZEM

1

Skiba Natalia

Jastrzębie

8

5

13

2

Toboła Rokana

Radzevia

4

4

8

3

Rozmiarek Mirella

Radzevia

4

4

8

4

Rumińska Sylwia

Radzevia

6

1

7

5

Wawrzyniak Martyna

Salezjanie

6

1

7

6

Kaczmarek Milena

Junior

6

0

6

7

Szczepaniak Sandra

Jastrzębie

4

2

6

8

Pache Nikola

Jastrzębie

3

2

5

9

Stochaj Daria

Jastrzębie

0

5

5

10

Bartz Anna

Jastrzębie

2

2

4

11

Stermula Patrycja

Junior

1

3

4

12

Dębicka Roksana

Jastrzębie

3

0

3

13

Skrzypczak Martyna

Junior

1

1

2

14

Nawracała Natalia

Junior

0

2

2

15

Wawrzyniak Zofia

Salezjanie

0

2

2

16

Bożek Natalia

Salezjanie

1

0

1

17

Czerwińska Małgorzata

Salezjanie

1

0

1

18

Abai Elżbieta

Salezjanie

1

0

1

19

Kędziora Natalia

Junior

0

1

1

20

Rudnicka Zofia

Salezjanie

0

1

1

21

Brylewska Zofia

Radzevia

0

1

1

22

Ciesielska Zuzanna

Jastrzębie

0

1

1

 

Kary:
- Stochaj Daria (Jastrzębie) – 2min

- Toboła Roksana (Radzevia) – 2min

- Rudnicka Zofia (Salezjanie) – 2min
- Mołoń Magdalena (Salezjanie) – 5min
- Kaczmarek Milena (Junior) – 2min

 

5. INNE
Mecze sędziował Marcin Koller.
Trzy pierwsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale.
Wszystkim drużynom wręczono dyplomy i upominki rzeczowe.
Dla każdego uczestnika był przygotowany ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek.
Na najlepszych zawodników w poszczególnych meczach czekały statuetki i upominki rzeczowe.

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości