Główna News Agnieszka Kozanecka odebrała Nagrodę Specjalną za 2017 rok
Agnieszka Kozanecka odebrała Nagrodę Specjalną za 2017 rok PDF Drukuj Email

16 marca 2018 w Urzędzie Gminy w Niechanowie miało miejsce niecodzienne spotkanie władz samorządowych w osobie Wójta Gminy Niechanowo Pana Eugeniusza Zamiara ze sportsmenką mieszkanką Niechanowa, zawodniczką UKS Błyskawica Niechanowo trenującą unihokeja, Panią Agnieszką Kozanecką, która w chwili obecnej mieszka w Szwecji. W spotkaniu uczestniczył również Prezes UKS Błyskawica Niechanowo jednocześnie trener Pan Tomasz Wojciechowski.

Pani Agnieszka Kozanecka jest wychowanką UKS Błyskawica Niechanowo od 13 lat gra w unihokeja a w chwili obecnej gra w szwedzkim Linköping IBK, z którym ma podpisany 2-letni kontrakt. W ubiegłym tygodniu zakończyła sezon ligowy w Szwecji i przyjechała do Polski, na krótki urlop. Jej pobyt w Polsce stał się doskonałą okazją do wspólnego spotkania w czasie, którego Pan Wójt Eugeniusz Zamiar wręczył Pani Agnieszce Nagrodę Specjalną za szczególne osiągnięcia sportowe w 2017 roku.

Natomiast Pani Agnieszka na ręce Pana Wójta przekazała koszulkę Reprezentacji Polski w Unihokeju, w której występowała na ostatnich Mistrzostwach Świata w grudniu 2017 roku w Bratysławie w podziękowaniu samorządowcom za wsparcie jakie udzielają jej osobiście jak i jej macierzystemu klubowi UKS Błyskawica Niechanowo.

Spotkanie stało się doskonałą okazją do wspomnień sprzed lat jak i zakończonym przez Panią Agnieszkę sezonie w Szwecji. Spotkanie przebiegało w doskonałej atmosferze i zakończone zostało życzeniami dalszych sukcesów dla Pani Agnieszki oraz dla wszystkich drużyn UKS Błyskawica Niechanowo.

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości