Główna Licealiada 2014/2015 XXII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja w Elblągu
XXII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja w Elblągu PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XXII Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" rozegranego w Elblągu 13 i 14 czewca 2015 roku.

 

 

Festiwal jest jednocześnie Finałem Ogólnopolskich Igrzysk Młodziezy Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady w Unihokeja. W festiwalu uczesniczyło łącznie 68 drużyn w tym 7 z terenu Wielkopolski. Przedstawiamy fragment oficjalnego komunikatu końcowego nadesłanego przez organizatora zawodów.

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 Kategoria Dziewczęta

 

1m. SP Łęki Szlacheckie                                           woj. łódzkie

2m. SP Małe Walichnowy                                        woj. pomorskie

3m. SP Nr 1 Trzebiatów                                           woj. zachodniopomorskie

4m. SP Orzysz                                                          woj. warmińsko-mazurskie

5m. SP Żabi Róg                                                       woj. warmińsko-mazurskie

6m. SP Nr 3 Trzebinia                                               woj. małopolskie

7m. SP Kębłowo                                                      woj. wielkopolskie

8m.SP Sidzina                                                           woj. opolskie

9m. SP Kotlin                                                           woj. wielkopolskie

10m. SP w Kupiskach                                                woj. podlaskie

11m. SP Brzeżnica                                                     woj. podkarpackie

12m. SP w Kosieczynie                                              woj. lubuskie

13m. SP Żurawica                                                     woj. podkarpackie

 

Najlepsza strzelczyni - Oliwia Aranowska  4 bramki SP Nowe Walichnowy

Najlepsza zawodniczka– Magdalena  Kaczanowska – SP Trzebiatów

Najlepsza  bramkarka- Kinga Banaszczyk -  SP Łęki Szlacheckie

 
 

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej,

Kategoria Chłopcy

1m. Szkoła Podstawowa Nr 48 Gdynia                  woj. pomorskie

2m. Szkoła Podstawowa Gardeja                          woj. pomorskie

3m. Szkoła Podstawowa Nr 4 Sanok                      woj. podkarpackie

4m. Szkoła Podstawowa Żabi Róg                         woj.warmińsko-mazurskie

5m. Szkoła Podstawowa Góra św. Małgorzaty       woj. łódzkie

6m. Szkoła Podstawowa w Kramarzynach              woj. pomorskie

7m. Szkoła Podstawowa w Orzyszu                        woj. warmińsko-mazurskie

8m. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Trzebiatowie        woj. zachodnio-pomorskie

9m. Szkoła Podstawowa Subkowy                           woj. pomorskie

10m. Szkoła Podstawowa w Klęce                       woj. wielkopolskie

11m. Szkoła Podstawowa w Godkowie                   woj. warmińsko-mazurskie

12m. Szkoła Podstawowa w Łambinowicach          woj. opolskie

13m. Szkoła Podstawowa w Sicienku                      woj. kujawsko-pomorskie

 

Najlepszy strzelec- Szymon Dobosz SP Nr 4 Sanok – 4 bramki

Najlepszy zawodnik – Piotr Karbowski – SP Nr 48 Gdynia

Najlepszy bramkarz – Piotr Karbowski - SP Gardeja

 

Ogólnopolska Gimnazjada Dziewcząt

1m. Gimnazjum Nr 1 Trzebinia                                 woj. małopolskie

2m. Gimnazjum w Trzebiatowie                               woj. zachodnio-pomorskie

3m. Gimnazjum Nowy Dwór Kwidzyński                   woj. pomorskie

4m. Gimnazjum w Brzeżnicy                                      woj. podkarpackie

5m. Gimnazjum w Orzyszu                                        woj. warmińsko-mazurskie

6m. Gimnazjum w Zielonce                                       woj. mazowieckie

7m.Gimnazjum w Nowym Kamieniu                          woj. podkarpackie

8m.Gimnazjum w Brzoziu                                          woj. kujawsko-pomorskie

9m. Gimnazjum w Niechanowie                             woj. wielkopolskie

10m. Gimnazjum w Kębłowie                                 woj. wielkopolskie

11m. Gimnazjum w Nowych Zdunach                       woj. łódzkie

12m. Gimnazjum w Łambinowicach                          woj. opolskie

13-14m Gimnazjum w Brójcach                                 woj. lubuskie

             Gimnazjum w Nowym Miszewie                   woj. mazowieckie

15m. Gimnazjum w Dębnie                                       woj. zachodnio-pomorskie

 

Najlepsza strzelczyni - Natalia Pastusińska – Gim. Trzebiatów 5 bramek

Najlepsza zawodniczka – Sandra Wołowska – Gim. Nowy Dwór Kwidzyń.

Najlepsza bramkarka- Aleksandra Oszuścik – Gim. Trzebiatów

 

 

Ogólnopolska Gimnazjada Chłopców

1m. Gimnazjum w Grzmiącej                                   woj. zachodnio-pomorskie

2m. Gimnazjum Nr 1 Nowy Targ                              woj. małopolskie

3m. Gimnazjum w Brzeżnicy                                    woj. podkarpackie

4m. Gimnazjum w Jasionówce                                 woj. podlaskie

5m. Gimnazjum w Brójcach                                     woj. lubuskie

6m. Gimnazjum Nr 20 w Gdyni                                woj. pomorskie

7m. Gimnazjum w Gardei                                        woj. pomorskie

8m. Gimnazjum Nr 1 Sanok                                     woj. podkarpackie

9m. Gimnazjum w Żabim Rogu                                woj. warmińsko-mazurskie

10m. Gimnazjum Nr 5 w Zielonej Górze                  woj. lubuskie

11m. Gimnazjum w Tomawie                                   woj. łódzkie

12m. Gimnazjum w Józefinie                                   woj. mazowieckie

13m. Gimnazjum w Żurawicy                                   woj. podkarpackie

14m. Gimnazjum w Kamiennej Górze                      woj. dolnośląskie

 

Najlepszy strzelec- Sebastian Szynczewski Gim. w Brojcach – 5 bramek

Najlepszy zawodnik – Jakub Trojanowski – Gimnazjum w Grzmiącej

Najlepszy bramkarz- Mikołaj Leja – Gim. Nr 1 Nowy Targ

 

Ogólnopolska Licealiada Dziewcząt

1m. Zespół Szkół Nr 2 Sanok                                               woj. podkarpackie

2m. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Gorzów Wielkopolski - woj. lubuskie

3m. Zespół Szkół Licealnych Morąg                                    woj. warmińsko-mazurskie

4m. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Złocieniec              woj. zachodnio-pomorskie

5m. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Elbląg              woj. warmińsko-mazurskie

                                                                        

Najlepsza strzelczyni - Paulina Brzozowska – ZST i O Gorzów Wielkopolski - 4 bramki

Najlepsza zawodniczka – Magdalena Łytka – ZS Nr 2 Sanok

Najlepsza bramkarka - Natalia Stolarczyn – ZSL Morąg

 

Ogólnopolska Licealiada Chłopców

1m. Zespół Szkół Nr 2 Sanok                                        woj. podkarpackie

2m. Zespół Szkół Nr 1 Swarzędz                                woj. wielkopolskie

3m. II Liceum Ogólnokształcące Gniezno                 woj. wielkopolskie

4m. Zespół Szkół Technicznych Mielec                        woj. podkarpackie

5m. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Złocieniec       woj.zachodnio-pomorskie

6m. Liceum Ogólnokształcące w Sulechowie              woj. lubuskie

7m. Zespół Szkół Technicznych Zbąszynek                   woj. lubuskie

8m. Liceum Ogólnokształcące Braniewo                     woj. warmińsko-mazurskie

 

Najlepszy strzelec- Radosław Bomba – ZS Nr 3 Sanok – 3 bramki

Najlepszy zawodnik – Piotr Jóźwiak – ZS Nr 1 Swarzędz

Najlepszy bramkarz- Eryk Malajkat – LO Sulechów

 

 

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości