Główna
News
I Turniej o Mistrzostwo Wielkopolski w grupie B w ramach WLU 2017/2018 w kat. juniorek młodszych PDF Drukuj

W dniu 18 listopada 2017 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Niechanowie rozegrany został I Turniej o Mistrzostwo Wielkopolski w grupie B w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2017/2018 florbalki.pl w kategorii juniorek młodszych.

Więcej…
 
I Turniej Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii dzieci w grupie A PDF Drukuj

W dniu 11 listopada 2017 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Paczkowie rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2017/2018 w kategorii dzieci w grupie A.

 

  

Więcej…
 
Eliminacje Strefy Gnieźnieńskiej SPG w Unihokeja Dziewcząt do Finału Wojewódzkiego XIX Licealiady PDF Drukuj

15 listopada 2017 raku w hali sportowej  II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się Eliminacje Strefowe SPG  w Unihokeja Dziewcząt do Finału Wojewódzkiego XIX Licealiady. Łącznie do tej fazy rozgrywek awansowało 17 szkół z Wielkopolski, które zostały podzielone na 3 strefy. Organizatorem strefy gnieźnieńskiej był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie i Starostwem Powiatowym w Gnieźnie.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego SZS w Unihokeju Dziewcząt PDF Drukuj

W dniu14 listopada 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Baranowie rozegrany został Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego SZS w Unihokeju Dziewcząt.

Więcej…
 
Eliminacje Strefy Gnieźnieńskiej SPG w Unihokeja Chłopców do Finału Wojewódzkiego XIX Licealiady PDF Drukuj

14 listopada 2017 raku w hali sportowej  II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się Eliminacje Strefowe SPG  w Unihokeja Chłopców do Finału Wojewódzkiego XIX Licealiady. Łącznie do tej fazy rozgrywek awansowało 18 szkół z Wielkopolski, które zostały podzielone na 3 strefy. Organizatorem strefy gnieźnieńskiej był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie i Starostwem Powiatowym w Gnieźnie.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii dzieci w grupie B PDF Drukuj

W sobotę (11 października) w Święto Niepodległości w Siedlcu rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii dzieci w grupie B. W turnieju udział wzięły trzy drużyny. Pierwszy historyczny turniej w tej kategorii wiekowej rozegrała drużyna UKS Junior Kębłowo.

foto: Leszek Łopuszyński

Więcej…
 
Zaproszenie na kurs asystenta instruktora unihokeja PDF Drukuj

alt

 

Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza na kurs asystenta instruktora unihokeja, który obędzie się w dniach 02.12 – 03.12.2017 roku w Paczkowie (gmina Swarzędz)


Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SZS w Unihokeju PDF Drukuj

W sali sportowej w Niechanowie rozegrano turniej finałowy Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego SZS w Unihokeju w ramach XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 38

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości