Główna
News
Turniej Finałowy Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kat. junior młodszy 2017/2018 PDF Drukuj

Dnia 16.04.2018 w hali Sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kołaczkowie odbył się finałowy turniej WLU w kat. juniora młodszego. W zawodach udział wzięły drużyny: UKS Błyskawica Niechanowo, UKS Spartakus Sicienko i gospodarz UKS Kołaczkowo.

Więcej…
 
Kołaczkowo wraca ze srebrem z Katowic PDF Drukuj

Dnia 14.04.2018 w Katowicach młodzicy UKS Kołaczkowo wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Unihokeja TEMPISH FLOORBALL CUP 2018

Więcej…
 
Turniej Unihokeja Dzieci - Łubowo Floorball Cup PDF Drukuj

W minioną sobotę 14.04.201 roku blisko sześćdziesięciu młodych zawodników wzięło udział w Turnieju Unihokeja Dzieci - Łubowo Floorball Cup.

Więcej…
 
XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja dzień 2 chłopcy PDF Drukuj

Drugiego dnia zawodów 8 kwietnia 2018 rozegrany został XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja w kategorii chłopców uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Więcej…
 
XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja dzień 1 dziewczęta PDF Drukuj

W sobotę 7 kwietnia 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrany został XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja w kategorii dziewcząt uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Więcej…
 
Agnieszka Kozanecka odebrała Nagrodę Specjalną za 2017 rok PDF Drukuj

16 marca 2018 w Urzędzie Gminy w Niechanowie miało miejsce niecodzienne spotkanie władz samorządowych w osobie Wójta Gminy Niechanowo Pana Eugeniusza Zamiara ze sportsmenką mieszkanką Niechanowa, zawodniczką UKS Błyskawica Niechanowo trenującą unihokeja, Panią Agnieszką Kozanecką, która w chwili obecnej mieszka w Szwecji. W spotkaniu uczestniczył również Prezes UKS Błyskawica Niechanowo jednocześnie trener Pan Tomasz Wojciechowski.

Więcej…
 
Półfinał ,,B” Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2017/2018 w kat. młodzików PDF Drukuj

W sobotę 24.03.br w hali sportowej w Kębłowie rozegrano półfinał B Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2017/2018 w kategorii młodzików.

Więcej…
 
"Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" - materiał filmowy PDF Drukuj

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu, krótki materiał filmowy jak realizowany był projekt Polskiego Związku Unihokeja i Ministerstwa Sportu i Turystyki "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" w 2017 roku w Bielsko Białej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 35

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości