Autor: administrator

Więcej o: II Mistrzostwa Polski Województw Młodziczek i Młodzików w Unihokeju 15 października 2022 r

II Mistrzostwa Polski Województw Młodziczek i Młodzików w Unihokeju 15 października 2022 r

II Mistrzostwa Polski Województw

15 października 2022 roku w Nowym Mieście nad Wartą odbyły się II Mistrzostwa Polski Województw Młodziczek i Młodzików w Unihokeju. W zawodach wzięły kadry Mazowsza, Pomorza i Wielkopolski.

Wyniki meczów:

Dziewczęta:

Pomorska KW – Mazowiecka KW                  3:2 (Wojtysiak x 3 – Gąsiewska, Rejek)

Mazowiecka KW – Wielkopolska KW            0:5 (Z. Lisiecka x 2, Świątek, Ziętkiewicz x 2)

Pomorska KW – Wielkopolska KW                4:3 (Wojtysiak x 2, Bielecka x 2 – Wawryn, A. Lisiecka, Ziętkiewicz)

Runda rewanżowa

Pomorska KW – Mazowiecka KW                  3:2 (Sikorska x 2, Uznańska – Gąsiewska, Redek)

Mazowiecka KW – Wielkopolska KW            3:3 (Getka, Rejek – Z. Lisiecka x 2, Ziętkiewicz)

Pomorska KW – Wielkopolska KW                4:3 (Wojtysiak x 2, Bielecka x 2 – Malinowska, Świątek, Ziętkiewicz)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Pomorska KW

II miejsce Wielkopolska KW

III miejsce Mazowiecka KW

Drużyna All Stars:

Joanna Ziętkiewicz, Helena Wawryn, Zuzanna Wojtysiak, Amelia Elward, Monika Borawska, Oliwia Gąsińska

Chłopcy:

Pomorska KW – Mazowiecka KW                  2:2 (Szwajkowski, Starnawski – Koroś, Włodarczyk)

Mazowiecka KW – Wielkopolska KW            0:5 (Bączyk x 2, Bartz, Kisiel, Nowak)

Pomorska KW – Wielkopolska KW                2:3 (Sawczyszyn, Marszewski – Bączyk, Bartz x 2)

Runda rewanżowa

Pomorska KW – Mazowiecka KW                  3:5 (Folejewski, Chruszcz, Starnawski – Łuniewski, Syrowik, Włodarczyk)

Mazowiecka KW – Wielkopolska KW            0:4 (Bączyk x 2, Waszak, Nowak)

Pomorska KW – Wielkopolska KW                0:6 (Bączyk x 2, Piotrowicz, Kisiel, Nowak x 2)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Wielkopolska KW

II miejsce Mazowiecka KW

III miejsce Pomorska KW

Drużyna All Stars:

Szymon Włoch, Dominik Bączyk, Szymon Chruszcz, Filip Ciechanowski, Igor Kalata, Eryk Tengli-Jończak

W turnieju wzięło udział ponad 100 zawodniczek i zawodników, którzy otrzymali medale, puchary i statuetki ufundowane przez Wielkopolski Związek Unihokeja.

Gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich trenerów i opiekunów kadr wojewódzkich.

Więcej o: Drużyny zgłoszone do XIV edycji rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja – florbalki.pl                                        w sezonie 2022/2023

Drużyny zgłoszone do XIV edycji rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja – florbalki.pl w sezonie 2022/2023

DZIECI – DZIEWCZĘTA

  1. UKS Junior Kębłowo
  2. UKS Chynów Zielona Góra
  3. UKS Jastrzębie z Żytowiecka

DZIECI – CHŁOPCY

1. UKS Kołaczkowo
2. UKS Junior Kębłowo
3. UKS Chynów Zielona Góra
4. KS Spartanie Opalenica
5. UKS Absolwent Siedlec
6. UKS Fenomen Babimost
7. Floorball Śrem

MŁODZICZKI

  1. UKS Kołaczkowo
  2. Błyskawica/Jarząbek
  3. UKS Junior Kębłowo
  4. UKS Chynów Zielona Góra
  5. UKS Salezjanie Poznań       
  6. UKS Fenomen Babimost
  7. UKS Radzevia Radzewo
  8. GKS Kasztelania Brudzew

MŁODZICY

  1. UKS Junior Kębłowo
  2. UKS Chynów Zielona Góra
  3. UKS Salezjanie Poznań       
  4. KS Spartanie Opalenica
  5. UKS Absolwent Siedlec
  6. UKS Fenomen Babimost
  7. KS Lokomotiv Czerwieńsk
  8. UKS Radzevia Radzewo
  9. UKS Jastrzębie z Żytowiecka

JUNIORKI MŁODSZE

  1. GKS Kasztelania Brudzew

JUNIORZY MŁODSI

  1. UKS Kołaczkowo
  2. UKS Junior Kębłowo
  3. UKS Chynów Zielona Góra
  4. UKS Refleks Gorzyce Wielkie
  5. UKS Salezjanie Poznań
  6. UKS Fenomen Babimost
  7. UKS Jastrzębie z Żytowiecka
  8. KS Chrobry Brójce     

JUNIORKI STARSZE

  1. UKS Salezjanie Poznań
  2. UKS Radzevia Radzewo

JUNIORZY STARSI

  1. UKS Chynów Zielona Góra
  2. UKS Victoria Gułtowy
Więcej o: Zgrupowanie letnie Wielkopolskiej Kadry Unihokeja Młodziczek i Młodzików w unihokeju – 15-22.08.2022r.

Zgrupowanie letnie Wielkopolskiej Kadry Unihokeja Młodziczek i Młodzików w unihokeju – 15-22.08.2022r.

W dniach 15-22.08.2022r. odbyło się w Nowym Mieście nad Wartą zgrupowanie letnie Wielkopolskiej Kadry Unihokeja Młodziczek i Młodzików w unihokeju. Podczas akcji zawodnicy wraz z trenerami pracowali nad poprawą umiejętności techniczno – taktycznych gry w unihokeja oraz zgrywali się przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Województw.

W trakcie obozu mieliśmy również okazję do rozegrania gier kontrolnych z juniorkami UKS Radzevia Radzewo UKS Salezjanie Poznań oraz byłymi wychowankami UKS Jastrzębie z Żytowiecka.

Poświęciliśmy również trochę czasu na integrację w trakcie gry w Bowling i pobyt na basenie w Żerkowie.

Akcja została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystki.