Kategoria: Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2012/2013

Więcej XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku” – podsumowanie

XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku” – podsumowanie

Przedstawiamy podsumowanie XX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku” pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa rozegranego w Elblągu 15 i 16 czerwca 2013 roku.

Festiwal jest jednocześnie Finałem Ogólnopolskich Igrzysk Młodziezy Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady w Unihokeja. Na festiwalu uczesniczyło 8 druzyn z terenu Wielkopolski przedstawiamy fragment oficjalnego komunikatu końcowego nadesłanego przez organizatora zawodów.

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Kategoria Dziewczęta

1m. Szkoła Podstawowa Nr 9 Siedlce                      woj. mazowieckie

2m. Szkoła Podstawowa  Trzebiatów                      woj. zachodnio-pomorskie

3m. Szkoła Podstawowa Nr 3 Trzebinia                   woj. małopolskie 

4m. Szkoła Podstawowa Wielgie                            woj. kujawsko-pomorskie

5m. Szkoła Podstawowa Zbąszyń                     woj. wielkopolskie

6m. Szkoła Podstawowa Nr 9 Sieradz                      woj. łódzkie

7m. Szkoła Podstawowa Nowe Kramsko                  woj. lubuskie

8m. Szkoła Podstawowa Brójce                              woj. lubuskie 

9m. Szkoła Podstawowa Bukowsko                         woj. podkarpackie 

10m. Szkoła Podstawowa  Kotlin                      woj. wielkopolskie

11m. Szkoła Podstawowa Żytowiecko              woj. wielkopolskie

12m. Szkoła Podstawowa Wrzeście                          woj. pomorskie

13m. Szkoła Podstawowa Orzysz                             woj. warmińsko- mazurskie

14m. Szkoła Podstawowa  Godkowo                        woj. warmińsko-mazurskie

15m. Szkoła Podstawowa  Nr 2 Grajewo                   woj. podlaskie

16m. Szkoła Podstawowa Nr 3 Zielonka                    woj. mazowieckie

Najlepszy strzelec – Paściuk Natalia   SP Nr 9 Siedlce

Najlepszy zawodnik – Cirocka Jutrzenka SP Trzebiatów

Najlepszy bramkarz – Michaliszyn Magdalena  SP Nr 3 Trzebinia

Najlepsza strzelczyni, zawodniczka i bramkarka otrzymały statuetki

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej,

Kategoria Chłopcy

1m. Szkoła Podstawowa Orzysz                               woj. warmińsko-mazurskie 

2m. Szkoła Podstawowa  Wierzchowo                     woj. zachodnio-pomorskie

3m. Szkoła Podstawowa Babimost                           woj. lubuskie  

4m. Szkoła Podstawowa Gardeja                             woj. pomorskie

5m. Szkoła Podstawowa Nr 4 Sanok                        woj. podkarpackie

6m. Szkoła Podstawowa Żabi Róg                           woj. warmińsko-mazurskie

7m. Szkoła Podstawowa Kupiski                             woj. podlaskie

8m. Szkoła Podstawowa Nr 1 Aleksandrów Kuj.        woj. kujawsko-pomorskie  

                  9m. Szkoła Podstawowa Nr 35 Gdańsk                      woj. pomorskie 

                  10m. Szkoła Podstawowa  Brójce                             woj. lubuskie

11m. Szkoła Podstawowa Nr 4 Bełchatów                woj. łódzkie 

12m. Szkoła Podstawowa Nr 1 Kędzierzyn Koźle        woj. opolskie 

13m. Szkoła Podstawowa Kaliningrad                       Rosja

Najlepszy strzelec – Patryk Pilarczyk    SP Orzysz

Najlepszy zawodnik – Wojciech Modzelewski  SP Orzysz

Najlepszy bramkarz – Piotr Kiwala  SP Wierzchowo

Najlepszy strzelec , zawodnik  i bramkarz  otrzymały statuetki .

Ogólnopolska Gimnazjada Dziewcząt

1m. Gimnazjum Nr 21 Warszawa                 woj. mazowieckie 

2m. Gimnazjum Trzebiatów                        woj. zachodniopomorskie

3m. Gimnazjum Nowy Dwór Kwidzyn           woj. pomorskie          

4m. Gimnazjum Kębłowo                       woj. wielkopolskie

5m. Gimnazjum Trzebinia                           woj. małopolskie

6m. Gimnazjum  Żabi Róg                          woj. warmińsko-mazurskie

7m. Gimnazjum Zielonka                            woj. mazowieckie

8m. Gimnazjum Nr 5 Białystok                     woj. podlaskie 

9m. Gimnazjum  Wierzchowo                     woj. zachodnio-pomorskie

10m.Gimnazjum Wojnowo                         woj. kujawsko-pomorskie

11m. Gimnazjum Bukowsko                       woj. podkarpackie 

12m. Gimnazjum Żytowiecko                 woj. wielkopolskie 

13m. Gimnazjum Dębno                            woj. zachodnio-pomorskie

Najlepszy strzelec – Agata Andrearczyk  Gim. Trzebiatów   

Najlepszy zawodnik – Dagmara Zadrożna Gim. Nr 21 Warszawa 

Najlepszy bramkarz – Adrianna Korczak Gim. Nowy Dwór Kwidzyński

Najlepszy strzelec , zawodnik  i bramkarz  otrzymały statuetki .

Ogólnopolska Gimnazjada Chłopców

1m. Gimnazjum Kębłowo                         woj. wielkopolskie

2m. Gimnazjum Trzebiatów                         woj. zachodnio-pomorskie

3m. Gimnazjum Babimost                            woj. lubuskie 

4m. Gimnazjum  Łubnice                             woj. łódzkie

5m. Gimnazjum Nr 1 Sanok                         woj. podkarpackie

6m. Gimnazjum Wielgie                               woj. kujawsko-pomorskie

7m. Gimnazjum Wojnowo                           woj. kujawsko-pomorskie 

8m. Gimnazjum Gardeja                              woj. pomorskie

9m. Gimnazjum Wiśniewo                           woj. mazowieckie

10m. Gimnazjum Łochów                            woj. mazowieckie 

11m. Gimnazjum Zagorzyn                          woj. małopolskie 

12m. Gimnazjum Dębno                              woj. zachodnio-pomorskie

13m. Gimnazjum Żurawica                           woj. podkarpackie

14m. Gimnazjum Leśna                               woj. dolnośląskie

15m. Gimnazjum Stara Wieś II                     woj. małopolskie 

Najlepszy strzelec – Bartosz Jarysz  Gim. Babimost   

Najlepszy zawodnik – Filip Łukaszewski  Gim. Kębłowo  

Najlepszy bramkarz – Daniel Gągalski  Gim. Trzebinia 

Ogólnopolska Licealiada Dziewcząt

1m. I LO Nowy Targ                          woj. małopolskie

2m. ZSL Morąg                                 woj. warmińsko – mazurskie

3m. I LO Sanok                                woj. podkarpackie

4m. ZSO Wolsztyn                          woj. wielkopolskie

5m. ZSP Trzebiatów                          woj. zachodnio-pomorskie

6m. ZSP Złocieniec                           woj. zachodnio-pomorskie

Najlepszy strzelec- Anna Podlipny – I LO Nowy Targ

Najlepszy zawodnik – Paulina Młynarczyk – I LO Nowy Targ

Najlepszy bramkarz Justyna Florczak – I LO Nowy Targ

Ogólnopolska Licealiada Chłopców

1m. LO Łochów                                woj. mazowieckie 

2m. II LO Sanok                               woj. podkarpackie 

3m. ZSB Zielona Góra                        woj. lubuskie

4m. ZSP Dębno                                woj. zachodnio-pomorskie 

5m. ZSP Złocieniec                           woj. zachodnio-pomorskie

6m. ZSP Braniewo                            woj. warmińsko-mazurskie

7m. ZSP Nr 3 Gniezno                    woj. wielkopolskie

8m. ZSL Morąg                                 woj. warmińsko-mazurskie 

Najlepszy strzelec- Radosław Sawicki – II  LO Sanok 

Najlepszy zawodnik – Emil Filipowicz – LO Łochów

Najlepszy bramkarz – Konrad Miszczak – LO  Lochów

W uroczystym otwarciu Festiwalu uczestniczyli :

–  Mirosław Puta – Z- ca Dyrektora Departamentu Sportu UM w Elblągu

–  Dariusz Abramuk – Sekretarz Generalny SZS

–  Jerzy Polak – Członek Zarządu Głównego SZS

W czasie uroczystego zakończenia Festiwalu nagrody wręczali:

– Dorota Pawłow – Dyrektor Departamentu Sportu UM  w Elblągu

– Mirosław Puta – zastępca Dyrektora Departamentu Sportu UM w Elblągu

– Janusz Pająk – członek  Zarządu Głównego SZS , Przewodniczący Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Więcej o: Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców SP

Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców SP

W dniu 15.05.2013r. w hali sportowej ZSP Koźmin Wlkp. odbyły się Finały Mistrzsostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych. Zawody zostały zorganizowane w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły następujące szkoły:- SP Siedlec- SP Przykona- SP Niechanowo- SP nr 1 Koźmin Wlkp. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym” a czas gry wynosił 3×8 min.Zawody otworzyli: burmistrz MG Koźmin Wlkp., Maciej  Bradborski,  prezes SZS Wielkopolska Zdzisław Urbańczyk, dyrektor SP nr1 Koźmin Wlkp.Bożena Kulka i  dyrektor GOS w Koźminie Wlkp. Sławomir Gruchała.

Przed rozpoczęciem meczów uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 w Koźminie Wlkp. przedstawili krótki program artystyczny.Wyniki rozegranych meczów przedstawiają się następująco:

  1. SP Siedlec 3:2 SP nr 1 Koźmin Wlkp.
  2. SP Niechanowo 3:2 SP Przykona
  3. SP Siedlec 4:3 SP Przykona
  4. SP Niechanowo 2:1 SP nr 1 Koźmin Wlkp.
  5. SP nr 1 Koźmin 2:7 Wlkp. SP Przykona
  6. SP Niechanowo 1:2 SP Siedlec

Klasyfikacja końcowa:1. SP Siedlec                6 pkt.2. SP Niechanowo         4 pkt.3. SP Przykona              2 pkt.4. SP nr 1 Koźmin Wlkp. 0 pkt.

Najlepszy bramkarz Jakub Grzywnowicz z SP Niechanowo i najlepszy strzelec Maciej Zagłoba SP Przykona otrzymali pamiątkowe gadżety ufundowane przez Starostwo Krotoszyńskie a wszyscy opiekunowie pamiątki z Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. oraz Starostwa Powiatowego.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe grawertony, dyplomy a zawodnicy 1-3 miejsca medale.

Medale i nagrody wręczylii: Burmistrz MiG Koźmin Wlkp. pan Maciej Bratborski i Prezes SZS Wielkopolska pan Zdzisław Urbańczyk.Wszyscy zawodnicy otrzymali ciepły posiłek i wodę.Tekst: Bogdan ChytrowskiFoto: Tomasz Wojcie

Medale i nagrody wręczylii:
Burmistrz MiG Koźmin Wlkp.
pan Maciej Bratborski
i Prezes SZS Wielkopolska pan Zdzisław Urbańczyk.
Wszyscy zawodnicy otrzymali ciepły posiłek i wodę.
Tekst: Bogdan ChytrowskiFoto: Tomasz Wojciechowski

Więcej o: Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja dziewcząt SP

Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja dziewcząt SP

W dniu 14.05.2013r. w hali sportowej Zbąszynianka w Zbąszyniu odbył się turniej finałowy w unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. W ceremonii otwarcia uczestniczyli: Burmistrz Zbąszynia pan Tomasz Kurasiński, Prezes SZS „Wielkopolska” pan Zdzisław Urbańczyk, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zbąszyniu pani Henryka Trocholepsza oraz dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji pan Tomasz Szczechowicz.

W zawodach udział wzięły 4 zespoły: SP KOSZUTY, SP KOTLIN, SP KĘBŁOWO oraz SP ZBĄSZYŃ.

Zawody rozegrano systemem każdy z każdy. Padły następujące wyniki:

  • KOTLIN – ZBĄSZYŃ         0-4
  • KOSZUTY – KĘBŁOWO   3-3
  • KOTLIN – KĘBŁOWO       4-1
  • KOSZUTY – ZBĄSZYŃ     2-6
  • KOTLIN – KOSZUTY         6-5
  • KĘBŁOWO – ZBĄSZYŃ   1-2

Nad całością czuwało dwoje sędziów Wielkopolskiego Związku Unihokeja: Karolina Dutkiewicz i Marcin Hoffmann.

Kolejność końcowa przedstawia się następująco:

  • ZBĄSZYŃ    6 pkt.  12-3 bramki 
  • KOTLIN        4 pkt.   10-10 bramki 
  • KĘBŁOWO   1 pkt.   5-9 bramki     
  • KOSZUTY    1 pkt.   10-15 bramki 

Na koniec zawodów nagrody i medale dla zespołów wręczali Zdzisław Urbańczyk i Henryka Trocholepsza. Dodatkowo nagrodzono okolicznościowymi koszulkami MVP turnieju LORITZ MAGDALENĘ – KOSZUTY, najskuteczniejszą zawodniczkę OPIC JULIĘ – ZBASZYŃ, najlepszą bramkarkę STANICKĄ JULIĘ – ZBĄSZYŃ, które wręczał Tomasz Szczechowicz.

Ryszard Frasz/ZSP Zbąszyń

Więcej o: Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych

Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych

W dniu 25.04.2013r. w hali sportowej ZSP w Koźminie Wlkp. rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013.

Do zawodów w wyniku wcześniejszych rozgrywek zakwalifikowały się następujące szkoły:

– SP nr 3 Konin

– SP nr 20 Poznań

– SP Niechanowo

– SP nr 1 Koźmin Wlkp.

Wyniki rozegranych meczów przedstawiają się nasypująco :

SP nr 1 Koźmin Wlkp. 1:1 SP Niechanowo

SP nr 20 Poznań 1:0 SP nr 3 Konin

SP nr 3 Konin 0:4 SP Niechanowo

SP nr 1 Koźmin Wlkp. 6:5 SP nr 20 Poznań

SP Niechanowo 3:0 SP nr 20 Poznań

SP nr 1 Koźmin Wlkp. 1:2 SP nr 3 Konin

Ostateczna klasyfikacja zawodów:

1. SP Niechanowo

2. SP nr 1 Koźmin Wlkp.

3. SP nr 20 Poznań

4. SP nr 3 Konin

Najlepszym bramkarzem został Jakub Grzywnowicz z SP Niechanowo a najlepszym strzelcem został Jakub Marciniak SP nr 20 Poznań otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez Gazetę Krotoszyńską.

Awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski wywalczyły Skoły Podstawowe z Niechanowa i Koźmina Wielkopolskiego.

Pamiątkowe puchary i medale wręczył Burmistrz Koźmina Wlkp. i Dyrektor GOS w Koźminie Wlkp.

Więcej o: Finał Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Chłopców w Unihokeja

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Chłopców w Unihokeja

W dniu 09.04.2013 roku w Niechanowie rozegrane zostały Finały Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Chłopców w Unihokeja. Zawody rozgrywane były w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013 prowadzonej przez SZS Wielkopolska.

W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentacje pięciu powiatów z Wielkopolski:
1. SP Niechanowo
2. SP Kotlin
3. SP nr 1 Kórnik
4. SP Klęka
5. SP Bieganowo

Uczestników rozgrywek powitał Poseł na Sejm RP pan Tadeusz Tomaszewski wraz z Wójtem Gminy Niechanowo panem, Eugeniuszem Zamiar, którzy otworzyli zawody życząc wszystkim drużynom jak najwięcej zwycięstw i jak najmniej niespodziewanych kontuzji.

 Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” a wyniki rozegranych meczów przedstawiają się następująco:
1. SP Niechanowo 6:0 SP Klęka
2. SP Kotlin 3:4 SP Bieganowo
3. SP nr 1 Kórnik 2:9 SP Bieganowo
4. SP Klęka 2:5 SP Kotlin
5. SP Bieganowo 0:5 SP Niechanowo
6. SP Klęka 1:5 SP Bieganowo
7. SP nr 1 Kórnik 2:5 SP Niechanowo
8. SP Kotlin 11:0 SP nr 1 Kórnik
9. SP Kotlin 2:1 SP Niechanowo
10. SP Klęka 0:0 SP nr 1 Kórnik

Ostateczna klasyfikacja zawodów:
1. SP Niechanowo  9pkt. – 17:4
2. SP Kotlin           9pkt. – 21:7
3. SP Bieganowo    9pkt. – 18:11
4. SP Klęka            1pkt. – 3:11
5. SP nr 1 Kórnik    1pkt. – 2:16

Organizatorem zawodów był Zespół Szkół w Niechanowie. Okazałe puchary ufundowała i wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół w Niechanowie pani Elżbieta Rzepecka-Roszak.

Zawody przebiegły w miłej przyjaznej atmosferze i stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Aż 3 drużyny uzyskały tą samą ilość punktów a o awansie zadecydowała lepsza różnica bramek pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Taki układ tabeli świadczy o bardzo wyrównanym poziomie sportowym zawodów.


Awans do Finałów Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja wywalczyła Szkoła Podstawowa z Niechanowa, której życzymy dalszych sukcesów.

Więcej Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt

Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt

W dniu 21 marca 2013 w hali Zespołu Szkół w Kęblowie rozegrano Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego organizowanych przez SZS „Wielkopolska”.

Mecze rozegrano systemem każdy z każdym.Wyniki rozegranych meczów przedstawiają się następująco

SP 3 Wolsztyn – SP 12 Leszno 6-0
Kubiak Marta – 4, Kałdońska Julia – 2

SP Żytowiecko – SP Kębłowo 1-2
Przewożna Monika — Zboralska Julita, Lepka Katarzyna kara: Zboralska Julita (nieprawidłowa odległość) – 1min

SP 12 Leszno – SP Kębłowo 0-6
Zboralska Julita – 3, Herzog Karolina – 2. Andrzejewska Agnieszka kara: Olszkiewicz Oliwia (wysoki kij) – 1min

SP 3 Wolsztyn – SP Żytowiecko 1-2
Kałdońska Julia — Brzeskot Zuzanna, Przewoźna Monika

SP Żytowiecko – SP 12 Leszno 5-0
Brzeskot Zuzanna – 2, Shaneelcher Karolina – 2 ,Przewoźna Monika SP Kębłowo – SP 3 Wolsztyn 4-0 Lepka Katarzyna – 4 kara: Andrzejewska Agnieszka (opóźnianie gry) – 1min

Mistrzem Rejonu okazała się Szkoła Podstawowa w Kębłowie, która wygrała wszystkie spotkania. Do dalszej fazy rozgrywek awans uzyskał tylko Mistrz Rejonu (SP Kębłowo). Mecze sędziowali: Kaczmarek Patryk, Kaczmarek Marcin i Łukaszewski Filip.

Tekst: Patryk Kaczmarek (florbalki.pl)

Więcej o: Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców

Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców

W dniu 19 marca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu, przy ulicy Szkolnej 6 rozegrano Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego organizowanych przez SZS „Wielkopolska”.

W mistrzostwach udział wzięły reprezentacje: SP nr 5 Gostyń, SP nr 12 Leszno, SP Kębłowo, SP nr 5 Rawicz i SP Siedlec.

Gospodarz Turnieju SP Siedlec okazał się mało gościnny wygrywając 3 mecze i 1 remisując. SP Siedlec zwycięstwo,awans oraz Mistrzostwo Rejony Leszczyńskiego zapewnił sobie dopiero w ostatnim meczu wygrywając z SP Kębłowo.

Wyniki rozegranych meczów przedstawiaja się następująco:

SP nr 5 Gostyń – SP nr 12 Leszno 5-0 (1-0,2-0,2-0)

SP Kębłowo – SP nr 5 Rawicz 0-1 (0-0,0-1,0-0)

SP Siedlec – SP nr 5 Gostyń 7-0 (3-0,2-0,2-0)

SP nr 12 Leszno – SP Kębłowo 0-6 (0-3,0-3,0-0)

SP nr 5 Rawicz – SP Siedlec 2-2 (0-0,1-0,1-2)

SP nr 5 Gostyń – SP Kębłowo 0-7 (0-2,0-0,0-5)

SP nr 12 Leszno – SP Siedlec 1-10

SP nr 5 Rawicz – SP nr 5 Gostyń 1-3 (0-0,1-3,0-0)

SP nr 12 Leszno – SP nr 5 Rawicz 1-7 (0-3,0-3,1-1)

SP Kębłowo – SP Siedlec 1-3 (0-0,0-2,1-1)

Tekst: Patryk Kaczmarek (florbalki.pl)
foto: Leszek Łopuszyński

Więcej o: Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców w Unihokeja

Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców w Unihokeja

W dniach 15.03.2013 w Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrano mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w unihokeja dziewcząt i chłopców. Były to zawody sportowe rozgrywane w ramach WIMS 2012/2013 organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

W kategorii dziewcząt w zawodach udział wzięły:

  1. SP Bieganowo
  2. SP Targowa Górka
  3. SP Otoczna
  4. SSP Chwalibogowo

Oto wyniki:
SP Targowa Górka-SSP Chwalibogowo 7:2 (2:0, 4:2, 1:0)
SP Otoczna-SP Bieganowo 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)

Mecz o III miejsce:
SSP Chwalibogowo-SP Otoczna 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0-dogrywka)

Mecz o I miejsce:
SP Targowa Górka-SP Bieganowo 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)

Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Katarzyna Lewoczko ( 5 bramek) z SP Targowa Gorka
Najlepszą bramkarką została Agnieszka Swędrowska z SP Bieganowo

W kategorii chłopców w zawodach udział wzięli:

  1. SP Nowy Folwark
  2. SP Targowa Górka
  3. SSP nr 1 we Wrześni
  4. SP Bieganowo

Oto wyniki:
SP Nowy Folwarki-SSP nr 1 we Wrześni 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0-dogrywka)
SP Bieganowo-SP Targowa Górka 8:1 (3:0, 2:0, 3:1)

Mecz o III miejsce:
SP Targowa Górka-SSP nr 1 we Wrześni 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)

Mecz o I miejsce:
SP Bieganowo-SP Nowy Folwark 6:2 (3:1, 2:0, 1:1)

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Filip Woźniak ( 7 bramek) z SP Bieganowo
Najlepszym bramkarzem został Kacper Jagodziński z SSP nr 1 we Wrześni

Awans do zawodów rejonowych wywalczyły drużyny: dziewcząt z SP Targowa Górka i chłopców z SP Bieganowo.
Tekst + foto: Tadusz Kiciński

Więcej o: Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja – SP chłopcy

Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja – SP chłopcy

W dniu 22 lutego 2013 roku w Koninie rozegrany został Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja w kategorii chłpców szkół podstawowych. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Do zawodów zakwalifikowało się 6 drużyn z rejonu konińskiego:

  1. SP Lądek
  2. SP nr 9 Konin
  3. SP Wrząca Wielka
  4. SP nr 3 Konin
  5. SP Przykona
  6. SP Mąkolno

W wyniku przeprowadzonego losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa ASP MąkolnoSP PrzykonaSP nr 3 KoninPkt.Miejsce
1. SP MąkolnoX0 : 82 : 30III
2. SP Przykona8 : 0X4 : 26I
3. SP nr 3 Konin3 : 22 : 4X3II
Grupa BSP Wrząca WielkaSP nr 9 KoninSP LądekPkt-(różnica bramek)Miejsce
4. SP Wrząca WielkaX0 : 21 : 70III
5. SP nr 9 Konin2 : 0X2 : 24 (+2)II
6. SP Lądek7 : 12 : 2X4 (+6)I

I miejsce ?A? ? II miejsce ?B?       SP nr 9 Konin 1:2 SP Przykona         

I miejsce ?B? ? II miejsce ?A?       SP Lądek 0:7 SP nr 3 Konin        

Mecz o III miejsce           SP nr 9 Konin 3:2  SP Lądek  

Finał                                   SP Przykona 6:1 SP nr 3 Konin 

Ostateczna klasyfikacja zawodów:

I miejsce ? Przykona

II miejsce ? SP 3 Konin

III miejsce ? SP 9 Konin

IV miejsce ? Lądek

V miejsce ? SP Mąkolno

V miejsce ? SP Wrząca Wielka

Awans do turnieju półfinałowego wywalczyła SP Przykona.

Zawody sędziowali licencjonowani sędziowie Wielkopolskiego Związku Unihokeja:  Marcin Kurzawiński i Michał Dygas.

Więcej o: Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja – SP dziewczęta

Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja – SP dziewczęta

W dniu 21 lutego 2013 roku w Koninie rozegrany został Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół podstawowych. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Do zawodów zakwalifikowało się 6 drużyn z rejonu konińskiego:

  1. SP Chylin
  2. SP nr 9 Konin
  3. SP Barłogi
  4. SP nr 5 Konin
  5. SP Koszuty
  6. SP Kawnice

W wyniku przeprowadzonego losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A1.SP Chylin2.SP 9 Konin3.SP BarłogiPkt. (bramki zdobyte)Miejsce
1.SP ChylinX0 : 02 : 04 (2)II
2.SP 9 Konin0 : 0X3 : 14 (3)I
3.SP Barłogi0 : 21 : 3X 0III
Grupa B4.SP 5 Konin5.SP Koszuty6.SP KawnicePkt.Miejsce
4.SP 5 KoninX0 : 11 : 40III
5.SP Koszuty1 : 0X2 : 16I
6.SP Kawnice4 : 11 : 2X3II

 
I miejsce ?A? ? II miejsce ?B?       SP 9 Konin 4:0 SP Kawnice         

I miejsce ?B? ? II miejsce ?A?     SP Koszuty 2:0  SP Chylin       

Mecz o III miejsce               SP Kawnice 1 : 2 d. SP Chylin 

 Finał                                     SP 9 Konin 0 : 5 SP Koszuty 

Ostateczna klasyfikacja zawodów:

I miejsce ? SP w Koszutach

II miejsce – SP nr 9 w Koninie

III miejsce ? SP w Chylinie

IV miejsce ? SP w Kawnicach

V miejsce ? SP nr 5 w Koninie

V miejsce ? SP w Barłogach

Awans do turnieju półfinałowego wywalczyła SP Koszuty.

Zawody sędziowali licencjonowani sędziowie Wielkopolskiego Związku Unihokeja:  Maciej Wanke i Michał Dygas