Finał  Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kat. Juniorów Młodszych – Gułtowy, 27.05.2022

W dniu 27 maja 2022 r. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. A. Fiedlera w Gułtowach rozegrano Turniej Finałowy  Wielkopolskiej Ligi Unihokeja – florbalki.pl  w kat. Juniorów Młodszych.

W zawodach uczestniczyły:

1. UKS Victoria Gułtowy          

2. UKS Junior Kębłowo

3. KS Chrobry Brójce

4. UKS Salezjanie Poznań

Wyniki poszczególnych meczów:

L.p. Mecz Wynik
1.UKS Junior Kębłowo – KS Chrobry Brójce4 : 3 (1 : 0), (1 : 1), (2 : 2)
2.UKS Salezjanie Poznań –  UKS Victoria Gułtowy0 : 2 (0 : 1), (0 : 1), (0 : 0)
3.UKS Junior Kębłowo – UKS Salezjanie Poznań3 : 5 (0 : 0), (3 : 4), (0 : 1)
4.UKS Victoria Gułtowy – KS Chrobry Brójce6 : 5 (2 : 2), (1 : 0), (3 : 3)
5.KS Chrobry Brójce – UKS Salezjanie Poznań1 : 2 (1 : 1), (0 : 0), (0 : 1)
6.UKS Victoria Gułtowy – UKS Junior Kębłowo4 : 3 (1 : 2), (1 : 0), (2 : 1)

Klasyfikacja zespołów po turnieju:

Miejsce KlubPktBramki
IUKS Victoria Gułtowy912 : 8
IIUKS Salezjanie Poznań6  7 : 6
IIIUKS Junior Kębłowo310 : 12
IVKS Chrobry Brójce0  8 : 12

W turnieju wyróżniano pamiątkową statuetką najlepszych zawodników każdego meczu a na koniec zawodów drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Najlepsza drużyna, tj. UKS Victoria Gułtowy otrzymała od sponsora Wielkopolskiej Ligi Unihokeja Pana Marcina Kozica – sklep.florbalki.pl – 20 piłek do unihokeja.

Wybrano All Stars Finału WLU:

  1. Bramkarz – Szymon Krawczyk – UKS Salezjanie Poznań
  2. Obrońca – Jan Tarnowski – UKS Victoria Gułtowy
  3. Obrońca – Sebastian Chmiel – UKS Salezjanie Poznań
  4. Napastnik – Jonatan Stachowiak – UKS Junior Kębłowo
  5. Napastnik – Błażej Pindara – KS Chrobry Brójce
  6. Napastnik – Jakub Loskot – UKS Victoria Gułtowy

Kije do unihokeja ufundowane przez Wielkopolski Związek Unihokeja otrzymali wyróżnieni przez swoich trenerów następujący zawodnicy z poszczególnych klubów:

  1. Mikołaj Junory – UKS Victoria Gułtowy
  2. Mikołaj Bagrowski – UKS Salezjanie Poznań
  3. Konrad Knodel – UKS Junior Kębłowo
  4. Łukasz Rolnik – KS Chrobry Brójce

                                                                                                                  

Krzysztof Zawadzki