I Ogólnopolski Turniej Unihokeja z okazji Dnia Niepodległości Drukuj

 W dniu 6 i 7 listopada 2010 w Niechanowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Unihokeja z okazji Dnia Niepodległości zorganizowany przez UKS Błyskawica w Niechanowie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Gnieźnie i Urzędu Gminy w Niechanowie. W dwudniowych zmaganiach młodzików i młodziczek z obszaru trzech województw rozegrano łącznie 16 meczy. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym o czym może świadczyć udział obecnych Mistrzów Polski w tej kategorii wiekowej drużyny z Babimostu.

 

WYNIKI
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ UNIHOKEJA z okazji Dnia Niepodległości
młodzicy - Niechanowo 6.11.2010

 

1. ZS Bieganowo 2 - 5 UKS Błyskawica Niechanowo
2. Floorball Gorzów Wlkp. 9 ? 2 Maratończyk Płociczno
3. Fenomen Babimost 14 ? 1 ZS Bieganowo
4. UKS Błyskawica Niechanowo 5 - 6 Floorball Gorzów Wlkp.
5. Fenomen Babimost 11 - 1 Maratończyk Płociczno
6. ZS Bieganowo 6 ? 4 Floorball Gorzów Wlkp.
7. UKS Błyskawica Niechanowo 4 - 2 Maratończyk Płociczno
8. Fenomen Babimost 8 - 1 Floorball Gorzów Wlkp.
9. ZS Bieganowo 5 - 0 Maratończyk Płociczno
10. Fenomen Babimost 10 - 3 UKS Błyskawica Niechanowo

 

alt alt

Klasyfikacja końcowa młodzików przedstawia się następująco:

I miejsce - Fenomen Babimost
II miejsce - ZS Bieganowo
III miejsce - Floorball Gorzów Wlkp.
IV miejsce - UKS Błyskawica Niechanowo
V miejsce - Maratończyk Płociczno

 alt alt alt alt

 Najlepszym zawodnikiem wybrano Wojtka Malajka z drużyny Fenomen Bamimost
Najwszechstronniejszym zawodnikiem został Jędrzej Musielewski.

alt alt

 

WYNIKI
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ UNIHOKEJA z okazji Dnia Niepodległości
młodziczki - Niechanowo 7.11.2010

 

alt alt alt

 

      1. PSP Wólka 3 - 1 UKS Błyskawica Niechanowo
2. PSP Wólka 0 ? 5 Victoria Gułtowy
3. UKS Błyskawica Niechanowo 2 - 6 Victoria Gułtowy
4. PSP Wólka 6 -3 UKS Błyskawica Niechanowo
5. PSP Wólka 2 ? 4 Victoria Gułtowy
6. UKS Błyskawica Niechanowo 1 - 8 Victoria Gułtowy

 

alt

Klasyfikacja końcowa młodziczek przedstawia się następująco:

I miejsce - Victoria Gułtowy
II miejsce - PSP Wólka
III miejsce - UKS Błyskawica Niechanowo

Najlepszą zawodniczką zawodów uznano Zuzannę Dziurka z UKS Victoria Gułtowy
Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju została Sandra Staszak z PSP Wólka

alt alt alt