I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii młodzik gr. C Drukuj

 I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii młodzik gr. C rozegrany został dnia 16.11.2019 w hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Siedlcu  ul. Szkolna 6.

DSC03809

 

Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, 3 x 10 min. przerwa 3 min. W turnieju wystąpiły drużyny:

  1. UKS Absolwent Siedlec
  2. UKS Jastrzębie Żytowiecko
  3. UKS Junior Kębłowo
  4. UKS Salezjanie Poznań

Wyniki poszczególnych meczy:

  1. Jastrzębie Żytowiecko – Junior Kębłowo 3:4 (0:1,3:0,0:3)

Bramki zdobyli:

Jastrzębie Żytowiecko: Michał Staśkiewicz  2 br., Szymon Dudziak 1br. + 1 as.

Junior Kębłowo: Aleksander Wróblewicz 1br. + 1 as., Remigiusz Kubicki 1 br. Tobiasz Wilk 2 br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Antoni Jankowiak- Jastrzębie i Mikołaj Knobel -Junior.

  1. Salezjanie Poznań – Absolwent Siedlec 1:6 (0:3,1:0,0:3)

Bramki zdobyli:

Salezjanie Poznań: Jan Rister 1br., Adam Bożek 1 as.

Absolwent Siedlec: Wojciech Kotkowiak 3 br. + 1 as., Nikodem Woźny 2 br. Karol Ceglarek 1 br. + 3 as., Mikołaj Śmiałek 1as.

Najlepsi zawodnicy meczu: Maciej Gniazdowski – Salezjanie i Wojciech Kotkowiak – Absolwent.

  1. Jastrzębie Żytowiecko – Salezjanie Poznań 3:3 (1:1,2:1,0:1)

Bramki zdobyli:

Jastrzębie Żytowiecko: Michał Staśkiewicz 2 br., Szymon Dudziak 1br. + 1as., Mikołaj Bartz 1as.  Damian Krzyżański 1 as.

Szymon Dudziak 1 kara

Salezjanie Poznań: Franciszek Żurawski 3 br., Adam Bożek 1 as., Leonard Bąk 1 as. Piotr Stefański 1 as.

Najlepsi zawodnicy meczu: Antoni Jankowiak – Jastrzębie i Piotr Kledzik – Salezjanie.

4. Absolwent Siedlec – Junior Kębłowo 0:2 (0:0,0:0,0:2)

Bramki dla Juniora zdobyli: Aleksander Wróblewicz 1 br. Tobiasz Wilk 1 br., Mateusz Wolnik 1 as.

Najlepsi zawodnicy meczu: Mateusz Lehmann – Absolwent i Mateusz Wolnik- Junior   

5. Junior Kębłowo – Salezjanie Poznań 6:2 (2:0,3:0,1:2)

  • Bramaki zdobyli: Junior Kębłowo: Aleksander Wróblewski 3 br. + 1 as., Remigiusz Kubicki 1 br., Tobiasz Wilk 2 br., Mateusz Wolnik 2 as. Salezjanie Poznań: Piotr Stefański 2 br. Najlepsi zawodnicy meczu: Bartłomiej Białek – Junior i Franciszek Żurawski – Salezjanie.

                                                                      

6. Absolwent Siedlec – Jastrzębie Żytowiecko 3:1 ( 3:0,0:0,0:1)                                                        

Bramki zdobyli : Absolwent Siedlec: Nikodem Woźny 1br., Karol Ceglarek 2 br. i bramka samobójcza. Najlepsi zawodnicy meczu: Nikodem Woźny – Absolwent i Mkołaj Bartz – Jastrzębie.

Wszystkie mecze sędziowały Paulina Przybyła i Klaudia Herzog.  

Trenerzy drużyn:   

UKS Absolwent Siedlec – Zdzisława Łopuszyńska

UKS Jastrzębie Żytowiecko – Tomasz Bartz

UKS Junior Kębłowo – Sławomir Kotlarski

UKS Salezjanie Poznań – Łukasz Włoch             

Tabela po I turnieju gr. C    

  1. UKS Junior Kębłowo             9 pkt.  Bramki  12:5
  2. UKS Absolwent Siedlec         6 pkt.  Bramki   9:5
  3. UKS Jastrzębie Żytowiecko    1 pkt.  Bramki   7:10
  4. UKS Salezjanie Poznań         1 pkt.  Bramki   6:15

Punktacja Kanadyjska zawodników :

  1. Aleksander Wróblewski – 7
  2. Karol Ceglarek – 6
  3. Wojciech Kotkowiak 4
  4. Michał Staśkiewicz – 4
  5. Tobiasz Wilk – 4
  6. Piotr Stefański – 3
  7. Mateusz Wolnik – 3
  8. Szymon Dudziak – 3
  9. Franciszek Żurawski – 3
  10. Nikodem Woźny – 2
  11. Remigiusz Kubicki – 2
  12. Adam Bożek -2
  13. Leonard Bąk – 1
  14. Jan Rister -1
  15. Damian Krzyżański – 1
  16. Mikołaj Śmiałek – 1
  17. Mikołaj Bartz – 1

W turnieju wzięło udział 50 zawodników.

Najlepsi zawodnicy meczy otrzymali upominki przygotowane przez organizatora turnieju.

Organizator dziękuje rodzicom zawodników UKS Absolwenta Siedlec którzy zaangażowali się we wsparcie turnieju a także sponsorom za wyposażenie w profesjonalne stroje sportowe.      

Organizator

Zdzisława Łopuszyńska