II Turniej eliminacyjny WLU 2019/2020 w unihokeju w kat. Dzieci gr. A Drukuj

Sprawozdanie

z II Turnieju eliminacyjnego WLU w unihokeju w kat. Dzieci gr. A

rozegranego 12.01.2020 r. w Siedlcu

1

 

  1. Turniej został rozegrany w dniu 12.01.2020 r. w hali sportowej w Siedlcu, ul. Szkolna 6.
  2. Organizatorem turnieju był UKS Absolwent Siedlec.
  3. Uczestnicy turnieju:

- UKS Jastrzębie Żytowiecko

- KS Spartanie Opalenica

- UKS Chynów Zielona Góra

- UKS Absolwent Siedlec

- UKS Radzevia Radzewo

  1. Turniej został rozegrany zgodnie z Regulaminem rozgrywek WZU.
  2. Czas gry 3 x 8 min. i3 min. przerwy między tercjami.
  3. Wyniki poszczególnych meczy:
  1. Spartanie Opalenica – Radzevia Radzewo 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)

Punktowali: Spartanie: Oliwia Kokot 3 br+2 as., Kamil Kortus 4 br.+ 1as., Bartosz Mańczak 1 as., Maciej Pawłowski 1 br.,

Igor Rogalski  1 br., Oliwier Wróblewski 1 as. , 1 bramka samobójcza.

           

            Najlepsi zawodnicy meczu: Spartanie – Bartosz Mańczak

                                                  Radzevia – Antoni Heigelmann

  1. Jastrzębie Żytowiecko – Absolwent Siedlec 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

                        Punktowali dla Jastrzębi: Mikołaj Bartz 2 br. + as.,Oskar Musialski 1 br.+1 as.

                        Najlepsi zawodnicy meczu: Jastrzębie – Damian Krzyżyński

                                                               Absolwent – Seweryn Kaczmarek

            

  1. Radzevia Radzewo - Chynów Zielona Góra 0:3 (0:0,0:0,0:3)

            Punktowali dla Chynowa: Adam Burchart 1 br.+1 as., Aleksander Matczyński  2 br., Karol Kołodziej 1 as.

                        Najlepsi zawodnicy meczu : Radzevia – Mateusz Mendelski

                                                               Chynów – Ida Hałajewska

                                                                      

  1. Absolwent Siedlec – Spartanie Opalenica 4:0 (2:0,1:0, 1:0)

                        Punktowali dla Absolwenta: Mateusz Lehmann 1 br.+ 2 as., Patryk Barczewski 2 br.+ 1 as., Bartosz Maćkowiak 1 br.,  Michał Kups 1 as.

                        Najlepsi zawodnicy meczu: Absolwent – Kamil Kierecki

                                                               Spartanie – Piotr Leśniczak

                                                                      

  1. Chynów Zielona Góra – Jastrzębie Żytowiecko 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

                        Punktowali dla: Chynowa: Karol Kołodziej 1 br., Aleksander Matczyński 3 bramki, Adam Burchart 1 as.

                                               Jastrzębi: Mikołaj Bartz 1 br., Damian Krzyżański 1 as.

                        Najlepsi zawodnicy meczu: Chynów - Karol Kołodziej

                                                                Jastrzębie – Damian Krzyżański

  1. Absolwent Siedlec- Rdzevia Radzewo 11:0 (1:0, 7:0, 3:0)

Punktowali dla Absolwenta – Mateusz Lehmann 4 br+1as., Kamil Kierecki1br.+1as., Maciej Wróbel 2 as., Michał Kupś 2br.,

                                               Jan Tkaczyk 1as., Patryk Barczewski 3br., Bartosz Maćkowiak 1br., Seweryn Kaczmarek 2 as.

Najlepsi zawodnicy meczu : Absolwent – Magdalena Lehmann

                                                                       Radzevia – Patrycja Jańczak

  1. Spartanie Opalenica – Chynów Zielona Góra 2:3 (1:2,0:1,1:0)

Punktowali dla: Spartan: Kamil Kortus 1 br., Maciej Pawłowski 1br.

Chynowa: Karol Kołodziej 1br+1as., Aleksander Matczyński 2br.+1as.

                        Najlepsi zawodnicy meczu: Spartanie – Maciej Pawłowski

                                                                       Chynów – Adam Burchart

  1. Radzewia Radzewo – Jastrzębie Żytowiecko 0:19 (0:8,0:6, 0:5)

Punktowali dla Jastrzębi: Mikołaj Bartz 4br+2as., Antoni Biegała 2br.+3as., Oskar Musialski 4br+1as., Nikodem Gunia 2br., Damian Krzyżański 1br.+2as., Patryk Kaczmarek 1br., Zofia Dudkowiak 5br.+2as.

Najlepsi zawodnicy meczu: Radzevia – Mateusz Mendelski

                                       Jastrzębie – Zofia Dudkowiak

  1. Chynów Zielona Góra – Absolwent Siedlec 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

                        Punktowali dla Absolwenta – Mateusz Lehmann 1br.+2as., Michał Kupś 1br.  Patryk Barczewski 1 br.+1as.

                        Najlepsi zawodnicy meczu: Chynów – Daniel Ragwojski

                                                               Absolwent – Michał Kupś.

  1. Jastrzębie Żytowiecko – Spartanie Opalenica 7:1 (2:1,1:0,4:0)

 Punktowali dla: Jastrzębi: Mikołaj Bartz – 3br., Antoni Biegała 2br.+1as.,

Oskar Musialski 2 br., Nikodem Gunia 1as., Patryk Kaczmarek 2as., Zofia Dudkiewicz 1as.

                                               Spartan: Kamil Kortus.

                        Najlepsi zawodnicy meczu: Jastrzębie – Filip Danek

                                                               Spartanie – Oliwia Kokot.

Najlepsi zawodnicy drużyn w II Turnieju:

  1. Jastrzębie Żytowiecko – Mikołaj Bartz
  2. Absolwent Siedlec – Mateusz Lehmann
  3. Chynów Zielona Góra – Aleksander Matczyński
  4. Spartanie Opalenica – Łukasz Pietrakowski
  5. Radzevia Radzewo – Ryszard Bladocha

Mecze sędziowali  Sebastian Kaczmarek i Mateusz Woźny.

Najlepsi zawodnicy meczy oraz najlepsi zawodnicy każdej drużyny otrzymali podarunki od organizatora.

Drużyny wystąpiły w składach:

UKS Jastrzębie Żytowiecko: Mikołaj Bartz, Filip Danek, Patryk Kaczmarek, Oskar Musialski, Damian Krzyżyński, Antoni Biegała, Nikodem Gunia, Zofia Dudkowiak, trener Tomasz Bartz.

KS Spartanie Opalenica: Krzysztof Czapla, Oliwia Kokot, Kamil Kortus, Filip Kraczuk, Piotr Leśniczak, Bartosz Mańczak, Maciej Pawłowski, Łukasz Pietrakowski, Igor Rogalski, Oliwier Wróblewski, Filip Słaby, trener Krzysztof Komin.

UKS Chynów Zielona Góra: Michał Bilski, Adam Burchardt, Ida Hałajewska, Karol Kołodziej, Jan Kondarewicz, Michał Kosakowski, Aleksander Matczyński, Marcel Rubacha, Maja Sulicka, Daniel Zagwojski, Rafał Sękowski, Grzegorz Kownacki, Wiktor Jarnut, Mksymilian Tronowicz, trener Marcin Karaszewski.

UKS Absolwent Siedlec: Mateusz Lehmann, Kamil Kierecki, Antoni Kaczmarek, Maciej Wróbel, Michał Kupś, Ernest Szmarida, Magdalena Lehmann, Bartosz Maćkowiak, Jan Tkaczyk, Wojciach Ulanicki, Jan Matysik, Patryk Barczewski, Seweryn Kaczmarek, trenerka Zdzisława Łopuszyńska.

UKS Radzevia Radzewo: Antoni Heigelmann, Mateusz Mendelski, Patrycja Jańczak, Antoni Bladocha, Ryszard Bladocha, Antonina Andrzejewska, Sebastian Mendelski, Joanna Jankowska, Ewa Kowalczyk, Jakub Matczyński.

X

Absolwent Siedlec

Chynów Zielona Góra

Spartanie Opalenica

Radzewia Radzewo

Jastrzębie Żytowiecko

Bramki

Punkty

Miejsce

Absolwent Siedlec

X

3:0

4:0

11:0

0:3

18:3

9

2

Chynów Zielona Góra

0:3

X

3:2

3:0

4:1

10:6

9

3

Spartanie Opalenica

0:4

2:3

X

10:0

1:7

13:14

3

4

Radzewo Radzewia

0:11

0:3

0:10

X

0:19

0:43

0

5

Jastrzębie Żytowiecko

3:0

1:4

7:1

19:0

X

30:5

9

1

Miejsca w II Turnieju :

  1. Jastrzębie Żytowiecko 9 pkt   30:5
  2. Absolwent Siedlec       9 pkt.  18:3    
  3. Chynów Zielona Góra  9 pkt. 10:6
  4. Spartanie Opalenica    3 pkt. 13:14
  5. Radzevia Radzewo      0 pkt 0:43

Miejsca drużyn po II Turniejach:

  1. Jastrzębie Żytowiecko  17 pkt.   59:15
  2. Chynów Zielona Góra  16 pkt.    32:17
  3. Absolwent Siedlec       15 pkt.    33:18
  4. Spartanie Opalenica    10 pkt.    36:26
  5. Radzevia Radzewo       0 pkt.      2:86

Awans do półfinałów WLU zdobyły 4 pierwsze drużyny.

                                                                      Organizator turnieju

                                                                  Zdzisława Łopuszyńska