II turniej Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii Juniorek Starszych Drukuj

II turniej Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii Juniorek Starszych rozegrany został w Zmartwychwstańskim Centrum Sportu i Rehabilitacji w Poznaniu 12.01.2020 roku.

82936377 198483271200661 723266127504867328 n

W zawodach wzięły udział cztery drużyny:

UKS Junior Kębłowo

UKS Jastrzębie Żytowiecko

UKS Radzevia Radzewo

UKS Salezjanie Poznań (organizator).

 

Wyniki poszczególnych meczów:

UKS Junior Kębłowo - UKS Salezjanie Poznań 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)

Punktowały:

Junior: Maria Roszak 5br. + 1 as., Klaudia Herzog 2br. + 1 as., Ewelina Nowak 1 as., Sandra Kubiak 2as.

Salezjanie: Natalia Bożek 1br., Zofia Wawrzyniak 1as.

UKS Radzevia Radzewo - UKS Jastrzębie Żytowiecko 1:10 (0:4, 1:4, 0:2)

Punktowały:

Radzevia: Zofia Brylewska 1br., Zuzanna Banecka 1as.

Jastrzębie: Nikola Pache 2br., Dębicka Roksana 1as., Daria Stochaj 3br. + 3as., Natalia Skiba 3br. + 1as., Anna Bartz 1as., Nikola Dębicka 1br.

UKS Junior Kębłowo - UKS Radzevia Radzewo 6:1 (3:0, 2:1, 1:0)

Punktowały:

Junior: Adrianna Bajon 1as., Maria Roszak 3br. + 1 as., Klaudia Herzog 2br. + 2 as., Ewelina Nowak 1as., Sandra Kubiak 1br.

Radzevia: Toboka Roksana 1br.

UKS Jastrzębie Żytowiecko - UKS Salezjanie Poznań 8:4 (2:1, 2:1, 4:2)

Punktowały:

Jastrzębie: Nikola Pache 2as., Daria Stochaj 3 br. + 1 as., Natalia Skiba 3br. + 1 as., Anna Bartz 2 br.

Salezjanie: Martyna Wawrzyniak 2br., Zofia Wawrzyniak 1br. + 1as., Natalia Chudziak 1as., Dagmara Czerniak 1 as.

UKS Salezjanie Poznań - UKS Radzevia Radzewo 1:8 (0:3, 1:3, 0:2)

Punktowały:

Salezjanie: Martyna Wawrzyniak 1br., Zofia Wawrzyniak 1as

Radzevia: Zofia Brylewska 2br. + 1 as., Natalia Sznura 1as., Julia Marciniak 3br. + 1 as., Toboła Roksana 3 br. + 4as.

UKS Jastrzębie Żytowiecko - UKS Junior Kębłowo 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Punktowały:

Junior: Maria Roszak 2br., Herzog Klaudia 1br.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. UKS Junior Kębłowo Br. 16-2
  2. UKS Jastrzębie Żytowiecko Br. 18-8
  3. UKS Radzevia Radzewo Br. 10:17
  4. UKS Salezjanie Poznań Br. 6:23

Klasyfikacja po II turniejach:

  1. UKS Junior Kębłowo Br. 32:8
  2. UKS Jastrzębie Żytowiecko Br. 36:16
  3. UKS Radzevia Radzewo Br. 18:33
  4. UKS Salezjanie Poznań Br. 10:41

Po każdym meczu najlepsze zawodniczki otrzymały upominki a na koniec turnieju drużyny odebrały dyplomy.  

Łukasz Włoch