II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii młodzik gr. C Drukuj

 II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii młodzik gr. C rozegrany został dnia 19.01.2020 w hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Kębłowie  ul. Stradyńska 15a.

received 2681357415481910

 

Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, 3 x 10 min. przerwa 3 min.

W turnieju wystąpiły drużyny:

  1. UKS Junior Kębłowo
  2. UKS Absolwent Siedlec
  3. UKS Jastrzębie Żytowiecko
  4. UKS Salezjanie Poznań

Wyniki poszczególnych meczy:

  1. UKS Absolwent Siedlec – UKS Jastrzębie Żytowiecko 3:2 (1:1,2:1,0:0)

Bramki zdobyli:

UKS Absolwent Siedlec: Karol Ceglarek  2 br., Stanisław Maszner 1br.

UKS Jastrzębie Żytowiecko: Szymon Dudziak 2 br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Karol Ceglarek- Absolwent i Mateusz Andrzejewski -Jastrzębie.

  1. UKS Salezjanie Poznań – UKS Junior Kębłowo3:2 (3:2,1:0,0:0)

Bramki zdobyli:

UKS Salezjanie Poznań: Franciszek Żurawski2br., Leonard Bąk 1 br.

UKS Junior Kębłowo:Paweł Wieczorek 1 br., Aleksander Wróblewicz 1 br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Franciszek Żurawski – Salezjanie i Bartłomiej Białek – Junior.

  1. UKS Absolwent Siedlec – UKS Salezjanie Poznań1:2 (0:0,1:1,0:1)

Bramki zdobyli:

UKS Absolwent Siedlec:Wojciech Kotkowiak 1 br.

UKS Salezjanie Poznań: Piotr Kledzik 2br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Oskar Matysik – Absolwent i Piotr Kledzik – Salezjanie.

        4.UKS Junior Kębłowo – UKS Jastrzębie Żytowiecko3:3 (1:2,1:1,1:0)

Bramki zdobyli:

UKS Junior Kębłowo:Paweł Wieczorek 1 br. Tobiasz Wilk 1 br., Mateusz Wolnik 1br.

UKS Jastrzębie Żytowiecko: Alan Ptak 2br., Szymon Dudziak 1br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Alan Ptak – Jastrzębie i Mateusz Wolnik- Junior   

  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko – UKS Salezjanie Poznań2:2 (2:1,0:0,0:1)

Bramki zdobyli:

UKS Jastrzębie Żytowiecko: Szymon Dudziak 2br,

UKS Salezjanie Poznań: Piotr Stefański 1 br. Adam Bożek 1 br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Nikodem Katarzyński – Jastrzębie i Adam Bożek – Salezjanie.                                                               

  1. UKS Junior Kębłowo – UKS Absolwent Siedlec3:3( 0:1,1:1,2:1)

Bramki zdobyli :                                                                               

UKS Junior Kębłowo: Bartłomiej Białek 1br., Konrad Knobel1 br., Dawid Stermula 1br. 

UKS Absolwent Siedlec: Wojciech Kotkowiak 1br., Nikodem Woźny 1br., Jakub Zalisz 1br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Paweł Wieczorek – Junior i Maciej Lehman – Absolwent.

Tabela po II turnieju gr. C

  1. UKS Salezjanie Poznań         7 pkt.             Bramki 7:5
  2. UKS Absolwent Siedlec         4 pkt.             Bramki 7:7
  3. UKS Junior Kębłowo             2 pkt.             Bramki 8:9
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko    2 pkt.             Bramki 7:8

Tabela końcowa po dwóchturniejach eliminacyjnych gr. C

  1. UKS Junior Kębłowo              11 pkt.           Bramki            20:14
  2. UKS Absolwent Siedlec          10 pkt.           Bramki            16:12
  3. UKS Salezjanie Poznań           8 pkt.            Bramki            13:20
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko      3 pkt.            Bramki            14:18

Awans do finału WLU uzyskały drużyny UKS Junior Kębłowo oraz  UKS Absolwent Siedlec. Gratulujemy.
                                                                                                                                                                 

Sławomir Kotlarski