Festiwal "Unihokej łączy dzieci" - dzień pierwszy chłopcy Drukuj

W dniU 26 września 2015 roku w Swarzędzu rozegrany został Regionalny Festiwal Unihokeja pod nazwą  „Unihokej łączy dzieci” w kategorii młodzików.  Zawody zostały rozegrane dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Unihokeja w ramach projektu „Unihokej łączy dzieci”.

W turnieju uczestniczyło 9 drużyn. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na 3 grupy.

Grupa A – UKS Floorball Gorzów Wlkp

                 ZS Brzeźno

                 SP 20 Poznań

Grupa B – UKS Błyskawica Niechanowo

                  UKS Zryw Przykona

                 UKS Kołaczkowo

Grupa C – UKS Victoria Gułtowy

                 UKS Spartakus Sicienko

                 ZS Paczkowo

Mecze grupowe:

  1. UKS Floorball Gorzów - ZS Brzeźno 10 : 1
  2. UKS Błyskawica Niechanowo – UKS Zryw Przykona 2 : 1
  3. UKS Victoria Gułtowy – UKS Spartakus Sicienko 0 : 3
  4. ZS Brzeźno – SP 20 Poznań 3 : 0
  5. UKS Zryw Przykona – UKS Kołaczkowo 1 : 3
  6. UKS Spartakus Sicienko – ZS Paczkowo 0 : 1
  7. SP 20 Poznań - UKS Floorball Gorzów 0 : 4
  8. UKS Kołaczkowo - UKS Błyskawica Niechanowo 1 : 2
  9. ZS Paczkowo - UKS Victoria Gułtowy 5 : 2

 

Miejsca po rozgrywkach grupowych.

Grupa A

I miejsce UKS Floorball Gorzów 6 p. bramki 14 : 1

II miejsce ZS Brzeźno               3 p. bramki 4 : 10

III miejsce SP 20 Poznań          0 p. bramki 0 : 7

Grupa B

I miejsce UKS Błyskawica Niechanowo 6 p. bramki 4 : 2

II miejsce UKS Kołaczkowo   3 p. bramki 4 : 3

III miejsce UKS Zryw Przykona 0 p. bramki 2 : 5

Grupa C

I miejsce ZS Paczkowo 6 p. bramki 6 : 2

II miejsce UKS Spartakus 3 p. bramki 3 : 1

III miejsce UKS Victoria 0 p. bramki 2 :8

Po rozgrywkach grupowych 3 ostatnie drużyny rozgrywały mecze o 7, 8, 9 miejsce

UKS Zryw Przykona - UKS Victoria 1 : 0

UKS Victoria – SP 20 Poznań 0 : 4

SP 20 Poznań - UKS Zryw Przykona 1 : 2

Rozgrywki play off

A1 UKS Floorball Gorzów - B2 UKS Kołaczkowo 3 : 1

B1 UKS Błyskawica Niechanowo – C2 UKS Spartakus 2 : 0

C1 ZS Paczkowo – A2 ZS Brzeźno 0 : 1

Przegrane zespoły walczyły o miejsca 4,5,6

ZS Paczkowo - UKS Kołaczkowo 2 : 9

UKS Kołaczkowo – UKS Spartakus 4 : 1

UKS Spartakus – ZS Paczkowo 1 : 0

Mecze o 1, 2, 3 miejsce

UKS Floorball Gorzów - UKS Błyskawica Niechanowo 0 : 1

UKS Błyskawica Niechanowo – ZS Brzeźno 4 : 1

ZS Brzeźno - UKS Floorball Gorzów 0 : 5

Klasyfikacja końcowa Regionalnego Festiwalu Unihokeja w Swarzędzu:

I miejsce UKS Błyskawica Niechanowo

II miejsce UKS Floorball Gorzów Wlkp.

III miejsce ZS Brzeźno

IV miejsce UKS Kołaczkowo

V miejsce UKS Spartakus Sicienko

VI miejsce ZS Paczkowo

VII miejsce UKS Zryw Przykona

VIII miejsce SP 20 Poznań

IX miejsce UKS Victoria Gułtowy

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, 3 najlepsze zespoły medale.

Najlepsi zawodnicy z miejsc IV – IX otrzymały pamiątkowe koszulki:

UKS Kołaczkowo: Krystian Makuch, Dominik Madaj

UKS Spartakus Sicienko: Dawid Fonas, Mateusz Zybała

ZS Paczkowo: Nikodem Szwedziak, Jakub Słoński

UKS Zryw Przykona: Kamil Gorzelańczyk, Kamil Włodarczyk

SP 20 Poznań: Jakub Kwaśniewski, Dawid Sroczyński

UKS Victoria Gułtowy: Sebastian Augustynek, Maksymilian Krysztoforski

Drużyny z miejsc I – III zagrają w turnieju finałowym w Warszawie 7-8 listopada.

Organizatorem zawodów był UKS Victoria Gułtowy.

Krzysztof Zawadzki