Główna Turnieje 2013
Turnieje 2013
Turniej Unihokeja z okazji Dni Konina PDF Drukuj Email

Reprezentacja Gimnazjum w Przykonie okazała się najlepszą drużyną rezegranego podczas Dni Konina Turnieju Unihokejowego. Zawody odbyły się w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Konine, a zorganizował je Uczniowski Klub Sportowy "Dziewiątka" Konin. Drugie miejsce zajęli unihokeiści z Niechanowa. Na trzecim stopniu podium uplasowali się gospodarze z Gimnazjum nr 3. Czwartą pozycję wywalczyło gimnazjum w Kleczewie, a piątą lokatę zajęli zawodnicy z Radoliny. 

 

Więcej…
 
XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa rozegranego w Elblągu 15 i 16 czerwca 2013 roku.

 

Więcej…
 
XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - zaproszenie PDF Drukuj Email

alt alt

 W dniach 14-16 czerwcza 2013 rozegrany zostanie w Elblągu XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa. Przedstawiamy zaproszenie nadesłane przez organizatora.

Więcej…
 
X Jubileuszowy Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja – dzień drugi PDF Drukuj Email

W drugim dniu X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Wielkanocnego Turnieju Unihokeja w Niechanowie, który został rozegrany 14 kwietnia 2013 zmierzyli się juniorzy młodsi z Konina, Poznania, Bedlna i Niechanowa.

Więcej…
 
X Jubileuszowy Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja – dzień pierwszy PDF Drukuj Email

W dniu 13 kwietnia 2013 rozegrany został X Jubileuszowy Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokej. W pierwszym dniu zawodów zmierzyły się dziewczęta w kategorii juniorek młodszych. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Starosta Dariusz Pilak pod którego patronatem turniej ten jest rozgrywany.

Więcej…
 
III Wiosenny Turniej Unihokeja - zaproszenie PDF Drukuj Email

alt alt

 Zaproszenie do udziału w III Wiosennym Turnieju Unihokeja, który zostanie rozegrany 6 kwietnia 2013 roku w Gułtowach. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.


Więcej…
 
Zaproszenie na X Jubileuszowy Wielkanocny Turniej Unihokeja PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Wielkanocnym Turnieju Unihokeja, który zostanie rozegrany w Niechanowie.

Więcej…
 
VIII Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 15 i 16 stycznia 2013 roku w hali Zespołu Szkół w Niechanowie odbyły się VIII Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja. W czasie dwudniowych zmagań do walki we wszystkich kategoriach stanęło łącznie 15 zespołów ? około 100 zawodników i zawodniczek.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości