Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2012/2013
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2012/2013
XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa rozegranego w Elblągu 15 i 16 czerwca 2013 roku.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 14.05.2013r. w hali sportowej Zbąszynianka w Zbąszyniu odbył się turniej finałowy w unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. W ceremonii otwarcia uczestniczyli: Burmistrz Zbąszynia pan Tomasz Kurasiński, Prezes SZS „Wielkopolska” pan Zdzisław Urbańczyk, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zbąszyniu pani Henryka Trocholepsza oraz dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji pan Tomasz Szczechowicz.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców SP PDF Drukuj Email
W dniu 15.05.2013r. w hali sportowej ZSP Koźmin Wlkp. odbyły się Finały Mistrzsostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych. Zawody zostały zorganizowane w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Więcej…
 
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 25.04.2013r. w hali sportowej ZSP w Koźminie Wlkp. rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Chłopców w Unihokeja PDF Drukuj Email
W dniu 09.04.2013 roku w Niechanowie rozegrane zostały Finały Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Chłopców w Unihokeja. Zawody rozgrywane były w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013 prowadzonej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców w Unihokeja PDF Drukuj Email
W dniach 15.03.2013 w Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrano mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w unihokeja dziewcząt i chłopców. Były to zawody sportowe rozgrywane w ramach WIMS 2012/2013 organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 21 marca 2013 w hali Zespołu Szkół w Kęblowie rozegrano Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego organizowanych przez SZS "Wielkopolska".

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 19 marca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu, przy ulicy Szkolnej 6 rozegrano Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego organizowanych przez SZS "Wielkopolska".

Więcej…
 
Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja - SP chłopcy PDF Drukuj Email

W dniu 22 lutego 2013 roku w Koninie rozegrany został Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja w kategorii chłpców szkół podstawowych. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja - SP dziewczęta PDF Drukuj Email

 W dniu 21 lutego 2013 roku w Koninie rozegrany został Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół podstawowych. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych w Unihokeja PDF Drukuj Email

W czwartek 14 lutego dziewczęta z konińskich podstawówek zainaugurowały prawdziwy maraton unihokejowy na terenie Konina i powiatu konińskiego. W Sali Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 rozegrano Mistrzostwa Konina, do których zgłosiło się osiem szkół.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 1 lutego 2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj Email

Dnia 30 stycznia 2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja chłopców SP PDF Drukuj Email

W dniu 05 lutego 2013 roku w ZSPiG w Siedlcu po raz kolejny rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców. Zawody rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez SZS "Wielkopolska"

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 04 lutego 2013 roku w ZSPiG w Siedlcu po raz kolejny rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt. Zawody rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez SZS "Wielkopolska"

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Kolskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 11 i 13 grudnia w Szkole Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Unihokeja Chłopców i Dziewcząt.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 04 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół podstawowych ? organizatorem zawodów był SZS ?Ziemia Gnieźnieńska? i Zespół Szkół w Niechanowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja chłpców SP PDF Drukuj Email

W dniu 03 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych ? organizatorem zawodów był SZS ?Ziemia Gnieźnieńska? i Zespół Szkół w Niechanowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna w Unihokeja Chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email
W dniu 23 listopada 2012 r. odbyły się Mistrzostwa Gniezna w unihokeju chłopców szkół podstawowych. Organizatorem zawodów był ?Szkolny Związek Sportowy? ? Ziemia Gnieźnieńska?, Urząd Miasta Gniezna, Gimnazjum nr 2, Powiatowa Komenda Policji Wydział Prewencji i Patologii Nieletnich. Sędziami zawodów byli:  Katarzyna Kurczoba i Kamil Murch z gimnazjum nr 2. Do zawodów przystąpiło siedem szkół podstawowych: SP ? 2, SP ? 3, SP ? 5, SP ? 6, SP ? 8, SP ? 9, SP ? 12.

Więcej…
 
Rejon Zachodni Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 21 listopada w hali sportowej w Łubowie rozegrano Rejon Zachodni Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych chłopców i dziewcząt, w których udział wzięły szkoły z: Trzemeszna, Szczytnik Duchownych, Łubowa i Fałkowa. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez SZS Ziemia Gnieźnieńska.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna w Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 16 listopada 2012 r. odbyły się Mistrzostwa Gniezna w unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. Zawody rozgrywane były w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013. Organizatorem zawodów był ?Szkolny Związek Sportowy? ? Ziemia Gnieźnieńska?, Urząd Miasta Gniezna, Gimnazjum nr 2 oraz Powiatowa Komenda Policji Wydział Prewencji i Patologii Nieletnich.

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości