Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2012/2013
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2012/2013
XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa rozegranego w Elblągu 15 i 16 czerwca 2013 roku.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 14.05.2013r. w hali sportowej Zbąszynianka w Zbąszyniu odbył się turniej finałowy w unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. W ceremonii otwarcia uczestniczyli: Burmistrz Zbąszynia pan Tomasz Kurasiński, Prezes SZS „Wielkopolska” pan Zdzisław Urbańczyk, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zbąszyniu pani Henryka Trocholepsza oraz dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji pan Tomasz Szczechowicz.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców SP PDF Drukuj Email
W dniu 15.05.2013r. w hali sportowej ZSP Koźmin Wlkp. odbyły się Finały Mistrzsostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych. Zawody zostały zorganizowane w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Więcej…
 
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 25.04.2013r. w hali sportowej ZSP w Koźminie Wlkp. rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół podstawowych w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Chłopców w Unihokeja PDF Drukuj Email
W dniu 09.04.2013 roku w Niechanowie rozegrane zostały Finały Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Chłopców w Unihokeja. Zawody rozgrywane były w ramach XIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013 prowadzonej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców w Unihokeja PDF Drukuj Email
W dniach 15.03.2013 w Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrano mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w unihokeja dziewcząt i chłopców. Były to zawody sportowe rozgrywane w ramach WIMS 2012/2013 organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 21 marca 2013 w hali Zespołu Szkół w Kęblowie rozegrano Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego organizowanych przez SZS "Wielkopolska".

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 19 marca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu, przy ulicy Szkolnej 6 rozegrano Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego organizowanych przez SZS "Wielkopolska".

Więcej…
 
Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja - SP chłopcy PDF Drukuj Email

W dniu 22 lutego 2013 roku w Koninie rozegrany został Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja w kategorii chłpców szkół podstawowych. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja - SP dziewczęta PDF Drukuj Email

 W dniu 21 lutego 2013 roku w Koninie rozegrany został Finał Rejonu Konińskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół podstawowych. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych w Unihokeja PDF Drukuj Email

W czwartek 14 lutego dziewczęta z konińskich podstawówek zainaugurowały prawdziwy maraton unihokejowy na terenie Konina i powiatu konińskiego. W Sali Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 rozegrano Mistrzostwa Konina, do których zgłosiło się osiem szkół.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 1 lutego 2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj Email

Dnia 30 stycznia 2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja chłopców SP PDF Drukuj Email

W dniu 05 lutego 2013 roku w ZSPiG w Siedlcu po raz kolejny rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców. Zawody rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez SZS "Wielkopolska"

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 04 lutego 2013 roku w ZSPiG w Siedlcu po raz kolejny rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt. Zawody rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez SZS "Wielkopolska"

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Kolskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 11 i 13 grudnia w Szkole Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Unihokeja Chłopców i Dziewcząt.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 04 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół podstawowych ? organizatorem zawodów był SZS ?Ziemia Gnieźnieńska? i Zespół Szkół w Niechanowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja chłpców SP PDF Drukuj Email

W dniu 03 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych ? organizatorem zawodów był SZS ?Ziemia Gnieźnieńska? i Zespół Szkół w Niechanowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna w Unihokeja Chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email
W dniu 23 listopada 2012 r. odbyły się Mistrzostwa Gniezna w unihokeju chłopców szkół podstawowych. Organizatorem zawodów był ?Szkolny Związek Sportowy? ? Ziemia Gnieźnieńska?, Urząd Miasta Gniezna, Gimnazjum nr 2, Powiatowa Komenda Policji Wydział Prewencji i Patologii Nieletnich. Sędziami zawodów byli:  Katarzyna Kurczoba i Kamil Murch z gimnazjum nr 2. Do zawodów przystąpiło siedem szkół podstawowych: SP ? 2, SP ? 3, SP ? 5, SP ? 6, SP ? 8, SP ? 9, SP ? 12.

Więcej…
 
Rejon Zachodni Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 21 listopada w hali sportowej w Łubowie rozegrano Rejon Zachodni Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych chłopców i dziewcząt, w których udział wzięły szkoły z: Trzemeszna, Szczytnik Duchownych, Łubowa i Fałkowa. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez SZS Ziemia Gnieźnieńska.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna w Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 16 listopada 2012 r. odbyły się Mistrzostwa Gniezna w unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. Zawody rozgrywane były w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013. Organizatorem zawodów był ?Szkolny Związek Sportowy? ? Ziemia Gnieźnieńska?, Urząd Miasta Gniezna, Gimnazjum nr 2 oraz Powiatowa Komenda Policji Wydział Prewencji i Patologii Nieletnich.

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości