Główna Gimnazjada 2012/2013
Gimnazjada 2012/2013
XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa rozegranego w Elblągu 15 i 16 czerwca 2013 roku.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców Gimnazjada 2012/2013 PDF Drukuj Email

W poniedziałek 20 maja w hali sportowej Zespołu Szkół w Kębłowie odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w Unihokeja w kategorii chłopców. Zawody rozgrywane były w ramach "Gimnazjady 2012/2013". Tytułu Mistrzowskiego broniło Gimnazjum w Kębłowie. 

Więcej…
 
Półfinał B Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 13 maja 2013 roku w hali sportowej Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowano Półfinał B Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Organizatorem zawodów był SZS Wielkopolska i Gimnazjum w Opatowie.

Więcej…
 
Półfinał A Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 8 maja 2013 w sali sportowej Gimnazjum im. Krzysztofa Żegockiego w Kębłowie, odbył się Półfinał A Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody zostały zorganizowane przez SZS Wielkopolska i Gimnazjum w Kębłowie

Więcej…
 
Półfinał B Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 10 kwietnia 2013 w hali Arena w Poznaniu rozegrany został Półfinał B Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody zostały zorganizowane przez SZS Wielkopolska i Gimnazjum nr 29 w Poznaniu.

Więcej…
 
Półfinał A Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 07 maja 2013 roku w hali sportowej ZSzOI nr 2 w Poznaniu odbył się Półfinał A Mistrzostw Wielkopolski  w unihokeja dziewcząt rozgrywany w ramach Gimnazjady SZS. Na zawody przyjechały zespoły reprezentujące Gimnazja z Wąsowa, Kaczor, nr 6 z Konina oraz nr 55 z Poznania.

Więcej…
 
Gimnazjada Chłopców - Finał Rejonu Poznań Teren Wschód PDF Drukuj Email

W dniu 16 kwietnia 2013 roku w Nowym Mieście nad Wartą rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody były rozgrywane w ramach Gimnazjady 2012/2013.

Więcej…
 
Gimnazjada Dziewcząt - Finał Rejonu Poznań Teren Wschód PDF Drukuj Email

W dniu 15 kwietnia 2013 roku w Nowym Mieście nad Wartą rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody były rozgrywane w ramach Gimnazjady 2012/2013.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Unihokeja w kategorii Chłopców Gimnazja PDF Drukuj Email

W czwartek 18 kwietna 2013 w hali sportowej przy Gimnazjum w Kębłowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody rozgrywane były w ramach Gimnazjady 2012/2013 organizowanych przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Unihokeja w kategorii Dziewcząt Gimnazja PDF Drukuj Email

W dniu 16 kwietnia w hali sportowej przy Gimnazjum w Kębłowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Unihokeja w kategorii Dziewcząt Gimnazja. Zawody rozgrywane były w ramach Gimnazjady 2012/2013 organizowanych przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Finał Gimnazjady Rejonu Kaliskiego w Unihokeja 2013 w Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich PDF Drukuj Email

 W dniach 10/11.04. 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rywalizowało ok.150 dziewcząt i chłopców  w turniejach unihokeja   w ramach XIV Gimnazjady rozgrywanej pod patronatem SZS ,,Wielkopolska”.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja w kat. dziewcząt PDF Drukuj Email

     W dniu 04 marca 2013 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Gułtowach rozegrany został Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja dziewcząt w ramach Gimnazjady 2012/2013 organizowanych przez SZS "Wielkopolska”.

Więcej…
 
Półfinał B Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja w kat. chłopców PDF Drukuj Email

     W dniu 26 lutego 2013 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Gułtowach rozegrany został Półfinał B Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja chłopców w ramach Gimnazjady 2012/2013 organizowanych przez SZS „Wielkopolska”.

Więcej…
 
Półfinał A Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja w kat. dziewcząt PDF Drukuj Email

     W dniu 25 lutego 2013 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Gułtowach rozegrany został Półfinał A Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja dziewcząt w ramach Gimnazjady 2012/2013 organizowanych przez SZS „Wielkopolska”.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Chłopców - Gimnazjada 2013 PDF Drukuj Email

7 marca 2013r. w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie rozegrany został Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Chłopców. Zawody były rozgrywane w ramach Gimnazjady 2012/2013 organizowanej przez SZS.

Więcej…
 
Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

26 lutego 2013r. w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie rozegrany został Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców. Zawody zostały rozegrane w ramach Gimnazjady SZS 2012/2013.

Więcej…
 
Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 25 lutego 2013r. w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie rozegrany został Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Dziewcząt. Zawody zostały rozegrane w ramach Gimnazjady 2012/2013.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego - Gimnazjada chłopców PDF Drukuj Email

 W dniu 22 lutego 2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Gimnazjów w Unihokeja Chłopców. Zawody rozgrywane były w ramach Gimnazjady 2012/2013 0rganizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego - Gimnazjada dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 20 lutego 2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Gimnazjów w Unihokeja Dziewcząt. Zawody rozgrywane były w ramach Gimnazjady 2012/2013 0rganizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Mistrzostwa Konina - Gimnazjada dziewcząt PDF Drukuj Email

W środę 20 lutego 2013 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 rozegrano Mistrzostwa Konina Gimnazjów Dziewcząt w Unihokeja w ramach Gimnazjady SZS 2012/2013. Do zawodów zgłosiło się wszystkie siedem szkół.

Więcej…
 
Mistrzostwa Konina - Gimnazjada chłopców PDF Drukuj Email

W poniedziałek 18 lutego 2013 r. swoje rozgrywki w ramach Gimnazjady SZS 2012/2013 zainaugurowali unihokeiści z konińskich gimnazjów. W sali Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 rozegrano Mistrzostwa Konina, do których zgłosiło się wszystkie siedem Gimnazjów.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja Chłopców - Gimnazja PDF Drukuj Email

W dniu 20 lutego 2013 roku w hali Zespołu Szkół w Siedlcu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody zostały zorganizowane w ramach Gimnazjady 2012/2013 organizowanej przez SZS.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja Dziewcząt - Gimnazja PDF Drukuj Email

W dniu 19 lutego 2013 roku w hali Zespołu Szkół w Siedlcu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody zostały zorganizowane w ramach Gimnazjady SZS 2012/2013 organizowanej przez SZS.

Więcej…
 
Chłopcy i dziewczęta z Gimnazjum w Kołaczkowie Mistrzami Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 13-14.02.2013 w Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrano mistrzostwa powiatu szkół gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt i chłopców. Były to zawody sportowe rozgrywane w ramach Gimnazjady 2012/2013 organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

 

Więcej…
 
Gimnazjum w Niechanowie Mistrzem Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 11 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych ? organizatorem zawodów był SZS ?Ziemia Gnieźnieńska? i Zespół Szkół w Niechanowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Gniezna w Unihokeja Gimnazjów PDF Drukuj Email

W dniu 28 listopada 2012 r. odbyły się Mistrzostwa Gniezna Gimnazjów w Unihokeja. Organizatorem zawodów był ?Szkolny Związek Sportowy? ? Ziemia Gnieźnieńska?, Urząd Miasta Gniezna, Gimnazjum nr 2, Powiatowa Komenda Policji Wydział Prewencji i Patologii Nieletnich. W zawodach uczestniczyły wszystkie cztery gnieźnieńskie Gimnazja w kategorii dziewcząt i chłopców.

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości