Główna Wielkopolska Liga Unihokeja 2012
Wielkopolska Liga Unihokeja 2012
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 "florbalki.pl" w kategorii juniorów PDF Drukuj Email

W dniu 8 grudnia 2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Gułtowach rozegrany został Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 "florbalki.pl" w kategorii juniorów pod hasłem "Sport, Uśmiech, Zabawa Unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 "florbalki.pl" w kategorii juniorek PDF Drukuj Email

W hali sportowej Zespołu Szkół w Gułtowach rozegrany został Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 "florbalki.pl" w kategorii juniorek. Zawody zostały rozegrane 24 listopada 2012 pod hasłem "Sport, Uśmiech, Zabawa Unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 "florbalki.pl" w kategorii młodziczek PDF Drukuj Email

W dniu 1 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrany został Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 "florbalki.pl" w kategorii młodziczek. Zawody zostały rozegrane pod hasłem "Sport, Uśmiech, Zabawa Unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 "florbalki.pl" w kategorii młodzików PDF Drukuj Email

W dniu 25 listopada 2012 roku na Hali MOSiR przy ul. Ks. J. Popiełuszki w Koninie odbył się Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja Młodzików pod hasłem ,,Sport, uśmiech, zabawa, unihokej to dla nas ważna sprawa 2012? współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki .

Więcej…
 
Półfinał A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii juniorów PDF Drukuj Email

W niedzielę 18 listopada 2012 w hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu, ul. Żonkilowa 34 w Poznaniu rozegrany został Półfinał A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii juniorów. Zawody rozgrywane były w ramach cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Półfinał A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii juniorek PDF Drukuj Email

W sobotę 17 listopada 2012 w hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu, ul. Żonkilowa 34 w Poznaniu rozegrany został Półfinał A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii juniorek. Zawody rozgrywane były w ramach cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Półfinał B Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii juniorów PDF Drukuj Email

W niedzielę 18 listopada 2012 w hali ZSO nr 2 w Poznaniu rozegrany został Półfinał B Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii juniorów. Zawody rozgrywane były w ramach cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Półfinał B Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii juniorek PDF Drukuj Email

W sobotę 17 listopada 2012 w hali ZSO nr 2 w Poznaniu rozegrany został Półfinał B Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii juniorek. Zawody rozgrywane były w ramach cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Półfinał A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii młodzików PDF Drukuj Email

27 października 2012 r. w Hali Sportowej MOSiR w Koninie cztery drużyny uczestniczyły w Turnieju Półfinałowym "A" Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodzików. W rozgrywkach współfinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 56 w Poznaniu, Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich, UKS Błyskawica Niechanowo oraz gospodarz UKS Dziewiątka Konin.

Więcej…
 
Półfinał B Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii młodzików PDF Drukuj Email

27 października 2012 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Gułtowach rozegrany został Turniej Półfinałowy B w kat. młodzików Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Więcej…
 
Grupy półfinałowe juniorów i juniorek w rozgrywkach WLU 2012 PDF Drukuj Email

alt


Zakończyła się faza eliminacyjna rozgrywek w kategorii juniorów i juniorek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl. cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Młodziczek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja PDF Drukuj Email

 Drugi turniej eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodziczek rozegrany został 20 października 2012 w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie. Zawody rozgrywane były w ramach cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w gr 3 juniorów i juniorek PDF Drukuj Email

W dniu 20 października 2012 w Poznaniu został rozegrany II Turniej Eliminacyjny Juniorek i Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w grupie 3, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Więcej…
 
Grupy półfinałowe młodzików w rozgrywkach WLU 2012 PDF Drukuj Email

alt


Zakończyła się faza eliminacyjna rozgrywek w kategorii młodzików Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl. cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Młodzików w grupie 2 Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl PDF Drukuj Email

W sobotę 13 października 2012 w w hali sportowej ZSO nr 2 w Poznaniu rozegrany został II Turniej Eliminacyjny Młodzików w grupie 2 Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl,cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny gr 2 Wielkopolskiej Ligi Unihokeja juniorów i juniorek PDF Drukuj Email
W sobotę 13 października 2012 roku w Gimnazjum im. Wł. St Reymonta w Kołaczkowie rozegrany został II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 - florbalki.pl w grupie 2 juniorów i juniorek, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport-Uśmiech-Zabawa-Unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w gr 3 juniorów i juniorek PDF Drukuj Email

W dniu 6 października 2012 roku w Poznaniu został rozegrany I Turniej Eliminacyjny Juniorek i Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w grupie 3, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Młodzików w grupie 1 Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl PDF Drukuj Email

6 października 2012 w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrano turniej rewanżowy gr. 1 Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodzików cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w gr 1 juniorów i juniorek PDF Drukuj Email

W sobotę 29 września 2012 roku w Zespole Szkół w Gorzycach  rozegrany został II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 - florbalki.pl w grupie 1 juniorów i juniorek, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Juniorek i Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w grupie 2 PDF Drukuj Email

W dniu 29 września 2012 roku w Baranowie został rozegrany I Turniej Eliminacyjny Juniorek i Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w grupie 2, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
I Turniej w kategorii Młodziczek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl PDF Drukuj Email

W dniu 23 września 2012 w Niechanowie rozegrany został I Turniej w kategorii Młodziczek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl,cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Młodzików w grupie II Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl PDF Drukuj Email

W sobotę 22 września 2012 w Niechanowie rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Młodzików w grupie 2 Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl,cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 - florbalki.pl w grupie 1 Juniorów i Juniorek PDF Drukuj Email

W sobotę 16 września 2012 roku w Gułtowach rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 - florbalki.pl w grupie 1 juniorów i juniorek, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Młodzików w gr. I Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl PDF Drukuj Email

W sobotę 15 września 2012 w Gułtowach rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Młodzików w grupie I Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl,cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Ruszają rozgrywki IV edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 - florbalki.pl PDF Drukuj Email

alt

W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 - florbalki.pl - cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2012" współfinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w Wielkopolskiej Lidze Unihokeja 2012 PDF Drukuj Email

 

alt

 Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza wszystkie Kluby sportowe i Szkoły z terenu Wielkopolski do  udziału w czwartej edycji rozgrywek WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA 2012 - florbalki.pl, pod hasłem "Sport, Uśmiech, Zabawa - Unihokej to dla nas ważna sprawa".

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości