Główna Turnieje 2012
Turnieje 2012
II Międzypowiatowy Turniej Unihokeja Chłopców o puchar Wójta Gminy Koło PDF Drukuj Email

W dniu 24 listopada 2012 roku w Szkole Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej rozegrany został II Międzypowiatowy Turniej Unihokeja Chłopców o puchar Wójta Gminy Koło.

Więcej…
 
Pierwszy Międzypowiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt o puchar Wójta Gminy Koło PDF Drukuj Email

W dniu 10 listopada 2012r w Szkole Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej rozegrany został Pierwszy Międzypowiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt o puchar Wójta Gminy Koło.

Więcej…
 
Zaproszenie PDF Drukuj Email

Więcej…
 
VI Turniej Unihokeja o Puchar Dyrektora OWDiR w Kołaczkowie PDF Drukuj Email

          We wtorek 19 czerwca w hali sportowej przy gimnazjum im. Wł.St. Reymonta w Kołaczkowie, z inicjatywy UKS "Kołaczkowo" zorganizowano VI Turniej Unihokeja o Puchar Dyrektora OWDiR w Kołaczkowie.

 

Więcej…
 
Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych w Unihokeja PDF Drukuj Email

Z okazji Dni Niechanowa i Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w dniu 30 maja 2012 zorganizowany został przez Urząd Gminy w Niechanowie, Zespół Szkół w Niechanowie Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych w Unihokeja.

Więcej…
 
Miedzypowiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt i Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Konina PDF Drukuj Email
W miniony piątek, 11 maja 2012 r. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie ponownie była gospodarzem turnieju unihokeja. Tym razem w Miedzypowiatowym Turnieju Unihokeja Dziewcząt i Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Konina zmagały się reprezentacje szkół złożone z uczniów klas piątych.

Więcej…
 
IX Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja - dzień drugi PDF Drukuj Email

W niedzielę 29 kwietnia drugiego dnia zawodów IX Ogólnopolskiego Wielkanocnego Turnieju Unihokeja o puchar Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusza Pilaka swoje mecze rozgrywali chłopcy.

Więcej…
 
IX Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja - dzień pierwszy PDF Drukuj Email

W dniu 28 kwietnia 2012 rozegrany został pierwszy dzień IX Ogólnopolskiego Wielkanocnego Turnieju Unihokeja w kategorii juniorek młodszych o puchar Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego Dariusza Pilaka. W zawodach udział wzięły cztery zaproszone drużyny: EUKS Spartakus Sicienko, Gimnazjum  Łubowo, ZS Żytowiecko i gospodarz zawodów UKS Błyskawica Niechanowo.

Więcej…
 
IX Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja - zaproszenie PDF Drukuj Email

 

Więcej…
 
VII Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 21 i 23 lutego 2012 rozegrano VII Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja. Łącznie w zawodach wystartowały 22 drużyny, w których skład wchodziło 142 uczestników i uczestniczek. Zawody rozegrano w kategorii młodzików - 6 drużyn, młodziczka - 3 drużyny, junior młodszy ? 4 drużyny, juniorka młodsza ? 2 drużyny, open chłopców - 5 drużyn i open dziewcząt 2 drużyny.

Więcej…
 
Zimowy Turniej Unihokeja w Niechanowie PDF Drukuj Email

W dniu 7 lutego 2012 roku odbył się Zimowy Turniej Unihokeja chłopców i dziewcząt w kategorii szkół podstawowych. W zawodach udział wzięły drużyny: Zespół Szkół Niechanowo, SP Jarząbkowo, SP Koszuty i SP nr 9 Konin

SP nr 9 Konin

Więcej…
 
Sparing w Koszutach PDF Drukuj Email

 W dniu 18 stycznia 2012 w Koszutach gmina Słupca zorganizowany został sparing w unihokeja pomiędzy drużynami w kategorii młodzików i młodziczek. W sparingu udział wzięły reprezentacje szkół w Wólce, Niechanowie i Koszutach.

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości