Główna Filmy
Filmy
Zakończyły się Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet w Poznaniu PDF Drukuj Email

alt

  Kilkanaście dni temu zakończyły się Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet w Unihokeja rozgrywane w Poznaniu. Chcielibyśmy przedstawić skróty filmowe z każdego dnia zawodów, których współorganizatorem był także Wielkopolski Związek Unihokeja.

 

Więcej…
 
Unihokejowe warsztaty w Nowym Tomyślu PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy, krótki filmik nakręcowy w czasie warsztatów metodycznych w Nowym Tomyślu w grudniu 2013 roku. Film zrealizowała i zmontowała doraca metodyczny ODN w Poznaniu pani Wiesława Skoczylas.

  

Więcej…
 
X Jubileuszowy Ogólnopolski Wielkanocny Turnieju Unihokeja - materiał filmowy PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy, krótki materiał filmowy z X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Wielkanocnego Turnieju Unihokeja zrealizowany przez pana Tomasza Kostenckiego z portalu internetowego sportgniezno.pl

Więcej…
 
Konkurs rzutów karnych PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy konkurs rzutów karnych jaki odbył się podczas Finału Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 florbalki.pl w kategorii Juniorów w dniu 8 grudnia 2012. Materiał nakręciła tv florbalki.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Dziewcząt w ramach Licealiady 2012/2013 - materiał filmowy PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy materiał filmowy z Fiinału Mistrzostw Wielkopolski Dziewcząt rozgrywanych w ramach Licealiady 2012/2013, który został rozegrany w Gnieźnie. Materiał przygotowała Telewizja Informacyjna Sport Gniezno.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w TV Konin PDF Drukuj Email

  alt

Przedstawiamy materiał filmowy z Fiinału Mistrzostw Wielkopolski w ramach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodzików, który został rozegrany w Koninie. Materiał przygotowała Telewizja Informacyjna TV Konin.

 

 

Więcej…
 
Półfinał A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii młodzików w TV Konin PDF Drukuj Email

  alt

Przedstawiamy krótki materiał filmowy z Półfinału A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodzików, który został rozegrany w Koninie. Materiał przygotowała Telewizja Informacyjna TV Konin.

 

Więcej…
 
Jarocin Floorball Festival promo PDF Drukuj Email
alt alt
Przedstawiamy krótki filmik promujący
Jarocin Floorball Festival 2012
Więcej…
 
Wakacje z Unihokejem PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy materiał dotyczący Florbalkowych Wakacji nakręcony przez iGo to internetowy portal kulturalno-informacyjny, ktorego główną ideą jest promowanie życia społecznego w gminie Ostrów Wielkopolski.

Więcej…
 
Filmowa relacja z turnieju w Kębłowie PDF Drukuj Email

 alt

 Przedstawiamy krótką filmową relację z I Turniejjneu Eliminacyjnego w grupie 3 juniorów i juniorek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl, który rozegrany został w Kębłowie w dniu 01.10.2011roku. Autorem filmu jest Patryk Kaczmarek.

 

Więcej…
 
Filmiki z turnieju młodziczek PDF Drukuj Email

 

alt

 

Przedstawiamy filmiki nagrane w czasie I Turnieju Eliminacyjnego Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w kategorii młodziczek, który odbył się w Gułtowach w miniony weekend.

 

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości