Główna Turnieje 2011
Turnieje 2011
Międzypowiatowy Turniej Unihokeja we Wrzącej Wielkiej PDF Drukuj Email

W dniu 26 listopada 2011 we Wrzącej Wielkiej rozegrany został Międzypowiatowy Turniej Unihokeja Chłopców Szkół Podstawowych. Turniej mógł się odbyć dzięki wsparciu Wójta Gminy Koło, firm Wood-Mizer i Azetx producentowi sprzętu do gry w unihokeja.

Więcej…
 
Pierwszy Międzypowiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt i Chłopców w Koninie PDF Drukuj Email

W dniu 4 listopada 2011r w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie rozegrany został Pierwszy Międzypowiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt i Chłopców o puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Konina i Starosty Powiatu Konińskiego.

Więcej…
 
V Ogólnopolski Turniej Unihokeja o Puchar Prezesa Geotermii Uniejów PDF Drukuj Email

W dniu 4 czerwca 2011 w Uniejowie rozegrany został V Ogólnopolski Turniej Unihokeja o Puchar Prezesa Geotermii Uniejów. Zawody rozegrane zostały systemem "każdy z każdym" w kategorii junior młodszy czas gry wynosił 2 x 15 min.

alt alt alt

Więcej…
 
Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych - Gimnazja PDF Drukuj Email

W dniu 31 maja 2011 z okazji "Dni Niechanowa" rozegrany został Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych w kategorii gimnazja. W zawodach wzięły udział drużyny z Niechanowa i Sicienka w kategorii dziewcząt i chłopców.

alt

Więcej…
 
Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych - Szkoły Podstawowe PDF Drukuj Email

W dniu 30 maja 2011 z okazji "Dni Niechanowa" rozegrany został Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych Szkół Podstawowych. W zawodach wzięły udział drużyny z Niechanowa, Wólki i Konina w kategorii dziewcząt i chłopców.

alt

Więcej…
 
Turniej Dwójek Unihokejowych w Niechanowie PDF Drukuj Email

W dniu 28 maja 2011 z okazji Dni Niechanowa rozegrany został Turniej Dwójek Unihokejowych. Turniej rozegrany został w Niechanowie w sali Zespołu Szkół w Niechanowie.

Więcej…
 
VIII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja - dzień drugi PDF Drukuj Email

Drugiego dnia zawodów w niedzielę 17 kwietnia zmierzyły się drużyny chłopców, którzy podobnie jak dziewczęta rozgrywali swoje mecze w trzech 10 minutowych tercjach z 2 minutowymi przerwami systemem ?każdy z każdym?. W zawodach uczestniczyły: ULKS Józefina, UKS Iskra Kołaczkowo, UKS Błyskawica Niechanowo, UKS Victoria Gułtowy i Gimnazjum w Niechanowie.

Więcej…
 
VIII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja - dzień pierwszy PDF Drukuj Email

W dniu 16 kwietnia 2010 roku w Niechanowie rozegrany został VIII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja. Pierwszego dnia zawodów zmierzyły się dziewczęta. Oficjalego otwarcia zawodów dokonał Starosta Powiatu Gnieźnieńskiego pan Dariusz Pilak.

Więcej…
 
VIII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja - zaproszenie PDF Drukuj Email

Już w najbliższy weekend UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizuje VIII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja o puchar Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej…
 
VI Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja - dzień trzeci PDF Drukuj Email

W trzecim dniu VI Mistrzostw Gminy Niechanowo w Unihokeja 2 lutego 2011 r. w hali Zespołu Szkół w Niechanowie zmierzyli się chłopcy i dziewczęta w kategorii młodzik i młodziczka. Walczyli oni o medale i nagrody ufundowane przez wójta gminy Niechanowo pana Eugeniusza Zamiar.

alt alt alt

Więcej…
 
VI Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja - dzień drugi PDF Drukuj Email

W drugim dniu VI Mistrzostw Gminy Niechanowo w Unihokeja 1 lutego 2011 r. w hali Zespołu Szkół w Niechanowie zmierzyli się chłopcy i dziewczęta w kategorii młodzik i młodziczka. Walczyli oni o medale i nagrody ufundowane przez wójta gminy Niechanowo pana Eugeniusza Zamiar. 

alt

Więcej…
 
VI Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja - dzień pierwszy PDF Drukuj Email


W pierwszym dniu VI Mistrzostw Gminy Niechanowo w Unihokeja 31 stycznia 2011 r. w hali Zespołu Szkół w Niechanowie zmierzyli się chłopcy i dziewczęta w kategorii junior młodszy i juniorka młodsza. Walczyli oni o medale i nagrody ufundowane przez wójta gminy Niechanowo pana Eugeniusza Zamiar.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości