Główna Turnieje 2010
Turnieje 2010
I Ogólnopolski Turniej Unihokeja z okazji Dnia Niepodległości PDF Drukuj Email

W dniu 6 i 7 listopada 2010 w Niechanowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Unihokeja z okazji Dnia Niepodległości zorganizowany przez UKS Błyskawica w Niechanowie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Gnieźnie i Urzędu Gminy w Niechanowie.

Więcej…
 
Zaproszenie na turniej unihokeja PDF Drukuj Email

Uczniowski Klub Sportowy "Błyskawica" w Niechanowie serdecznie zaprasza do udziału Ogólnopolskim Turnieju Unihokeja z okazji Dnia Niepodległości w kategorii młodzików i młodziczek.

 

Więcej…
 
I Powiatowy Turniej Unihokeja Szkół Zaprzyjaźnionych PDF Drukuj Email

Z okazji Dni Niechanowa 31 maja 2010 zorganizowany został I Powiatowym Turnieju Unihokeja Szkół Zaprzyjaźnionych w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły reprezentacje Gimnazjów z Łubowa, Niechanowa i Gimnazjum nr 2 z Gniezna. Zawody zostały rozegrane systemem ?każdy z każdym" czas gry wynosił 2x10 min

Więcej…
 
Turniej Dwójek Unihokejowych PDF Drukuj Email

Z okazji Dni Niechanowa Urząd Gminy w Niechanowie przy współpracy z UKS Błyskawica i Zespołem Szkół w Niechanowie zorganizował po raz pierwszy Turniej Dwójek Unihokejowych. Turniej został zorganizowany w związku z rosnącym zainteresowaniem unihokejem wśród dzieci i młodzieży na terenie gminy Niechanowo.

Więcej…
 
III Turniej Unihokeja o puchar Dyrektor Gimnazjum w Kaczorach PDF Drukuj Email

W środę 26 maja 2010 został rozegrany III Turniej Unihokeja o puchar Dyrektor Gimnazjum w Kaczorach. W turnieju wystartowały Gimnazja z Kaczorów - dwie drużyny (powiat pilski), Kołaczkowa (powiat wrzesiński) i Niechanowa (powiat gnieźnieński).

Więcej…
 
VI Powiatowy Turniej Unihokeja o puchar Prezydenta Miasta Gniezna PDF Drukuj Email

alt W piątek 21 maja 2010 roku na boisku przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie rozegrany został VI Powiatowy Turniej Unihokeja o puchar Prezydenta Miasta Gniezna. W rozgrywkach wystartowało sześć drużyn chłopięcych i pięć drużyn dziewczęcych, reprezentujących cztery gimnazja z Gniezna i gimnazjum w Niechanowie.

                    alt alt alt
Więcej…
 
VII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja w Niechanowie PDF Drukuj Email

W piątek 30 kwietnia 2010 rozegrano w Niechanowie drugą część VII OGÓLNOPOLSKIEGO WIELKANOCNEGO TURNIEJU UNIHOKEJA przełożonego z 11 kwietnia ze względu na katastrofę lotniczą w Smoleńsku.

W turnieju wzięły udział: UKS Błyskawica Niechanowo, Gimnazjum Kaczory, Gimnazjum Niechanowo, ZS Żytowiecko. Niestety zgłoszone wcześniej drużyny: Maratończyk Płociczno i ULKS Józefina nie mogły dojechać na zawody.

Więcej…
 
VII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniu dzisiejszym 10 kwietnia 2010 zawodnicy, trenerzy, opiekunowie i kibice minutą ciszy uczcili pamięć osób, które w dniu dzisiejszym zginęły w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.

Więcej…
 
Zaproszenie na VII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja PDF Drukuj Email

Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica w Niechanowie, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Urząd Gminy w Niechanowie serdecznie zapraszają na VII Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja w kategorii juniora i juniorki młodszej, który odbędzie się 10 i 11 kwietnia 2010 roku w Zespole Szkół w Niechanowie.

Więcej…
 
FILMIKI z V Mistrzostw Gminy Niechanowo w Unihokeja PDF Drukuj Email

W ciągu trzech dni od 20 do 22 stycznia 2010 rozegrano V Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja. Zawody odbywały się w miłej atmosferze zdrowej sportowej rywalizacji z zachowaniem zasad ?fair play". Młodzież bawiła się świetnie a zwycięstwo w zawodach było celem drugorzędym liczył się dobry klimat i świetna zabawa. Przedstawiamy cztery filmy zrealizowane przez iTV Sport Gniezno w ostatni dzień zawodów.

Więcej…
 
V Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja - dzień trzeci PDF Drukuj Email

Trzeciego dnia V Mistrzostw Gminy Niechanowo zorganizowanych przez UKS Błyskawica w dniu 22 stycznia 2010 r. zmierzyli się chłopcy i dziewczęta w kategorii juniorek starszych i juniorów starszych.
W najstarszej kategorii wiekowej prowadzonej w naszym Klubie wystartowały 3 drużyny chłopców i 3 drużyny dziewcząt.

Więcej…
 
V Mistrzostwa Gminy Niechanowo - dzień drugi PDF Drukuj Email

Drugiego dnia V Mistrzostw Gminy Niechanowo 21 stycznia 2010 r. w hali Zespołu Szkół w Niechanowie zmierzyli się chłopcy i dziewczęta w kategorii młodzików i młodziczek. W tej kategorii wiekowej wystartowało 5 drużyn chłopców i 2 drużyny dziewcząt.

Więcej…
 
V Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja - dzień pierwszy PDF Drukuj Email

W pierwszym dniu V Mistrzostw Gminy Niechanowo 20 stycznia 2010 r. w hali Zespołu Szkół w Niechanowie zmierzyli się chłopcy i dziewczęta w kategorii junior młodszy i juniorka młodsza. Walczyli oni o medale i nagrody ufundowane przez wójta gminy Niechanowo pana Eugeniusza Zamiar.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości