Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2011/2012
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2011/2012
Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja w Elblągu ? podsumowanie występu drużyny SP nr 9 z Konina PDF Drukuj Email

alt

Po zwycięstwie w Mistrzostwach Wielkopolski w unihokeju reprezentanci Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie wzięli udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeja w Elblągu.

Więcej…
 
Finał XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

29 maja 2012 w Poznaniu przy ul. Tarnowskiej 27, miesiąc po dziewczętach w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej zaprezentowali się chłopcy ze szkół podstawowych.

Więcej…
 
Finał XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 26 maja w Zbąszyniu w hali ?Zbąszynianka? przy ul. Mostowej 10 rozegrano Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii szkół podstawowych.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SP Dziewcząt pod dyktando Szkoły Podstawowej z Gułtów PDF Drukuj Email

Dnia 13.04.2012r w Niechanowie odbyły się Finały Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Dziewcząt. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012 prowadzonej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców i dziewcząt PDF Drukuj Email

Dnia 21.03.2012r. i 22.03.2012r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Poznaniu odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców i dziewcząt. Po eliminacjach w finale znalazły się po cztery zespoły reprezentujące Szkoły Podstawowe z całego Poznania.

                             

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniach 17 i 18 marca odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych .Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Bieganowie, której uczniowie od kilku lat wiodą prym na terenie powiatu w tej dyscyplinie sportu pod kierunkiem trenera Szymona Bułkowskiego.

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

Tydzień po dziewczynkach 31 marca 2012 w hali sportowej w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj Email

24 marca 2012 r. odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych Dziewcząt. Do Mistrzostw przystąpiło osiem zwycięskich drużyn z rejonu konińskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiegow Unihokeja SP chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 9.03.2012r (piątek) w hali sportowej Zespołu Szkół w Niechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja Chłopców Szkół Podstawowych zorganizowanych przez SZS Ziemia Gnieźnieńska w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja w kategorii Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 9 marca 2012 w Kębłowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja w kategorii Szkół Podstawowych chłopców i dziewcząt. Zawody zostały rozegrane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Konina w Unihokeja PDF Drukuj Email

Zakończyły się Mistrzostwa Miasta Konina Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych w Unihokeja rozegranych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012 w dniach 2 i 7 marca 2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja SP Dziewcząt. PDF Drukuj Email

W dniu 07.03.2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół wNiechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych. Zawody zorganizował SZS "Ziemia Gnieźnieńska" przy współpracy z UKS Błyskawica w Niechanowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012

Więcej…
 
Unihokeiści SP nr 3 Mistrzami Gniezna PDF Drukuj Email

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu tak i dzisiaj w poniedziałek 6 lutego. Hala sportowa GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w godzinach dopołudniowych była areną rozgrywek Mistrzostw Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 SP nr 3 Gniezno

Więcej…
 
Unihokeistki SP nr 2 Mistrzyniami Gniezna PDF Drukuj Email

W hali sportowej GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej poniedziałek 30 stycznia, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w Unihokeja w kategorii dziewcząt. 

SP nr 2 Gniezno

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości