Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2011/2012
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2011/2012
Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja w Elblągu ? podsumowanie występu drużyny SP nr 9 z Konina PDF Drukuj Email

alt

Po zwycięstwie w Mistrzostwach Wielkopolski w unihokeju reprezentanci Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie wzięli udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeja w Elblągu.

Więcej…
 
Finał XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

29 maja 2012 w Poznaniu przy ul. Tarnowskiej 27, miesiąc po dziewczętach w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej zaprezentowali się chłopcy ze szkół podstawowych.

Więcej…
 
Finał XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 26 maja w Zbąszyniu w hali ?Zbąszynianka? przy ul. Mostowej 10 rozegrano Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii szkół podstawowych.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SP Dziewcząt pod dyktando Szkoły Podstawowej z Gułtów PDF Drukuj Email

Dnia 13.04.2012r w Niechanowie odbyły się Finały Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Dziewcząt. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012 prowadzonej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców i dziewcząt PDF Drukuj Email

Dnia 21.03.2012r. i 22.03.2012r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Poznaniu odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców i dziewcząt. Po eliminacjach w finale znalazły się po cztery zespoły reprezentujące Szkoły Podstawowe z całego Poznania.

                             

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniach 17 i 18 marca odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych .Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Bieganowie, której uczniowie od kilku lat wiodą prym na terenie powiatu w tej dyscyplinie sportu pod kierunkiem trenera Szymona Bułkowskiego.

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

Tydzień po dziewczynkach 31 marca 2012 w hali sportowej w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj Email

24 marca 2012 r. odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych Dziewcząt. Do Mistrzostw przystąpiło osiem zwycięskich drużyn z rejonu konińskiego.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiegow Unihokeja SP chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 9.03.2012r (piątek) w hali sportowej Zespołu Szkół w Niechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja Chłopców Szkół Podstawowych zorganizowanych przez SZS Ziemia Gnieźnieńska w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja w kategorii Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 9 marca 2012 w Kębłowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja w kategorii Szkół Podstawowych chłopców i dziewcząt. Zawody zostały rozegrane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Konina w Unihokeja PDF Drukuj Email

Zakończyły się Mistrzostwa Miasta Konina Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych w Unihokeja rozegranych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012 w dniach 2 i 7 marca 2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja SP Dziewcząt. PDF Drukuj Email

W dniu 07.03.2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół wNiechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych. Zawody zorganizował SZS "Ziemia Gnieźnieńska" przy współpracy z UKS Błyskawica w Niechanowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012

Więcej…
 
Unihokeiści SP nr 3 Mistrzami Gniezna PDF Drukuj Email

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu tak i dzisiaj w poniedziałek 6 lutego. Hala sportowa GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w godzinach dopołudniowych była areną rozgrywek Mistrzostw Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 SP nr 3 Gniezno

Więcej…
 
Unihokeistki SP nr 2 Mistrzyniami Gniezna PDF Drukuj Email

W hali sportowej GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej poniedziałek 30 stycznia, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w Unihokeja w kategorii dziewcząt. 

SP nr 2 Gniezno

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości