Główna Konferencje i szkolenia
Konferencje i szkolenia
Zapraszamy na kursy instruktora unihokeja PDF Drukuj Email

Zapraszamy na kursy instruktora unihokeja. Tym razem w dniach 29.08 – 01.09.2019 odbędą się równolegle 2 kursy instruktora w Łochowie i Gdyni.

 57511696 1075107789340843 306512119195500544 n

Więcej…
 
Zaproszenie na kurs dla trenerów i instruktorów unihokeja PDF Drukuj Email

W ramach realizacji projektu "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" Polski Związek Unihokeja organizuje 19 października 2019 w Nowym Targu kurs dla trenerów i instruktorów unihokeja.

57511696 1075107789340843 306512119195500544 n

Więcej…
 
Szkolenie sędziowskie WZU PDF Drukuj Email
alt
  Wielkopolski Związek Unihokeja zaprasza na szkolenie sędziowskie z przepisów gry w unihokeja, które odbędzie się w sobotę 08.12.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 20 w Poznaniu na os. Rzeczypospolitej 44.
Więcej…
 
Zaproszenie na szkolenie sędziowskie PDF Drukuj Email

alt
Wydział Sędziowski Wielkopolskiego Związku Unihokeja mając na uwadze systematyczne podnoszenie kwalifikacji sędziowskich i szkolenie nowych sędziów chciałby zorganizować szkolenie sędziowskie w miesiącu listopad 2018.

 

Więcej…
 
Zaproszenie kurs instruktora unihokeja PDF Drukuj Email

Więcej…
 
Zaproszenie na kurs asystenta instruktora unihokeja PDF Drukuj Email

alt

 

Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza na kurs asystenta instruktora unihokeja, który obędzie się w dniach 02.12 – 03.12.2017 roku w Paczkowie (gmina Swarzędz)


Więcej…
 
Szkolenie sędziowskie Wielkopolskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

alt

Wydział Sędziowski Wielkopolskiego Związku Unihokeja zaprasza na szkolenie z przepisów gry w unihokeja, które odbędzie się 23.07.2016 r. w Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich koło Ostrowa Wielkopolskiego.
Więcej…
 
Już 19 września szkolenie sędziowskie w Poznaniu PDF Drukuj Email

alt


Wydział sędziowski Polskiego Związku Unihokeja wraz z Wielkopolskim Związkiem Unihokeja zaprasza sędziów i kandydatów na sędziów na szkolenie sędziowskie w Poznaniu przygotowujące do sezonu 2015/2016.

Więcej…
 
Kurs instruktora unihokeja PDF Drukuj Email

alt

 
Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza do udziału wszystkich chętnych w kursie instruktora unihokeja.

 
 

Więcej…
 
Kurs Asystenta Instruktora Unihokeja w Gnieźnie PDF Drukuj Email

W dniach 15 i 16 listopada 2014 roku w pomieszczeniach II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie Polski Związek Unihokeja zorganizował „Kurs asystenta instruktora unihokeja”. Kurs został zorganizowany w ramach realizacji projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie, pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie.

Więcej…
 
Zaproszenie na kurs asystenta unihokeja PDF Drukuj Email

alt alt

Polski Związek Unihokeja wraz z Wielkopolskim Związkiem Unihokeja serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na dwudniowy "Kurs asystenta unihokeja" realizowanego w ramach projektu "Unihokej - uczy, bawi i wychowwuje" przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Inauguracja projektu "Unihokej - uczy,bawi i wychowuje" PDF Drukuj Email

 Polski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza na inaugurację projektu "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" współfinanswoanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie. Inauguracja nastąpi w czasie konferencji metodycznej "Unihokej w szkole i klubie".

Więcej…
 
Inauguracja projektu "Unihokej - uczy,bawi i wychowuje" w Słupcy PDF Drukuj Email

W dniu 8 października 2014 roku w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy odbyła się konferencja metodyczna „Unihokej w szkole i klubie”, która była jednocześnie inauguracją projektu „Unihokej – uczy bawi i wychowuje” realizowanego przez Polski Związek Unihokeja oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Zaproszenie na coroczne szkolenie sędziowskie Wielkopolskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

 

alt

Zarząd Wielkopolskiego Związku Unihokeja zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przedsezonowym szkoleniu sędziowskim z przepisów gry w unihokeja. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wychowania fizycznego, kandydatów na sędziów, osób które mają już uprawnienia do sędziowania rozgrywek szkolnych oraz organizowanych przez Wielkopolski Związek Unihokeja, a także sędziów kategorii D Polskiego Związku Unihokeja.

 

Więcej…
 
Warsztaty metodyczne w Nowym Tomyślu PDF Drukuj Email

W poniedziałek 16 grudnia 2013 Wielkopolski Związek Unihokeja przy współpracy z przedstawicielem ODN w Nowym Tomyślu, doradcą metodycznym wychowania fizycznego Panią Wiesławą Skoczylas w tutejszym Gimnazjum zorganizował warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego „Unihokej w szkole i w klubie”.

Więcej…
 
Już w najbliższą sobotę szkolenie sędziowskie organizowane przez WZU PDF Drukuj Email

alt

 
Serdecznie zapraszamy na szkolenie sędziowskie organizowane przez Wielkopolski Zwiazek Unihokeja w Poznaniu w dniu 31 sierpnia 2013 roku. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca. Poniżej zamieszczamy harmonogram szkolenia i dodatkowe informacje organizacyjne.

 

Więcej…
 
Szkolenie sędziowskie Wielkopolskeigo Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

alt

W dniu 31.08.2013 odbędzie się szkolenie sędziowskie w Poznaniu, organizowane przez Wielkopolski Związek Unihokeja. Szkolenie będzie obejmowało zagadnienia teoretyczne - przepisy gry w unihokeja, mechanikę poruszania się i współpracy sędziów, omówienie spotykanych sytuacji na boisku i poza nim, budowanie wizerunku sędziego, jak i praktyczne - test sprawności fizycznej oraz znajomości przepisów gry. 
Więcej…
 
Coroczne szkolenie sędziowskie Wielkopolskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

alt

W dniu 22 września 2012 roku Wielkopolski Związek Unihokeja zorganizował w Zespole Szkół w Niechanowie szkolenie sędziowskie. W szkoleniu wzięło udział łącznie 27 osób. Szkolenie adresowane było do nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów, zawodników, instruktorów sportu w dyscyplinie unihokej, którzy chcieliby nabyć lub przedłużyć kwalifikacje sędziowskie do sędziowania rozgrywek Polskiego Związku Unihokeja, Wielkopolskiej Ligi Unihokeja oraz rozgrywek szkolnych prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska".

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w szkoleniu sędziowskim PDF Drukuj Email

alt

Wydział Sędziowski Wielkopolskiego Związku Unihokeja serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu sędziowskim. Szkolenie ma na celu uzyskanie uprawnień do sędziowania Wielkopolskiej Ligi Unihokeja oraz rozgrywek szkolnych prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska" w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady.

 

Więcej…
 
Szkolenie sędziowskie Wielkopolskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniu 17 września 2011 roku Wielkopolski Związek Unihokeja zorganizował w Poznaniu w Gimnazjum nr 55 przy ul. Żonkilowej 34 szkolenie sędziowskie. W szkoleniu wzięło udział łącznie 54 osoby. Szkolenie adresowane było do nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów, zawodników, instruktorów sportu w dyscyplinie unihokej, którzy chcieliby nabyć kwalifikacje sędziowskie do sędziowania Wielkopolskiej Ligi Unihokeja oraz rozgrywek szkolnych prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska".

Więcej…
 
Szkolenie sędziowskie PDF Drukuj Email

alt

Wydział Sędziowski Wielkopolskiego Związku Unihokeja serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu sędziowskim. Szkolenie ma na celu uzyskanie uprawnień do sędziowania Wielkopolskiej Ligi Unihokeja oraz rozgrywek szkolnych prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska" w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady.

 

Więcej…
 
Konferencja metodyczna w Śremie PDF Drukuj Email

 W dniu 8 czerwca 2011 Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu i Dyrekcja Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Śremie zorganizwała konferencje metodyczną dla nauczycieli wychowania fizycznego ?Interpretacja sędziowska przepisów gry w Unihokeja dostosowana do potrzeb rozgrywek szkolnych?. 

alt

 

Więcej…
 
Upływa termin zgłoszeń na kurs instruktora unihokeja PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że 9 maja 2011 roku rozpoczął się nabór na kurs instruktora unihokeja w ramach Ogólnopolskiego Programu Kształcenia Kadr Sportowych. Pierwsza tura naboru trwa do 23.05.2011. Do dnia dzisiejszego zgłosiło się 24 osoby. Liczba ta jest nie wystarczająca, aby podjąć dalsze działania organizacyjne.

Więcej…
 
Zaproszenie na konferencję metodyczną PDF Drukuj Email

alt

 Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza do udziału w konferencji  metodycznej - ?Interpretacja sędziowska przepisów gry w unihokeja dostosowana do potrzeb rozgrywek szkolnych?. 
Konferencja  odbędzie się 08 czerwca 2011 godz. 1630 w Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Śremie ul. Chłapowskiego 12A.

 

Więcej…
 
Szkolenie dla nauczycieli PDF Drukuj Email

Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie przy współpracy z Wielkopolskim Związkiem Unihokeja w Poznaniu i Szkołą Podstawową nr 9 w Koninie w dniu 14 maja 2011 roku zorganizował warsztaty ?Unihokej w szkole i klubie sportowym?.

 

Więcej…
 
Kurs instruktora UNIHOKEJA PDF Drukuj Email

 

Polski Związek Unihokeja informuje, że 9 maja 2011 roku rozpocznie się nabór na kurs instruktora unihokeja w ramach Ogólnopolskiego Programu Kształcenia Kadr Sportowych. Kurs będzie realizowany w okresie październik 2011 - czerwiec 2012 w Płocku.

Więcej…
 
Konferencja Metodyczna w Gnieźnie PDF Drukuj Email

W dniu 10 grudnia 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie zorganizowano konferencję metodyczną -szkolenie ?Unihokej w szkole i klubie w świetle nowej ustawy o sporcie?. Organizatorem szkolenia był Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie w ramach projektu : cykl rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2010". Pomimo trudnych warunków atmosferycznych panujących na drogach w konferencji uczestniczyło łącznie 37 osób z terenu całej Wielkopolski.

alt

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w konferencji metodycznej w Gnieźnie PDF Drukuj Email


Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza do udziału w konferencji metodycznej - szkolenie dla nauczycieli - unihokej w szkole i klubie w świetle nowej ustawy o sporcie.

Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2010 r. w godzinach 15:30-18:30 w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Kazimierza Wielkiego 33 w Gnieźnie.

Więcej…
 
Seminarium ? Wychowanie fizyczne szansą rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży PDF Drukuj Email

alt alt alt

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan ? Tadeusz Tomaszewski oraz Prezydent Miasta Konina ? Kazimierz Pałasz, serdecznie zapraszają na SEMINARIUM DLA NAUCZYCIELI ? Wychowanie fizyczne szansą rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży, które odbędzie się 15 listopada 2010 r. w godzinach 10:00-14:30 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 35 w Koninie.

Do udziału w seminarium zapraszamy nauczycieli wychowywania fizycznego ze szkół podstawowych i gimnazjów. Spotkanie zakończy się wręczeniem certyfikatów oraz wspólnym obiadem.

Więcej…
 
Kurs instruktora i trenera II klasy unihokeja PDF Drukuj Email
alt 

Szanowni Państwo

Istnieje możliwość przeprowadzenia w ramach Ogólnopolskiego Programu Kształcenia Kadr Sportowych we współpracy z Polskim Związkiem Unihokeja, bezpłatnego kursu instruktorskiego w roku akademickim 2011/2012 oraz kursu trenera II klasy 2012/2013 w jednym z ośrodków: Płock, Kraków, Wrocław, Wałcz, Białystok. W tej chwili trwają rozmowy mające na celu realizację tego pomysłu. 

Więcej…
 
Kurs instruktora unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach od 28.06 do 05.07.2010 przeprowadzono w Koźminie Wlkp., 54 godzinny kurs instruktora unihokeja w którym wzięło udział 19 uczestników, między innymi z Warszawy, Bydgoszczy, Poznania, Nowego Sącza, Gostynia, Pleszewa i innych miejscowości.

Więcej…
 
Konferencja metodyczna w Koźminie Wielkopolskim PDF Drukuj Email

5 grudnia 2009 roku Wielkopolski Związek Unihokeja zorganizował w Koźminie Wielkopolskim konferencje metodyczną: "Unihokej w szkole i klubie - ćwiczenia, zabawy i gry w nauczaniu techniki gry w unihokeja. Przepisy gry w unihokeja, mechanika sędziowska".

Więcej…
 
Informacja o konferencji metodycznej w Koźminie Wielkopolskim PDF Drukuj Email

Wielkopolski Związek Unihokeja organizuje 5 grudnia 2009 (sobota) w Koźminie Wielkopolskim KONFERENCJE METODYCZNĄ : Unihokej w szkole i klubie - ćwiczenia, zabawy i gry w nauczaniu techniki gry w unihokeja. Przepisy gry w unihokeja, mechanika sędziowska.

Więcej…
 
Konferencja metodyczna w Poznaniu PDF Drukuj Email

Konferencja metodyczna w Poznaniu: Unihokej w szkole i w klubie

Wielkopolski Związek Unihokeja zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatną konferencję mającą na celu popularyzację gry w unihokeja oraz upowszechnienie przepisów tej gry.

Zdjęcia z konferencji w Poznaniu 24 października 2009:

alt alt alt

konferencja.pdf

 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości