Główna Wydarzenia
Wydarzenia
Konsultacje Kadry Województwa Wielkopolskiego Młodzików i Młodziczek w Unihokeju PDF Drukuj Email

Pierwsze w historii konsultacje Kadry Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju odbyły się w dniach 28.02-1.03.2020 roku w Zespole Szkół Salezjańskich w Poznaniu. Wzięło w nich udział 50 zawodniczek i zawodników z całej Wielkopolski.

IMG 8882a

Więcej…
 
Wspomnienia z obozu sportowo – rekreacyjnego w Gorzycach Wielkich PDF Drukuj Email

 W dniach 10-20 lipca 2017 roku odbył się obóz rekreacyjno – sportowy „Wakacje z Unihokejem” zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Victoria Gułtowy.

Więcej…
 
Florbalkowe Wakacje 2017 PDF Drukuj Email

W lipcu 2017 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą "FLORBALKOWE WAKACJE:. W dwóch 10-dniowych turnusach wakacyjnego obozu sportowo-rekreacyjnego pod nazwą "Florbalkowe Wakacje"; uczestniczyła ponad 100 osobowa grupa dzieci i młodzieży pochodząca z całej Polski.

Poza zawodniczkami i zawodnikami z Niechanowa w obozie uczestniczyły także dzieci i młodzież z Tychów, Paczkowa, Suchego Lasu, Żytowiecka, Poznania, Kołaczkowa, Zielonki, Trzebini, , Swarzędza, Warszawy, Płoskini, Zielonki, Zielonej Góry, Sicienka, Jarząbkowa, Gorzyc Wielkich, Łęki Małej, Szczytnik i Babimostu

Więcej…
 
Niechanowska unihokeistka zagra w najlepszej lidze świata.... PDF Drukuj Email

Agnieszka Kozanecka, wychowanka UKS Błyskawicy Niechanowo, wielokrotna Reprezentantka Polski w Unihokeju podpisała kontrakt ze szwedzkim klubem Linköping IBK!

Więcej…
 
Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów Wielkopolskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniu 13 stycznia 2017 w Siedlcu w gminie Kostrzyn odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów Wielkopolskiego Związku Unihokeja. Przedstawiamy protokół ze Zjazdu.

Więcej…
 
Zaproszenie na Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy WZU PDF Drukuj Email

 alt
   Zaproszenie do udziału w Walnym Zjeżdzie Sprawozdawczo-Wyborczym Delegatów Wielkopolskiego Związku Unihokeja w Poznaniu

Więcej…
 
Unihokej na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży we Wrocławiu PDF Drukuj Email

W niedzielę 24 lipca 2016 we Wrocławiu odbyła się XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich Dolny Śląsk 2016, w ramach której zaprezentowany został unihokej jako jedna z dyscyplin The World Games 2017.

Więcej…
 
Nowe bandy do unihokeja w Gułtowach !!! PDF Drukuj Email

Na początku lipca br Zespół Szkół w Gułtowach a dokładniej Uczniowski Klub Sportowy Victoria wzbogaciły się w sprzęt sportowy i to najważniejszy oraz najdroższy do uprawiania unihokeja – nowe bandy.

Więcej…
 
Polki przywiozły złoto z Łotwy PDF Drukuj Email

 W dniach od 17 do 20 września 2015 w Koceni na Łotwie rozegrany został międzynarodowy turniej unihokeja dla dziewcząt i chłopców w kategorii junior młodszy. 

Więcej…
 
Polki pewnie awansowały do Mistrzostw Świata w Finlandii PDF Drukuj Email

W dniach 4-8 lutego 2015 roku w hali sportowej UAM na Morasku w Poznaniu rozegrane zostały Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet w Unihokeja. W turnieju uczestniczyły zespoły Szwecji, Polski, Niemiec, Holandii i Estonii.Przedstawiamy krótkie podsumowanie zawodów.

Więcej…
 
Podsumowanie wyników sportowych w 2014 roku... PDF Drukuj Email

10 marca 2015 roku w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie wyników osiągniętych w sporcie w 2014 roku oraz wyróżnienie trenerów, działaczy sportowych i sportowców, którzy w ubiegłym roku przyczynili się do rozwoju sportu w gminie Niechanowo i godnie ją reprezentowali na licznych zawodach sportowych.

Więcej…
 
Wspaniałe chwile niechanowskiego unihokeja... PDF Drukuj Email

W dniach od 4 do 8 lutego 2014 w Poznaniu rozegrane zostały Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet w Unihokeja. W tym samym czasie w Zbąszyniu, Rakoniewicach i Babimoście rozgrywany był X Międzynarodowy Turniej Unihokeja Polish Cup 2015. Wspólną cechą, która połączyła te dwie bardzo ważne imprezy był udział zawodnika i zawodniczki wywodzących się z niechanowskiej Błyskawicy.

Agnieszka i Jakub z pierwszym trenerem

Więcej…
 
Już niedługo Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet PDF Drukuj Email

Wielkimi krokami zbliżają się Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet, które rozegrane zostaną w Poznaniu w dniach 4-8 luty 2015 roku. Chcemy przedstawić naszym czytelnikom kilka najnowszych wiadomości.

Więcej…
 
Polski Związek Unihokeja członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego PDF Drukuj Email

alt

 
W dniu 17 grudnia 2014 w siedzibie PKOL przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie w czasie posiedzenia Zarządu PKOL Polski Związek Unihokeja został przyjęty w poczet członków Polskiego Związku Unihokeja.

 

Więcej…
 
Rusza program "Animator Unihokeja" - zapraszamy do udziału PDF Drukuj Email

alt


Zgodnie z założeniami projektu "Unihokej - uczy bawi i wychowuje" realizowanego przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki rusza kolejny jego komponent, program "Animator Unihokeja". Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Więcej…
 
Inauguracja projektu "Unihokej - uczy,bawi i wychowuje" w Słupcy PDF Drukuj Email

W dniu 8 października 2014 roku w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy odbyła się konferencja metodyczna „Unihokej w szkole i klubie”, która była jednocześnie inauguracją projektu „Unihokej – uczy bawi i wychowuje” realizowanego przez Polski Związek Unihokeja oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Inauguracja projektu "Unihokej - uczy,bawi i wychowuje" PDF Drukuj Email

 Polski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza na inaugurację projektu "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" współfinanswoanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie. Inauguracja nastąpi w czasie konferencji metodycznej "Unihokej w szkole i klubie".

Więcej…
 
Unihokej - uczy, bawi i wychowuje - pilotaż w Wielkopolsce PDF Drukuj Email

alt alt

Polski Związek Unihokeja w ramach konkursu Ministerstwa Sportu i Turystki „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży w ramach działań prowadzonych przez polskie związki sportowe” otrzymał dofinansowanie na projekt „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje”.

Więcej…
 
Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet w Poznaniu. PDF Drukuj Email

alt alt

Decyzją Międzynarodowej Federacji Unihokeja Poznań będzie jednym z 3 miast w Europie, w których rozegrane zostaną Eliminacje do Mistrzostw Świata Kobiet w 2015 roku, które zostana rozegrane w Tampare w Finlandii.

 

Więcej…
 
Walny Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

alt alt

W dniu 14 czerwca 2014 roku odbył się Walny Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Unihokeja, na którym wybrano nowy Zarząd Polskiego Związku Unihokeja.

 

 

Więcej…
 
Projekt zakupu band do unihokeja dla uczniów II LO w Gnieźnie zrealizowany PDF Drukuj Email

    24 czerwca 2014 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie odbył się „Festyn unihokeja” w ramach obchodów „Dnia Sportu”. Tegoroczna uroczystość była jednak szczególna dla uczniów „Dąbrówki”. Mianowicie, w tym dniu został ostatecznie sfinalizowany projekt zakupu band do unihokeja dla uczniów II LO w Gnieźnie, które od 5 lat jest organizatorem rozgrywek powiatowych, rejonowych i wojewódzkich w kategorii chłopców i dziewcząt w ramach „Licealiady”.

Więcej…
 
XXI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - zaproszenie PDF Drukuj Email

alt alt

 W dniach 23-25 maja 2014 rozegrany zostanie w Elblągu XXI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa. Przedstawiamy zaproszenie nadesłane przez organizatora.

Więcej…
 
Zaproszenie na Super Finał Ekstraligi Mężczyzn i Kobiet PDF Drukuj Email
Zapraszamy wszystkich sympatyków Unihokeja na Super Finał Ekstraligi Mężczyzn i Kobiet, który odbędzie się w Poznaniu 17.05.2014. Poniżej zamieszczamy oficjalny plakat tej imprezy.

Więcej…
 
Spotkanie ze sportowcami PDF Drukuj Email

W dniu 17 marca 2014 odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Gminy Niechanowo w tym wójta Eugeniusza Zamiar oraz posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego ze sportowcami działaczami sportowymi którego celem było uhonorowanie wyróżniających się sportowców, trenerów i działaczy sportowych oraz omówienie osiągniętych wyników w 2013 roku. Wśród nich najliczniejszą grupę stanowią unihokeiści z UKS Błyskawica Niechanowo.

Więcej…
 
Wiekopolski Związek Unihokeja organizatorem Super Finału 2014 PDF Drukuj Email

Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu został organizatorem Super Finału 2014 Ekstraligi Kobiet i Ekstraligi Mężczyzn w rozgrywkach Polskiego Związku Unihokeja.

Więcej…
 
Wielkopolskie drużyny w Systemie Sportu Młodzieżowego w 2013 roku PDF Drukuj Email

alt alt

Początek roku to dobry moment do dokonania podsumowań ubiegłego roku. Podsumowujemy występy drużyn z terenu Wielkopolski w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski prowadzonych przez Polski Związek Unihokeja w 2013 roku, które to przekładają się na punkty w Systemie Sportu Młodzieżowego.

 

Więcej…
 
Jubileusz V-lecia Wielkopolskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu obchodził Jubileusz V-lecia swojej działalności. Uroczystość obchodów tego pierwszego Jubileuszu odbyła się 10 stycznia 2013 w Kostrzynie Wlkp.

Więcej…
 
X-lecie UKS Błyskawica w Niechanowie PDF Drukuj Email

W środę 27 listopada 2013 roku w Sali sportowej Zespołu Szkół w Niechanowie odbyła się uroczysta gala z okazji Jubileuszu 10-lecia działalności UKS Błyskawica w Niechanowie.

Więcej…
 
Unihokeiści na Florbalkowych Wakacjach 2013 PDF Drukuj Email

W dniach od 07 do 26 lipca 2013 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą „FLORBALKOWE WAKACJE 2013”. W dwóch 10-dniowych turnusach wakacyjnego obozu sportowo-rekreacyjnego pod nazwą „Florbalkowe Wakacje” uczestniczyła kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży pochodząca z: Tychów, Kołaczkowa, Morąga, Niechanowa, Babimostu, Kotlina, Katowic, Suchego Lasu, Zbąszynia, Konina i Gdańska.

Więcej…
 
Międzynarodowa Federacja Unihokeja nowym członkiem International World Games Association PDF Drukuj Email

W dniu 27 maja 2013 International World Games Association (IWGA) postanowiła zatwierdzić jako nowego członka Międzynarodową Federacje Unihokeja (IFF). Decyzja ta została podjęta podczas Walnego Zgromadzenia IWGA organizowanego wspólnie z konwencją Sport Accord 2013 w Sankt Peteresburgu w Rosji.

Więcej…
 
Złoto Dywizji B dla Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów U19 PDF Drukuj Email

W dniach 8-12 maja 2013 w Hamburgu (Niemcy) rozegrane zostały Mistrzostwa Świata Juniorów U19. W mistrzostwach udział wzięła Reprezentacja Polski, która grając w dywizji B odniosła jeden z największych sukcesów w tej kategorii wiekowej - wywalczyła awans do światowej elity unihokeja Dywizji A.

Więcej…
 
Spotkanie ze sportowcami w Gminie Niechanowo PDF Drukuj Email

W dniu 15 lutego 2013 odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Gminy Niechanowo w tym wójta Eugeniusza Zamiar oraz posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego ze sportowcami działaczami sportowymi którego celem było uhonorowanie wyróżniających się sportowców, trenerów i działaczy sportowych oraz omówienie osiągniętych wyników w 2012 roku. Wśród nich najliczniejszą grupę stanowią unihokeiści z UKS Błyskawica Niechanowo.

Więcej…
 
Wielkopolskie drużyny w Systemie Sportu Młodzieżowego PDF Drukuj Email

alt alt

W ramach podsumowania występów drużyn z terenu Wielkopolski w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski prowadzonych przez Polski Związek Unihokeja w 2012 roku, które to przekładają się na punkty w Systemie Sportu Młodzieżowego przedstawiamy, krótką analizę ich występów.

Więcej…
 
Walny Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Delegatów Wielkopolskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniu 15 grudnia 2012 roku odbył się Walny Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Delegatów Wielkopolskiego Związku Unihokeja w Poznaniu. W czasie zebrania omówiono cztery lata działalności Związku ? podsumowania dokonał prezes Krzysztof Zawadzki. Omówiono także kierunki rozwoju unihokeja w Wielkopolsce.

Więcej…
 
Towarzyskie spotkanie nauczycieli z uczniami PDF Drukuj Email

W dniu 22 listopada 2012r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie miało miejsce niespotykane sportowe wydarzenie. W myśl zasady "UNIHOKEJ  ŁĄCZY LUDZI" rozegrany został towarzyski mecz unihokeja pomiędzy Nauczycielami i Uczniami II LO w Gnieźnie. Mecz oprócz dobrej zabawy miał na celu popularyzację unihokeja w środowisku lokalnym i przygotowanie szkolnej reprezentacji do dalszych rozgrywek w finale wojewódzkim Licealiady.

Więcej…
 
Trener Unihokeja "Zwykłym Bohaterem" w TVN !!! PDF Drukuj Email
.
Zwykły Bohater to wyjątkowa akcja prowadzona przez Bank BPH wspólnie z TVN oraz Onet. Dzięki niej miliony Polaków mogą zobaczyć, jak wiele jest wśród zwykłych ludzi uczciwości, bohaterstwa, spontanicznej odwagi. Marcin Zmiarowski trener unihokeja znalazł się w finałowej trójce w kategorii inicjatywa a jak wiemy "unihokej łączy ludzi".
Więcej…
 
Nadzwyczajny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email
W dniu 22 września w Zielonce koło Warszawy odbył się nadzwyczajny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Unihokeja. Przedstawiamy w dużym skrócie najważniejsze postanowienia będące efektem obrad Delegatów.
Więcej…
 
Licealiada w Uniokeja w roku szkolnym 2013/2014 PDF Drukuj Email

alt alt

W środę 5.09.2012 roku dotarła do nas bardzo miła informacja dotycząca współpracy pomiędzy Szkolnym Związkiem Sportowym "Wielkopolska" i Wielkopolskim Związkiem Unihokeja ......

Więcej…
 
Polska gospodarzem Mistrzostw Świata Juniorek U19 w 2014 roku PDF Drukuj Email

W dniu 31 sierpnia 2012 roku we Frankfurcie odbyło się spotkanie Zarządu Międzynarodowej Federacji Unihokeja (IFF), na którym Polsce przyznana została organizacja Mistrzostw Świata Kobiet U19 w 2014 roku oraz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet w 2013.

 

Więcej…
 
FLORBALKOWE WAKACJE 2012 PDF Drukuj Email

W dniach od 08 do 19 lipca 2012 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą ?FLORBALKOWE WAKACJE 2012?. W wakacyjnym obozie sportowo rekreacyjnym ?Florbalkowe Wakacje? uczestniczyła bardzo liczna grupa dzieci i młodzieży z terenu powiatu gnieźnieńskiego i gminy Niechanowo ale także z Tychów oraz Morąga.

Więcej…
 
Projekt ,,? Zagraj Zespołowo? zrealizowany !!!!! PDF Drukuj Email

W kwietniu w hali sportowej w Gorzycach Wielkich odbył się dwudniowy Turniej Unihokeja zrealizowany w ramach projektu ,,? Zagraj Zespołowo!?. Projekt był realizowany w ramach VIII Edycji Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa pod patronatem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Oświaty, Kultury Fizycznej i Sportu w Gorzycach Wielkich.

Więcej…
 
Juniorki z Wielkopolski na Mistrzostwach Świata PDF Drukuj Email

W dniach od 1 do 5 maja 2012 w Słowackiej Nitrze rozegrane zostały Mistrzostwa Świata Juniorek U19. W zawodach tych wzięły udział jako reprezentanki Polski udział dziewczyny z Wielkopolski - Danuta Kędziora z UKS Junior Kębłowo oraz Agnieszka Kozanecka z UKS Absolwent Siedlec.

Więcej…
 
Żegnamy Henryka Dąbrowskiego PDF Drukuj Email

alt


Z głębokim smutkiem informujemy, że w dniu 05 października 2011r.   odszedł  od nas na zawsze HENRYK  DĄBROWSKI - wieloletni działacz i wychowawca młodych unihokeistów UKS JUNIOR KĘBŁOWO.

 

 

Więcej…
 
Unihokej na olimpiadzie? PDF Drukuj Email

flagaolimpijskaW dniach 06 - 09 lipca 2011 roku w Dubanie (RPA) odbyła się 123 sesja Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. W czasie tej sesji podjęto ostateczną decyzje o przyjęciu UNIHOKEJA w poczet dyscyplin olimpijskich. Dzięki tej decyzji unihokej stał się dyscypliną olimpijską i może się ubiegać o udział w największej imprezie sportowej na świecie jaką jest Olimpiada.

Więcej…
 
Młodzież z Wielkopolski na "Sportowych Wakacjach" z unihokejem PDF Drukuj Email

W tegorocznej akcji letniej organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie i Stowarzyszenie Młodych Wielkopolsan w Poznaniu zosrganizowane zostały "Sportowe Wakacje" z unihokejem. Obóz został zorganizowany w dniach 27.06 - 08.07.2011 w Orzyszu województwie warmińsko-mazurskim.

Więcej…
 
Spotkanie z medalistami Mistrzostw Polski PDF Drukuj Email

W dniu 16 czerwca 2011 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie odbyło się spotkanie z drużyną UKS Błyskawica - medalistami Mistrzostw Polski w Unihokeja. Spotkanie miało na celu wyróżnienie drużyny UKS Błyskawica, która w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych w Unihokeja w sezonie 2010/2011 prowadzonych przez Polski Związek Sportowych wywalczyła brązowy medal.

alt

Więcej…
 
Rok współpracy z firmą TENSE.pl PDF Drukuj Email

W dniu 17 marca 2011 mija rok współpracy z firmą TENSE.pl z Poznania, która w ramach projektu promocyjnego ?Internet dla Sportu? nawiązała współpracę z Zarządem Wielkopolskiego Związku Unihokeja w Poznaniu.

Celem tego programu jest promowanie i popularyzacja sportu poprzez darmowe pozycjonowanie strony internetowej Klubu. Firma  TENSE.pl w ramach współpracy oferuje bezpłatną pomoc przy aktualizacji oraz prowadzeniu strony WWW, obróbkę graficzną zdjęć, jak również inne drobne usługi internetowe w zależności od indywidualnych potrzeb http://www.tense.pl/

To właśnie dzięki współpracy z firmą TENSE.pl prawidłowo funkcjonuje internetowa strona naszego Związku.

 
Podsumowanie 2010 roku w gminie Niechanowo PDF Drukuj Email

W dniu wczorajszym 27 stycznia 2011 odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Gminy Niechanowo w tym wójta Eugeniusza Zamiar oraz posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego ze sportowcami działaczami sportowymi którego celem było uhonorowanie wyróżniających się sportowców, trenerów i działaczy sportowych oraz omówienie osiągniętych wyników w 2010 roku.

alt

Więcej…
 
Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj EmailW sobotę 11 września 2010 w Babimoście odbył się Walny Zjazd Delegatów członków prawnych Polskiego Związku Unihokeja, na którym wybrano nowy Zarząd Polskiego Związku Unihokeja.

 

Więcej…
 
Obóz sportowy w Grajewie PDF Drukuj Email

Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Poznaniu przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki w Warszawie oraz Wielkopolskim Związkiem Unihokeja w Poznaniu zorganizowało 12 dniowy unihokejowy obóz w ramach "Sportowych wakacji". W obozie uczestniczy 42 osobowa grupa młodzieży z terenu całej Wielkopolski.

W czasie obozu pod okiem trenerów prowadzone są systematyczne zajęcia w unihokeja w hali MOSiR w Grajewie (województwo podlaskie).

alt alt alt alt

Więcej…
 
Zmiany w Wydziale Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email


Przewodniczący Wydziału Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja pan Krzysztof Zawadzki po akceptacji Zarządu Polskiego Związku Unihokeja dokonał rozszerzenia składu osobowego Komisji Wydziału Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja z dniem 02 czerwca 2010 roku.

 

Więcej…
 
Zmiany w Zarządzie Polskiego Związku Unihokeja PDF Drukuj Email

 

Przedstawiamy komunikat z posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Unihokeja, które odbyło się24 kwietnia 2010 w Zielonce.

Więcej…
 
Podpisanie umowy z firmą TENSE.pl PDF Drukuj Email

 W dniu 17 marca 2010 Zarząd Wielkopolskiego Związku Unihokeja Poznaniu podpisał umowę z firmą TENSE.pl z Poznania, która w ramach projektu promocyjnego ?Internet dla Sportu" nawiązała współpracę ze Związkiem.

 

Więcej…
 
Podsumowanie 2009 roku w Niechanowie PDF Drukuj Email

1 marca 2010 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Gminy Niechanowo w tym wójta Eugeniusza Zamiar oraz posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego ze sportowcami działaczami sportowymi którego celem było uhonorowanie wyróżniających się sportowców, trenerów i działaczy sportowych oraz omówienie osiągniętych wyników w 2009 roku.
W spotkaniu wzięli udział unihokeiści z UKS Błyskawica w Niechanowie.

alt alt alt

Więcej…
 
Juniorzy Starsi w Systemie Sportu Młodzieżowego PDF Drukuj Email

W grudniu 2009 Komisja Sportu Młodzieżowego Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego - Departament Sportu Kwalifikowanego i Młodzieżowego Ministerstwa Sportu i Turystyki wyraziła zgodę na wprowadzenie w 2010 roku rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorów w unihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców do współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego.

Więcej…
 
Podsumowanie projektu ?Sport, uśmiech, zabawa, unihokej to dla nas ważna sprawa ? cykl rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce? PDF Drukuj Email

W dniu 21 grudnia 2009 roku Wielkopolski Związek Unihokeja zorganizował w Niechanowie podsumowanie projektu ?Organizacja masowych imprez sportowo - rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży - ?Sport, uśmiech, zabawa, unihokej to dla nas ważna sprawa ? cykl rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce" dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Więcej…
 
"Sport uśmiech zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2009" PDF Drukuj Email

Pod takim hasłem Wielkopolski Związek Unihokeja zorganizuje cykl imprez sportowych dofinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

W dniu 15 października 2009 na stronach Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie ukazała się informacja o przyznaniu dofinansowania na rozgrywki w unihokeja pod hasłem "Sport uśmiech zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa". Zadanie będzie realizowane w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki "Sport wszystkich dzieci" a środki finansowe pochodzą z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

mgr Tomasz Wojciechowski
koordynator projektu

15_10_09 msport.pdf

 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości