Główna Licealiada 2011/2012
Licealiada 2011/2012
Gnieźnieńskie szkoły najlepsze w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w ramach Licealiady 2011/2012 PDF Drukuj Email

W piątek 25 listopada 2011 w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się III Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady 2011/2012. Zawody zorganizowało Starostwo Powiatowe w Gnieźnie wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym "Wielkopolska" i Wielkopolskim Związkiem Unihokeja w Poznaniu.

Więcej…
 
III Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Dziewcząt w ramach Licealiady 2011/2012 PDF Drukuj Email

W czwartek 24 listopada 2011 w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się III Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady. Zawody zorganizowało Starostwo Powiatowe w Gnieźnie wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym ?Wielkopolska? i Wielkopolskim Związkiem Unihokeja w Poznaniu.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych 2011/2012 PDF Drukuj Email

Przy współpracy Wielkopolskiego Związku Unihokeja w Poznaniu wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie oraz nauczycielami WF w II LO w Gnieźnie 26 października 2011 r. w obiekcie sportowym przy ul. Ks.Prym.M.Łubieńskiego w Gnieźnie odbyła się trzecia edycja rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Chłopców.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych 2011/2012 PDF Drukuj Email

Przy współpracy Wielkopolskiego Związku Unihokeja w Poznaniu wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie oraz nauczycielami wychowania fizycznego w II LO w Gnieźnie 19 października 2011 r. w obiekcie sportowym przy ul. Ks.Prym.M.Łubieńskiego w Gnieźnie odbyła się trzecia edycja rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeja Dziewcząt.

Więcej…
 
III Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeja w ramach Licealiady 2011/2012 PDF Drukuj Email

alt alt alt alt

Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Szkolnym Związkiem Sportowym "Wielkopolska" serdecznie zaprasza wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu Wielkopolski do udziału w III MIstrzostwach Wielkopolski w Unihokeja organizowanych w ramach Licealiady 2011/2012.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości