Główna Wielkopolska Liga Unihokeja 2011
Wielkopolska Liga Unihokeja 2011
Finały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 "florbalki.pl" w kategorii juniorów PDF Drukuj Email

W dniu 3 grudnia 2011 w hali Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu rozegrany został Turniej Finałowy Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - "florbalki.pl" w kat. juniorów z cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport, Uśmiech, Zabawa - unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" współfinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Finały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 "florbalki.pl" w kategorii juniorek PDF Drukuj Email

 W dniu 26 listopada 2011 roku na sali sportowej przy Zespole Szkół w Gułtowach rozegrany został Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - "florbalki.pl" w kat. juniorek z cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport, Uśmiech, Zabawa - unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" współfinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Finały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 "florbalki.pl" w kategorii młodzików PDF Drukuj Email

 W niedzielę 20.11.2011r w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 56 w Poznaniu rozegrany został Turniej Finałowy Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 ?florbalki.pl, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w kategorii młodzików.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja kategorii młodziczek w ramach Wielkopolskiej Ligii Unihokeja 2011 - florbalki.pl PDF Drukuj Email

W sobotę 05.11.2011r w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gułtowach rozegrany został Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii młodziczek ramach Wielkopolskiej Ligii Unihokeja 2011 - florbalki.pl cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w kategorii młodziczek - rozgrywki organizowane są prze Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu i są współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Drugi Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek PDF Drukuj Email

W dniu 05 listopada 2011 w Kołaczkowie odbył się drugi Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 ?florbalki.pl? odbywających się w ramach cyklu rozgrywek "Sport, uśmiech, zabawa - unihokej to dla nas ważna sprawa" współfinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

 

Więcej…
 
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 ?florbalki.pl? PDF Drukuj Email

W dniu 06 listopada 2011 w Gorzycach Wielkich odbyły się Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 ?florbalki.pl? odbywających się w ramach cyklu rozgrywek "Sport, uśmiech, zabawa - unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" współfinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Turniej Półfinałowy Juniorek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 PDF Drukuj Email

W dniu 05 listopada 2011 roku Gułtowach rozegrany został Turniej Półfinałowy Juniorek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 "florbalki.pl" cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011"

Więcej…
 
Wyniki Turnieju Półfinałowego Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w Baranowie PDF Drukuj Email

W dniu 29 października 2011 roku w Baranowie został rozegrany Turniej Półfinałowy Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 "florbalki.pl" cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011"

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w grupie 3 juniorów i juniorek PDF Drukuj Email

W dniu 29 października 2011 w Kębłowie rozegrany został II Turniej Eliminacyjny Juniorek i Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w ramach cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w grupie 3 w kategorii juniorów i juniorek.

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w grupie 4 juniorów PDF Drukuj Email

W sobotę 22.10.2011r w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 29 w Poznaniu rozegrany został II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w kategorii juniorów w grupie 4.

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w kategorii młodziczek PDF Drukuj Email

W dniu 22 października 2011 roku w sali sportowej przy Zespole Szkół w Gułtowach został rozegrany II Turniej Eliminacyjny Młodziczek ? III edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem ?Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011?.

alt alt alt

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w grupie 1 juniorów i juniorek PDF Drukuj Email

 

W dniu 15 października 2011 roku w sali sportowej przy Zespole Szkół w Gułtowach został rozegrany II Turniej Eliminacyjny w kat. Juniorek i Juniorów ? III edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem ?Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011?.

 

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w grupie 2 juniorów i juniorek PDF Drukuj Email

 W dniu 15 października 2011 w Poznaniu rozegrany został II Turniej Eliminacyjny Juniorek i Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w ramach cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011"

Więcej…
 
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w kategorii młodzików PDF Drukuj Email

W sobotę 15.10.2011r w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 56 w Poznaniu rozegrany został II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligii Unihokeja 2011 - florbalki.pl cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w kategorii młodzików - rozgrywki współfinansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w grupie 2 juniorów i juniorek PDF Drukuj Email

 W dniu 1 października 2010 roku w Baranowie został rozegrany I Turniej Eliminacyjny Juniorek i Juniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja "florbalki.pl" cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011"

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w grupie 3 juniorów i juniorek PDF Drukuj Email

W sobotę 01.10.2011r w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Kębłowie rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w grupie 3 w kategorii juniorów i juniorek .

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny WLU w grupie 1 w kat. Juniorek i Juniorów PDF Drukuj Email

 

       W dniu   01 października 2011 roku w sali sportowej przy Zespole Szkół w Gułtowach został rozegrany I Turniej Eliminacyjny w kat. Juniorek i Juniorów ? III edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl, cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem ?Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011?.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w grupie 4 juniorów PDF Drukuj Email

W sobotę 01.10.2011r w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 29 w Poznaniu rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w kategorii juniorów w grupie 4.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w kategorii młodzików PDF Drukuj Email

W sobotę 01.10.2011r w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w kategorii młodzików - rozgrywki współfinansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl w kategorii młodziczek PDF Drukuj Email

alt W sobotę 24.09.2011r w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gułtowach rozegrany został I Turniej Eliminacyjny III edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem "Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011" w kategorii młodziczek - rozgrywki współfinansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Harmonogram rozgrywek III edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl PDF Drukuj Email

alt


Wydział Gier i Dyscypliny Wielkopolskiego Związku Unihokeja w Poznaniu przedstawia podział na grupy i harmonogram rozgrywek w III edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 - florbalki.pl cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem ?Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011?

 

Więcej…
 
Ruszają rozgrywki III edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 ? florbalki.pl PDF Drukuj Email

alt

W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 ? florbalki.pl ? cyklu rozgrywek unihokeja w Wielkopolsce pod hasłem ?Sport Uśmiech Zabawa unihokej to dla nas ważna sprawa 2011? współfinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie Wydział Gier i Dyscypliny Wielkopolskiego Związku Unihokeja przedstawia drużyny zgłoszone do rozgrywek. Przedstawiamy drużyny zgłoszone do 15 września 2011 roku.

 

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w Wielkopolskiej Lidze Unihokeja 2011- florbalki.pl PDF Drukuj Email

alt

 Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza wszystkie Kluby sportowe i Szkoły z terenu Wielkopolski do  udziału w trzeciej edycji rozgrywek WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA 2011 - florbalki.pl, pod hasłem "Sport, Uśmiech, Zabawa - Unihokej to dla nas ważna sprawa?.

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości