Główna Ciekawostki
Ciekawostki
Zaproszenie kurs instruktora unihokeja PDF Drukuj Email

Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatny kurs instruktora unihokeja realizowany w ramach projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje" przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Zaproszenie na Florbalkowe Wakacje 2017 PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY

na VI edycję

FLORBALKOWYCH WAKACJI

Więcej…
 
Florbalkowe Wakacje już po raz piąty PDF Drukuj Email

W lipcu 2016 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą „FLORBALKOWE WAKACJE”. W dwóch 10-dniowych turnusach wakacyjnego obozu sportowo-rekreacyjnego pod nazwą „Florbalkowe Wakacje” uczestniczyła ponad 100 osobowa grupa dzieci i młodzieży pochodząca z całej Polski a także Czech i Norwegii.

Poza zawodniczkami i zawodnikami z Niechanowa w obozie uczestniczyły także dzieci i młodzież z Tychów, Paczkowa, Suchego Lasu, Żytowiecka, Poznania, Kołaczkowa, Zielonki, Trzebini, Przykony, Fjellhamar, Czeskego Cieszyna, Swarzędza, Warszawy, Morąga, Tuplic, Zielonki, Zielonej Góry, Brzeźnicy, Sicienka, Gorzyc Wielkich, Żabiego Rogu, Łęki Małej, Szczytnik, Babimostu, Mikołowa i Płoskini.

Więcej…
 
Florbalkowe Wakacje 2015 - podsumowaie PDF Drukuj Email
W lipcu 2015 roku zawodnicy i zawodniczki UKS Błyskawica wypoczywali na dwóch turnusach obozu sportowo-rekreacyjnego „Florbalkowe Wakacje 2015”.

Poza zawodniczkami i zawodnikami z Niechanowa w obozie uczestniczyły także dzieci i młodzież z Tychów, Paczkowa, Suchego Lasu, Kołaczkowa, Przykony, Warszawy, Morąga, Tuplic, Zielonki, Zielonej Góry, Brzeźnicy, Sicienka, Gorzyc Wielkich, Mikołowa i Płoskini.

Więcej…
 
Zaproszenie na Florbalkowe Wakacje 2015 PDF Drukuj Email

Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica w Niechanowie wraz ze swoimi partnerami Zespołem Szkół w Gorzycach Wielkich, Zespołem Szkół w Nowym Mieście nad Wartą oraz portalem informacyjnym www.florbalki.pl serdecznie zaprasza wszystkich zapalonych unihokeistów i nie tylko do udziału w letnim obozie sportowo - rekreacyjnym "Florbalkowe Wakacje 2015"

Więcej…
 
"Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" - turniej podsumowujący dla szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W ramach podsumowania projektu Polskiego Związku Unihokeja i Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje", 13 grudnia 2014 r. w Nowym Mieście nad Wartą, rozegrany został turniej mixtów dla szkół gimnazjalnych. Otwarcia turnieju dokonali: Prezes Wielkopolskiego Związku Unihokeja – Krzysztof Zawadzki, Wójt gminy Nowe Miasto nad Wartą – Aleksander Podemski oraz Dyrektor ZS w Nowym Mieście nad Wartą – Piotr Nowakowski.

Więcej…
 
"Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" - turniej podsumowujący dla szkół podstawowych PDF Drukuj Email

Dobiega końca realizacja w Wielkopolsce projektu Polskiego Związku Unihokeja i Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje". W ramach podsumowania rozegrany został 6 grudnia 2014 w Gnieźnie turniej mixtów dla szkół podstawowych.

Więcej…
 
III edycja "Florbalkowych Wakacji" PDF Drukuj Email

W lipcu i sierpniu 2014 roku UKS Błyskawica w Niechanowie wspólnie z zaprzyjaźnionymi Klubami i partnerem medialnym zorganizował w Gorzycach Wielkich dwa turnusy unihokejowego obozu sportowego pod nazwą „Florbalkowe Wakacje”.

W obozach uczestniczyli unihokeiści z różnych miejscowości i Klubów z całej Polski: Niechanowa, Morągu, Tych, Zbąszynia, Gostyń, Zielonej Góry, Przykony, Gdynia, Rumii, Ludźmierza, Gdańska, Płociczna, Słupska, Zawad i Gorzyc Wielkich.

Więcej…
 
Zaproszenie na Florbalkowe Wakacje PDF Drukuj Email

Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica w Niechanowie wraz ze swoimi partnerami Zespołem Szkół w Gorzycach Wielkich i portalem informacyjnym www.florbalki.pl SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH ZAPALONYCH UNIHOKEISTÓW I NIE TYLKO DO UDZIAŁU W LETNIM OBOZIE SPORTOWO - REKREACYJNYM "FLORBALKOWE WAKACJE"

Więcej…
 
Sport łączy ludzi PDF Drukuj Email
W sobotnim meczu Ekstraligi Seniorek 30 listopada 2013 pomiędzy Juniorem Kębłowo a Jedynką Trzebiatów na trybunach hali sportowej przy Gimnazjum w Kębłowie zasiadło 100 widzów, z czego liczna grupa całe spotkanie bardzo głośno dopingowała swoją drużynę.

Więcej…
 
Polska gospodarzem Mistrzostw Świata Juniorek U19 w 2014 roku PDF Drukuj Email

W dniu 31 sierpnia 2012 roku we Frankfurcie odbyło się spotkanie Zarządu Międzynarodowej Federacji Unihokeja (IFF), na którym Polsce przyznana została organizacja Mistrzostw Świata Kobiet U19 w 2014 roku oraz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet w 2013.

 

Więcej…
 
FLORBALKOWE WAKACJE 2012 PDF Drukuj Email

W dniach od 08 do 19 lipca 2012 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą ?FLORBALKOWE WAKACJE 2012?. W wakacyjnym obozie sportowo rekreacyjnym ?Florbalkowe Wakacje? uczestniczyła bardzo liczna grupa dzieci i młodzieży z terenu powiatu gnieźnieńskiego i gminy Niechanowo ale także z Tychów oraz Morąga.

Więcej…
 
Juniorki z Wielkopolski na Mistrzostwach Świata PDF Drukuj Email

W dniach od 1 do 5 maja 2012 w Słowackiej Nitrze rozegrane zostały Mistrzostwa Świata Juniorek U19. W zawodach tych wzięły udział jako reprezentanki Polski udział dziewczyny z Wielkopolski - Danuta Kędziora z UKS Junior Kębłowo oraz Agnieszka Kozanecka z UKS Absolwent Siedlec.

Więcej…
 
Firma UNIHOC oficjalnym partnerem IFF PDF Drukuj Email

alt
W dniu 21 stycznia 2011 roku Międzynarodowa Federacja Unihokeja - IFF podpisała umowę o współpracy z firmą UNIHOC producentem sprzętu do gry w unihokeja. Umowa została zawarta na okres 4 lat do końca 2014 roku.


Więcej…
 
Jak prawidłowo zmienić łopatkę na kiju do unihokeja PDF Drukuj Email

 W związku z tym, że w nadchodzącym sezonie zmieniają się przepisy gry w unihokeja dotyczące łoaptki i kija (rury) - od tego sezonu muszą być one z jednej firmy - zmusi to zapewne pewną grupę zawodników do wymiany łopatki.

Po to by taką wymianę zrobić prawidłowo i nie uszkodzić rury kija oraz nie zdeformować łopatki przy zakładaniu zamieszczamy instrukcję "Jak prawidłowo mienić łopatkę na kiju do unihokeja".

Więcej…
 
Wspomnienia z Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Finlandii PDF Drukuj Email

W grudniu 2010 roku zakończyły się Mistrzostwa Świata Mężczyzn, które odbyły się w Finlandii. W zawodach tych uczestniczyła reprezentacja Polski, którra zajęła tam 9 miejsce. Jest to najwyższe miejsce w historii występów Reprezentacji Polski Mężczyzn na Mistrzostwach Świata.
Przedstawiamy filmowe skróty z występów naszej reprezentacji na Mistrzostwach Swiata w grudniu 2010 roku.

 

 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości