Główna Ciekawostki
Ciekawostki
Zaproszenie kurs instruktora unihokeja PDF Drukuj Email

Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatny kurs instruktora unihokeja realizowany w ramach projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje" przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Zaproszenie na Florbalkowe Wakacje 2017 PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY

na VI edycję

FLORBALKOWYCH WAKACJI

Więcej…
 
Florbalkowe Wakacje już po raz piąty PDF Drukuj Email

W lipcu 2016 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą „FLORBALKOWE WAKACJE”. W dwóch 10-dniowych turnusach wakacyjnego obozu sportowo-rekreacyjnego pod nazwą „Florbalkowe Wakacje” uczestniczyła ponad 100 osobowa grupa dzieci i młodzieży pochodząca z całej Polski a także Czech i Norwegii.

Poza zawodniczkami i zawodnikami z Niechanowa w obozie uczestniczyły także dzieci i młodzież z Tychów, Paczkowa, Suchego Lasu, Żytowiecka, Poznania, Kołaczkowa, Zielonki, Trzebini, Przykony, Fjellhamar, Czeskego Cieszyna, Swarzędza, Warszawy, Morąga, Tuplic, Zielonki, Zielonej Góry, Brzeźnicy, Sicienka, Gorzyc Wielkich, Żabiego Rogu, Łęki Małej, Szczytnik, Babimostu, Mikołowa i Płoskini.

Więcej…
 
Florbalkowe Wakacje 2015 - podsumowaie PDF Drukuj Email
W lipcu 2015 roku zawodnicy i zawodniczki UKS Błyskawica wypoczywali na dwóch turnusach obozu sportowo-rekreacyjnego „Florbalkowe Wakacje 2015”.

Poza zawodniczkami i zawodnikami z Niechanowa w obozie uczestniczyły także dzieci i młodzież z Tychów, Paczkowa, Suchego Lasu, Kołaczkowa, Przykony, Warszawy, Morąga, Tuplic, Zielonki, Zielonej Góry, Brzeźnicy, Sicienka, Gorzyc Wielkich, Mikołowa i Płoskini.

Więcej…
 
Zaproszenie na Florbalkowe Wakacje 2015 PDF Drukuj Email

Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica w Niechanowie wraz ze swoimi partnerami Zespołem Szkół w Gorzycach Wielkich, Zespołem Szkół w Nowym Mieście nad Wartą oraz portalem informacyjnym www.florbalki.pl serdecznie zaprasza wszystkich zapalonych unihokeistów i nie tylko do udziału w letnim obozie sportowo - rekreacyjnym "Florbalkowe Wakacje 2015"

Więcej…
 
"Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" - turniej podsumowujący dla szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W ramach podsumowania projektu Polskiego Związku Unihokeja i Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje", 13 grudnia 2014 r. w Nowym Mieście nad Wartą, rozegrany został turniej mixtów dla szkół gimnazjalnych. Otwarcia turnieju dokonali: Prezes Wielkopolskiego Związku Unihokeja – Krzysztof Zawadzki, Wójt gminy Nowe Miasto nad Wartą – Aleksander Podemski oraz Dyrektor ZS w Nowym Mieście nad Wartą – Piotr Nowakowski.

Więcej…
 
"Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" - turniej podsumowujący dla szkół podstawowych PDF Drukuj Email

Dobiega końca realizacja w Wielkopolsce projektu Polskiego Związku Unihokeja i Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje". W ramach podsumowania rozegrany został 6 grudnia 2014 w Gnieźnie turniej mixtów dla szkół podstawowych.

Więcej…
 
III edycja "Florbalkowych Wakacji" PDF Drukuj Email

W lipcu i sierpniu 2014 roku UKS Błyskawica w Niechanowie wspólnie z zaprzyjaźnionymi Klubami i partnerem medialnym zorganizował w Gorzycach Wielkich dwa turnusy unihokejowego obozu sportowego pod nazwą „Florbalkowe Wakacje”.

W obozach uczestniczyli unihokeiści z różnych miejscowości i Klubów z całej Polski: Niechanowa, Morągu, Tych, Zbąszynia, Gostyń, Zielonej Góry, Przykony, Gdynia, Rumii, Ludźmierza, Gdańska, Płociczna, Słupska, Zawad i Gorzyc Wielkich.

Więcej…
 
Zaproszenie na Florbalkowe Wakacje PDF Drukuj Email

Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica w Niechanowie wraz ze swoimi partnerami Zespołem Szkół w Gorzycach Wielkich i portalem informacyjnym www.florbalki.pl SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH ZAPALONYCH UNIHOKEISTÓW I NIE TYLKO DO UDZIAŁU W LETNIM OBOZIE SPORTOWO - REKREACYJNYM "FLORBALKOWE WAKACJE"

Więcej…
 
Sport łączy ludzi PDF Drukuj Email
W sobotnim meczu Ekstraligi Seniorek 30 listopada 2013 pomiędzy Juniorem Kębłowo a Jedynką Trzebiatów na trybunach hali sportowej przy Gimnazjum w Kębłowie zasiadło 100 widzów, z czego liczna grupa całe spotkanie bardzo głośno dopingowała swoją drużynę.

Więcej…
 
Polska gospodarzem Mistrzostw Świata Juniorek U19 w 2014 roku PDF Drukuj Email

W dniu 31 sierpnia 2012 roku we Frankfurcie odbyło się spotkanie Zarządu Międzynarodowej Federacji Unihokeja (IFF), na którym Polsce przyznana została organizacja Mistrzostw Świata Kobiet U19 w 2014 roku oraz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet w 2013.

 

Więcej…
 
FLORBALKOWE WAKACJE 2012 PDF Drukuj Email

W dniach od 08 do 19 lipca 2012 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą ?FLORBALKOWE WAKACJE 2012?. W wakacyjnym obozie sportowo rekreacyjnym ?Florbalkowe Wakacje? uczestniczyła bardzo liczna grupa dzieci i młodzieży z terenu powiatu gnieźnieńskiego i gminy Niechanowo ale także z Tychów oraz Morąga.

Więcej…
 
Juniorki z Wielkopolski na Mistrzostwach Świata PDF Drukuj Email

W dniach od 1 do 5 maja 2012 w Słowackiej Nitrze rozegrane zostały Mistrzostwa Świata Juniorek U19. W zawodach tych wzięły udział jako reprezentanki Polski udział dziewczyny z Wielkopolski - Danuta Kędziora z UKS Junior Kębłowo oraz Agnieszka Kozanecka z UKS Absolwent Siedlec.

Więcej…
 
Firma UNIHOC oficjalnym partnerem IFF PDF Drukuj Email

alt
W dniu 21 stycznia 2011 roku Międzynarodowa Federacja Unihokeja - IFF podpisała umowę o współpracy z firmą UNIHOC producentem sprzętu do gry w unihokeja. Umowa została zawarta na okres 4 lat do końca 2014 roku.


Więcej…
 
Jak prawidłowo zmienić łopatkę na kiju do unihokeja PDF Drukuj Email

 W związku z tym, że w nadchodzącym sezonie zmieniają się przepisy gry w unihokeja dotyczące łoaptki i kija (rury) - od tego sezonu muszą być one z jednej firmy - zmusi to zapewne pewną grupę zawodników do wymiany łopatki.

Po to by taką wymianę zrobić prawidłowo i nie uszkodzić rury kija oraz nie zdeformować łopatki przy zakładaniu zamieszczamy instrukcję "Jak prawidłowo mienić łopatkę na kiju do unihokeja".

Więcej…
 
Wspomnienia z Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Finlandii PDF Drukuj Email

W grudniu 2010 roku zakończyły się Mistrzostwa Świata Mężczyzn, które odbyły się w Finlandii. W zawodach tych uczestniczyła reprezentacja Polski, którra zajęła tam 9 miejsce. Jest to najwyższe miejsce w historii występów Reprezentacji Polski Mężczyzn na Mistrzostwach Świata.
Przedstawiamy filmowe skróty z występów naszej reprezentacji na Mistrzostwach Swiata w grudniu 2010 roku.

 

 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości