Główna Gimnazjada 2011/2012
Gimnazjada 2011/2012
XIX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie PDF Drukuj Email
alt alt
Przedstawiamy podsumowanie XIX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży  o Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa rozegranego w Elblągu 9 i 10 czerwcza 2012 roku.

 

Więcej…
 
XIX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" PDF Drukuj Email

alt alt

 W dniach 8-10 czerwcza 2012 rozegrany zostanie w Elblągu XIX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o ?Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Dziewcząt w ramach XIII Gimnazjady PDF Drukuj Email

W dniu 19 kwietnia 2012 w hali sportowej "Zbąszynianka" w Zbąszyniu rozegrany został Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody rozgrywane były w ramach XIII Gimnazjady organizowanej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Miasta Poznań w Unihokeja w kategorii chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 04 kwietnia 2012 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu rozegrany został Finał Mistrzostw Miasta Poznań w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody odbywały się w ramach XIII Gimnazjady organizowanej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Miasta Poznań w Unihokeja w kategorii dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 26 marca 2012 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu rozegrany został Finał Mistrzostw Miasta Poznań w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody odbywały się w ramach XIII Gimnazjady organizowanej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Sprawozdanie z Finału Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

W środę 28 marca 2012 w Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeja Chłopców. Zawody zostały zorganizowane w ramach XIII Gimnazjady 2011/2012

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Nowym Mieście nad Wartą PDF Drukuj Email

W dniu 23 marca 2012 w Nowym Mieście nad Wartą rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii dziewcząt. Zawody rozgrywane były w ramach XIII Gimnazjady 2011/2012.

 

Więcej…
 
Gimnazjum w Kołaczkowie zwycięzcą Finału Rejonu Poznań Teren Wschód PDF Drukuj Email

W czwartek 22 marca 2012 w Nowym Mieście nad Wartą rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii chłopców. Zawody rozgrywane były w ramach XIII Gimnazjady 2011/2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email

Na przełomie lutego i marca w Gimnazjum w Gorzycach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Unihokeja dziewcząt i chłopców. Turnieje zostały rozegrane w ramach Gimnazjady 2011/2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email

We wtorek 13 marca 2012 roku w Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie odbył się turniej finałowy Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Dziewcząt, zorganizowany w ramach Gimnazjady 2011/2012.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 6-7 lutego w Siedlcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego  w Unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców szkół giimnazjalnych zorganizowanych w ramach Gimnazjady 2011/2012

Więcej…
 
Chłopcy z Gimnazjum w Kołaczkowie Mistrzami Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email
Dnia 09.02.2012r. w Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Kołaczkowie rozegrano Finał Mistrzostw Powiatu w Unihokeja chłopców.
W zawodach wystartowały zespoły, które w grupach eliminacyjnych zajęły dwa pierwsze miejsca: z grupy A- Gimnazjum w Otocznej i Gimnazjum nr 2 z Wrześni, z grupy B- gospodarze Gimnazjum z Kołaczkowa i Gimnazjum z Targowej Górki.
 


Gimnazjum Kołaczkowo

Więcej…
 
Dziewczęta z Gimnazjum w Kołaczkowie Mistrzyniami Powiatu Wrzesińskiego PDF Drukuj Email
Dnia 31.01.2012r. w Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Kołaczkowie rozegrano Finał Mistrzostw Powiatu w Unihokeja dziewcząt. W zawodach wystartowały drużyny z Gimnazjum w Targowej Górce, Gimnazjum w Otocznej, Gimnazjum nr 2 we Wrześni oraz gospodarze - Gimnazjum w Kołaczkowie.
 


Gimnazjum Kołaczkowo

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja chłopców - gimnazja PDF Drukuj Email

W dniu 03 lutego 2012 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w ramach Gimnazjady 2011/2012 w kategorii chłopców. Zawody został zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy ?Ziemia Gnieźnieńska? przy współpracy z Zespołem Szkół w Niechanowie i UKS Błyskawica w Niechanowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Konina Gimnazjów w Unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email

alt

 W dniach 1 i 3 lutego 2012 roku rozegrano w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Koninie Mistrzostwa Konina Gimnazjów w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców. Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady 2001/2012. W zawodach uczestniczyło 13 drużyn reprezentacji gimnazjów z miasta Konina w kategorii dziewcząt i chłopców.

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja dziewcząt - gimnazja PDF Drukuj Email

W dniu 02 lutego 2012 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w ramach Gimnazjady 2011/2012 w kategorii dziewcząt. Zawody został zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy ?Ziemia Gnieźnieńska? przy współpracy z Zespołem Szkół w Niechanowie i UKS Błyskawica w Niechanowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna Gimnazjów w Unihokeja PDF Drukuj Email

W 16 stycznia 2012 roku hali sportowej GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Gimnazjalnych w Unihokeja. Zawody rozegrane były w ramach w ramach Gimnazjady 2011/2012 w kategorii dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości