Główna Licealiada 2010/2011
Licealiada 2010/2011
II LO w Gnieźnie Wicemistrzem Polski w Licealiadzie SZS w kategorii dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniach 10-12.06.2011r w Elblągu odbył się XVIII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. W zawodach wystartowały łącznie 83 zespoły w sześciu kategoriach wiekowych wyłonione w drodze eliminacji wojewódzkich. Impreza ta była Finałem Ogólnopolskiej Licealiady Unihokeja dziewcząt i chłopców organizowanej przez SZS. Województwo wielkopolskie w kategorii szkół średnich reprezentowały dwie szkoły z powiatu gnieźnieńskiego: II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie w kategorii dziewcząt oraz ZSP NR 2 w Gnieźnie w kategorii chłopców.

alt

Więcej…
 
Finał II Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych organizowanych w ramach Licealiady 2010/2011 PDF Drukuj Email

W dniu 09 listopada 2010 Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu i Szkolny Związek Sportowy ?Wielkopolska? zorganizowały w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie  Finał II Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych organizowanych w ramach Licealiady 2010/2011.

ZSP nr 2 w Gnieźnie

MISTRZ WIELKOPOLSKI W UNIHOKEJA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Więcej…
 
Finał II Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych organizowanych w ramach Licealiady 2010/2011 PDF Drukuj Email

 W dniu 04 listopada 2010 Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu i Szkolny Związek Sportowy ?Wielkopolska? zorganizowały Finał II Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych organizowanych w ramach Licealiady 2010/2011.

 

II L.O. im. Dąbrówki w Gnieźnie

MISTRZ WIELKOPOLSKI W UNIHOKEJA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 28 października 2010 Starostwo Powiatowe w Gnieźnie i Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu zorganizowały w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie  Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych organizowanych w ramach Licealiady 2010/2011.

Drużyna II LO w Gnieźnie Mistrz Powiatu Gnieźnieńskiego

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 27 października 2010 Starostwo Powiatowe w Gnieźnie i Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu zorganizowały w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie  Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych organizowanych w ramach Licealiady 2010/2011.

Drużyna II LO w Gnieźnie Mistrz Powiatu Gnieźnieńskiego

Więcej…
 
II Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeja w ramach Licealiady 2010/2011 - zgłoszone drużyny PDF Drukuj Email

Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Szkolnym Związkiem Sportowym "Wielkopolska" przedstawia zakwalifikowane szkoły ponadgimnazjalne do  II MIstrzostw Wielkopolski w Unihokeja organizowanych w ramach Licealiady SZS 2010/2011.

Więcej…
 
II Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeja w ramach Licealiady 2010/2011 PDF Drukuj Email

 

Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Szkolnym Związkiem Sportowym "Wielkopolska" serdecznie zaprasza wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu Wielkopolski do udziału w II MIstrzostwach Wielkopolski w Unihokeja organizowanych w ramach Licealiady 2010/2011.

 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości