Główna Gimnazjada 2010/2011
Gimnazjada 2010/2011
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski SZS w Unihokeja chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 24 marca 2011 roku w Poznaniiu rozegrany został drugi Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych.
W zawodach uczestniczyły: Gimnazjum Siedlec, Gimnazjum nr 55 z Poznania, Gimnazjum Mikorzyn i Gimnazjum Smogulec.

Więcej…
 
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski SZS w Unihokeja chłopców PDF Drukuj Email

W dniu dzisiejszym 29 marca 2011 roku w Gułtowach rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyły: Gimnazjum Gułtowy, Gimnazjum Kębłowo, Gimnazjum Niechanowo, Gimnazjum Lądek.

alt alt alt alt alt alt

Więcej…
 
Turniej Finałowy o Mistrzostwo Miasta Poznania w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 17 marca 2011 rozegrany został Turniej Finałowy o Mistrzostwo Miasta Poznania w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

Dzisiaj 16 marca 2011 w Niechanowie rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostaną w ramach XII Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska".

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w Unihokeja chłopców szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 8.03.2011 r. w Kępnie w hali KOSiR przy ul. Walki Młodych odbyły się Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w Unihokeja chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ramach XII Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska".

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

Dzisiaj 15 marca 2011 w Kotlinie rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostaną w ramach XII Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska".

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 1 i 2 marca 2011 w Koźminie Wielkopolskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Unihokeja. Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Turniej Finałowy o Mistrzostwo Miasta Poznania w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 10 marca 2011 rozegrany został Turniej Finałowy o Mistrzostwo Miasta Poznania w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja chłopców PDF Drukuj Email

3 marca 2011 r. w hali sportowej Gimnazjum w Baranowie rozegrany został Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców. W zwodach wzięły udział cztery zespoły: Gimnazjum w Skórzewie, Gimnazjum nr 2 w Swarzędzu, Gimnazjum w Gułtowach i Gimnazjum w Baranowie. 

Więcej…
 
Chłopcy z Gimnazjum w Kołaczkowie Mistrzami Powiatu Wrzesińskiego PDF Drukuj Email

Dnia 22.02.2011 roku w Gimnazjum w Kołaczkowie rozegrane zostały Finał Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Dziewczęta z Gimnazjum w Kołaczkowie zwyciężczyniami Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego PDF Drukuj Email

W dniu 15.02.2011 roku w gimnazjum w Otocznej rozegrano Finał Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Półfinał Powiatu Poznańskiego w Unihokeja chłopców PDF Drukuj Email

22 stycznia w hali sportowej Gimnazjum w Baranowie rozegrany został Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Chłopcy z Gimnazjum w Niechanowie bezkonkurencyjni w Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego PDF Drukuj Email

Dzisiaj 17.02.2011 rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych.Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Półfinał Powiatu Poznańskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email

21 stycznia w hali sportowej Gimnazjum w Baranowie rozegrany został Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ramach Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Dziewczęta z niechanowskiego Gimnazjum Mistrzyniami Powiatu Gnieźnieńskiego PDF Drukuj Email

W dniu 16 lutego 2011 rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ramach XII Gimnazjady 2010/2011 o puchar Marszałka województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Gimnazjów w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 27 i 28 01.2011 r. w hali sportowej gimnazjum w Gorzycach Wielkich - gmina Ostrów Wielkopolski rozegrano Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Gimnazjów w Unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady 2010/2011

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna Szkół Gimnazjalnych w unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców. PDF Drukuj Email

W hali sportowej GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w poniedziałek, 26 stycznia, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Gimnazjalnych w unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości