Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2010/2011
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2010/2011
Szkoła Podstawowa w Kębłowie Mistrzem Wielkopolski w kategorii dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 27.05.2011 w Gułtowach odbył się Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery najlepsze drużyny wielkopolski: SP Kębłowo, SP7 Piła, SP Wilkowyja oraz gospodarz SP Gułtowy. 

Więcej…
 
SP Kębłowo Mistrzem Wielkopolski w kategorii chłopców SP PDF Drukuj Email

W dniu 25 maja 2011 rozegrany został Finał Mistrzostw Wielkopolski Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców.  Zawody rozegrane zostały w ramach Igzysk Młodzieży Szkolnej 2010/2011 organizowanej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 11 maja 2011 w hali Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych.  Do zawodów zakwalifikowały się drużyny: SP nr 1 z Koźmina Wielkopolskiego (rejon Kalisz), SP Niechanowo (rejon Poznań Teren Wschód), SP Przykona (rejon Konin) i SP Obra (rejon Leszno). Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska"

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja SP chłopcy PDF Drukuj Email

W dniu 19 kwietnia 2011 roku w Śremie rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja chłopców szkół podstawowych. Zawody rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS 2010/2011. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn reprezentujących szkoły ze: Śremu, Klęki, Swarzędza, Bieganowa, Goliny i Niechanowa.

SP NIechanowo

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja SP dziewczęta PDF Drukuj Email

W dniu 18 kwietnia 2011 w Nowym Mieście rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. Zawody zostały rozegrane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS 2010/2011. W zawodach uczetni zyły reprezentacje szkół podstawowych z: Klęki , Targowej Górki, Wilkowyji, Niechanowa i Śremu.

alt alt alt

Więcej…
 
Finał Rejonu Kaliskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniach 17-18.03 w Koźminie Wlkp. odbył się Finał Rejonu Kaliskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Organizatorami zawodów były UKS ?Jedynka? i Krotoszyński Szkolny Związek Sportowy. 

Więcej…
 
Chłopcy z SP w Niechanowie Mistrzami Powiatu Gnieźnieńskiego PDF Drukuj Email

Wczoraj 8 marca 2011 roku w Zespole Szkół w Niechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych. Zawody zostały zorganizowane w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2010/2011 o puchar Marszałka województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Chłopcy z SP 6 Mistrzami Gniezna PDF Drukuj Email

Podobnie jak w dniu wczorajszym tak i dzisiaj w środę 19 stycznia. Hala sportowa GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w godzinach dopołudniowych była areną rozgrywek Mistrzostw Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej .
Więcej…
 
Dziewczęta z SP nr 2 Mistrzyniami Gniezna w Unihokeja PDF Drukuj Email

W hali sportowej GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej we wtorek14 stycznia 2011, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w kategorii dziewcząt.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości