Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2010/2011
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2010/2011
Szkoła Podstawowa w Kębłowie Mistrzem Wielkopolski w kategorii dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 27.05.2011 w Gułtowach odbył się Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt. W turnieju wzięły udział cztery najlepsze drużyny wielkopolski: SP Kębłowo, SP7 Piła, SP Wilkowyja oraz gospodarz SP Gułtowy. 

Więcej…
 
SP Kębłowo Mistrzem Wielkopolski w kategorii chłopców SP PDF Drukuj Email

W dniu 25 maja 2011 rozegrany został Finał Mistrzostw Wielkopolski Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców.  Zawody rozegrane zostały w ramach Igzysk Młodzieży Szkolnej 2010/2011 organizowanej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 11 maja 2011 w hali Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych.  Do zawodów zakwalifikowały się drużyny: SP nr 1 z Koźmina Wielkopolskiego (rejon Kalisz), SP Niechanowo (rejon Poznań Teren Wschód), SP Przykona (rejon Konin) i SP Obra (rejon Leszno). Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej o puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska"

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja SP chłopcy PDF Drukuj Email

W dniu 19 kwietnia 2011 roku w Śremie rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja chłopców szkół podstawowych. Zawody rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS 2010/2011. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn reprezentujących szkoły ze: Śremu, Klęki, Swarzędza, Bieganowa, Goliny i Niechanowa.

SP NIechanowo

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja SP dziewczęta PDF Drukuj Email

W dniu 18 kwietnia 2011 w Nowym Mieście rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. Zawody zostały rozegrane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS 2010/2011. W zawodach uczetni zyły reprezentacje szkół podstawowych z: Klęki , Targowej Górki, Wilkowyji, Niechanowa i Śremu.

alt alt alt

Więcej…
 
Finał Rejonu Kaliskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniach 17-18.03 w Koźminie Wlkp. odbył się Finał Rejonu Kaliskiego w Unihokeja Szkół Podstawowych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Organizatorami zawodów były UKS ?Jedynka? i Krotoszyński Szkolny Związek Sportowy. 

Więcej…
 
Chłopcy z SP w Niechanowie Mistrzami Powiatu Gnieźnieńskiego PDF Drukuj Email

Wczoraj 8 marca 2011 roku w Zespole Szkół w Niechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych. Zawody zostały zorganizowane w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2010/2011 o puchar Marszałka województwa Wielkopolskiego organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy.

Więcej…
 
Chłopcy z SP 6 Mistrzami Gniezna PDF Drukuj Email

Podobnie jak w dniu wczorajszym tak i dzisiaj w środę 19 stycznia. Hala sportowa GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w godzinach dopołudniowych była areną rozgrywek Mistrzostw Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej .
Więcej…
 
Dziewczęta z SP nr 2 Mistrzyniami Gniezna w Unihokeja PDF Drukuj Email

W hali sportowej GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej we wtorek14 stycznia 2011, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w kategorii dziewcząt.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości