Główna Gimnazjada 2015/2016
Gimnazjada 2015/2016
Finał XVII Gimnazjady Dziewcząt w Unihokeju PDF Drukuj Email

W dniu 6 i 7 maja 2016 r., w hali sportowej Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą, rozegrany został Finał Wojewódzki XVII Gimnazjady w Unihokeju Dziewcząt. Prezes SZS Wielkopolska pan Zdzisław Urbańczyk powitał zespoły, ich opiekunów oraz gości dyrektora ZS w Nowym Mieście pana Piotra Nowakowskiego, którzy skierowali kilka miłych słów do uczestników mistrzostw.

 

Więcej…
 
Finał Rejonu Kalisz XVII Gimnazjady dziewcząt w unihokeju PDF Drukuj Email

W dniu 14 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrany został turniej Finałowy Rejonu Kaliskiego SZS w Unihokeju dziewcząt szkół gimnazjalnych. W rozgrywkach uczestniczyło 6 zespołów: Gim. Mroczeń, Gim. Opatów, Gim. 1 Pleszew, Gim Zbiersk, Gim. Rozdrażew, Gim. Gorzyce Wielkie.

Więcej…
 
Finał Rejonu Kalisz XVII Gimnazjady chłopców w unihokeju PDF Drukuj Email

W dniu 13 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrany został turniej Finałowy Rejonu Kaliskiego SZS w Unihokeju chłopców szkół gimnazjalnych. W rozgrywkach uczestniczyło 6 zespołów: Gim. Mroczeń, Gim. Opatów, Gim. 1 Pleszew, Gim Zbiersk, Gim. Rozdrażew, Gim. Gorzyce Wielkie .

Więcej…
 
Finały Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju w kat. dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 8 kwietnia 2016 r. w hali Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą rozegrane zostały Finały Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju w kat. dziewcząt w ramach Gimnazjady 2015/2016.

Więcej…
 
Finały Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju w kat. chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 7 kwietnia 2016 r. w hali Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą rozegrane zostały Finały Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju w kat. chłopców w ramach Gimnazjady 2015/2016.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Unihokeja Chłopców Szkół Gimnazjalnych PDF Drukuj Email

Po raz czwarty w tym roku Hala Sportowa w Starym Mieście była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Konińskiego w Unihokeju. Tym razem do rywalizacji przystąpili chłopcy szkół gimnazjalnych.

Więcej…
 
Półfinał Powiatu Poznańskiego w Unihokeju - Gimnazjada Chłopców PDF Drukuj Email

w dniu 4 marca 2016 roku w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie rozegrany został Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Chłopców.

Więcej…
 
Półfinał Powiatu Poznańskiego w Unihokeju - Gimnazjada Dziewcząt PDF Drukuj Email

3 marca w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie rozegrany został Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Gimnazjady 2015/2016

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców PDF Drukuj Email

Dnia 07.03.2016 w hali sportowej przy Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Kołaczkowie odbyły się finały Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego Gimnazjów w Unihokeju w kat. dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
Gimnazjada Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniu 8.03.2016roku w hali Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady 2015/2016.

Więcej…
 
Gimnazjaliści z Łubowa bezkonkurencyjni w unihokeju !!! PDF Drukuj Email

W sali sportowej w Łubowie rozegrano turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego Szkolnego Związku Sportowego w Unihokeju  w ramach XVII Gimnazjady. Do rywalizacji przystąpiły Gimnazjum z Trzemeszna, Szczytnik Duchownych oraz Łubowa. Organizatorem turnieju było Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Łubowie.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości