Główna Turnieje 2015
Turnieje 2015
Turniej podsumowujący projekt "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" PDF Drukuj Email

 Turniej został rozegrany 12 grudnia 2015 w hali słupeckiego MOSiR-u. Zawody adresowane były dla szkół z terenu Wielkopolski uczestników projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje”. Turniej był tegorocznym podsumowaniem projektu na terenie tego województwa.

Więcej…
 
Błyskawica Niechanowo zwycięża w Łubowo Floorball Cup! PDF Drukuj Email

 W sali sportowej w Łubowie rozegrano turniej unihokeja juniorów młodszych „Łubowo Floorball Cup”. Do rywalizacji przystąpiły Gimnazjum w Niechanowie, Gimnazjum nr 29 w Poznaniu, UKS Błyskawica Niechanowo oraz Gimnazjum w Łubowie. Organizatorem turnieju był Gminny Klub Sportowy „Piast” Łubowo, Gimnazjum  im. Bolesława Chrobrego w Łubowie oraz Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu.

Więcej…
 
Festiwal "Unihokej łączy dzieci" - dzień drugi dziewczynki PDF Drukuj Email

W dniu 27 września 2015 roku w Swarzędzu rozegrany został Regionalny Festiwal Unihokeja pod nazwą  „Unihokej łączy dzieci” w kategorii młodziczek.  Zawody zostały rozegrane dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Unihokeja w ramach projektu „Unihokej łączy dzieci”.

Więcej…
 
Festiwal "Unihokej łączy dzieci" - dzień pierwszy chłopcy PDF Drukuj Email

W dniU 26 września 2015 roku w Swarzędzu rozegrany został Regionalny Festiwal Unihokeja pod nazwą  „Unihokej łączy dzieci” w kategorii młodzików.  Zawody zostały rozegrane dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Unihokeja w ramach projektu „Unihokej łączy dzieci”.

Więcej…
 
Polki przywiozły złoto z Łotwy PDF Drukuj Email

 W dniach od 17 do 20 września 2015 w Koceni na Łotwie rozegrany został międzynarodowy turniej unihokeja dla dziewcząt i chłopców w kategorii junior młodszy. 

Więcej…
 
II miejsce Polaków w Mlada Boleslaw PDF Drukuj Email

Zawodnicy UKS „Kołaczkowo” oraz UKS „Trolik” Opole tworząc Reprezentację Polski w kategorii seniorów wzięli udział w II edycji Międzynarodowego Turnieju Unihokeja w Mlada Boleslav (Czechy).

Więcej…
 
Puchar Polski Dzieci w Unihokeju PDF Drukuj Email

W dniach 20-21.06.2015r. odbył się w Łochowie za Warszawą Puchar Polski Dzieci w Unihokeju klas V i młodszych oraz III i młodszych. Już po raz drugi wystąpiły w tym turnieju kluby i szkoły , które liczą się na arenie wojewódzkiej i krajowej.

Więcej…
 
I Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeju w kat. Dzieci – Chłopcy pod Patronatem „Echa Turku” PDF Drukuj Email

W dniu 30 maja 2015r. odbyły się na przykońskiej sali sportowej  I Mistrzostwa Wielkopolski w Unihokeju w kat. Dzieci – Chłopcy. Uczestniczyły w nich 4 drużyny: SP Wrząca Wielka- trener Rafał Wasilewski, SP Brzeźno-trener Zbigniew Biernacki, UKS „Płomyk” Mąkolno- trener Tomasz Zieliński oraz UKS „Zryw” Przykona- trener Roman Kubiak.

Więcej…
 
Reymontowski Turniej Unihokeja PDF Drukuj Email

W hali sportowej gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie 26 maja 2015 roku rozegrany został Reymontowski Turniej Unihokeja o puchar Wójta Gminy Kołaczkowo.

Więcej…
 
Nadwarciański Turniej Unihokeja PDF Drukuj Email

W sobotę 23 maja 2015  w hali sportowej gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrany został Nadwarciański Turniej Unihokeja w kategorii młodzików.

Więcej…
 
Łubowo Floorball Cup PDF Drukuj Email

W sali sportowej w Łubowie rozegrano turniej unihokeja juniorek młodszych „Łubowo Floorball Cup”. Do rywalizacji przystąpiły Gimnazjum w Niechanowie, Gimnazjum w Paczkowie, UKS Błyskawica Niechanowo oraz Gimnazjum w Łubowie. Organizatorem turnieju był Gminny Klub Sportowy „Piast” Łubowo, Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego w Łubowie oraz Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu.

Więcej…
 
XII Wielkanocny Turniej Unihokeja PDF Drukuj Email

W sobotę 25 kwietnia 2015 w hali Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrana została XII edycja Wielkanocnego Turnieju Unihokeja. Turniej rozegrany został w kategorii dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości