Główna Licealiada 2014/2015
Licealiada 2014/2015
XXII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja w Elblągu PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XXII Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" rozegranego w Elblągu 13 i 14 czewca 2015 roku.

 

Więcej…
 
II LO z Gniezna brązowym medalistą Ogólnopolskiej Gimnazjady PDF Drukuj Email

 W dniach 12-14 czerwca 2015 roku w Elblągu odbył się XXII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w ramach Ogólnopolskiej Licealiady.

Więcej…
 
Finał Wielkopolski SPG w Unihokeja Chłopców w ramach XVI Licealiady PDF Drukuj Email

W dniach 27-28 marca 2015 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Swarzędzu odbył się Finał Wielkopolski w Unihokeja Chłopców w ramach XVI Licealiady. W zawodach wzięło udział 8 zespołów reprezentujących swoje rejony, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SPG w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

18 marca 2015 raku w hali sportowej  II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie w ramach XVI Licealiady odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Wschód SPG  w Unihokeja Chłopców. Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie, Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Wielkopolskim Związkiem Unihokeja w Poznaniu.

Więcej…
 
VI Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeja Dziewcząt w ramach Licealiady PDF Drukuj Email

Dnia 12 lutego 2015 roku w hali sportowej II LO w Gnieźnie odbyły się rozgrywki 6 Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeju Dziewcząt. W turnieju wzięły udział drużyny z trzech gnieźnieńskich liceum.

 

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SPG w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj Email

17 marca 2015 raku w hali sportowej  II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie w ramach XVI Licealiady odbyły się Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SPG  w Unihokeja Dziewcząt. Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie, Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Wielkopolskim Związkiem Unihokeja w Poznaniu.

Więcej…
 
VI Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeju Chłopców PDF Drukuj Email

W środę 11 lutego 2015r. w hali sportowej II LO w Gnieźnie rozegrano VI Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Unihokeju Chłopców rozgrywanych w ramach Licealiady 2014/2015.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości