Główna Gimnazjada 2014/2015
Gimnazjada 2014/2015
XXII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja w Elblągu PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XXII Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" rozegranego w Elblągu 13 i 14 czewca 2015 roku.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniach 28 i 29 kwietnia 2015 roku w hali sportowej "Zbąszynianka" w Zbąszyniu rozegrany został Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Dziewcząt w ramach Gimnazjady SZS 2014/2015.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w kategorii chłopców PDF Drukuj Email

alt

 

W dniach 24 i 25 kwietnia 2015 w hali Zespołu Szkół nr 1w Swarzędzu  rozegrany został Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych.

 

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju Chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 15 kwietnia 2015 w Nowym Mieście nad Wartą rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii chłopców. Zawody zostały rozegrane w ramach Gimnazjady 2014/2015.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju Dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 14 kwietnia 2015 w Nowym Mieście nad Wartą rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii dziewcząt. Zawody zostały rozegrane w ramach Gimnazjady 2014/2015.

Więcej…
 
Finały Rejonu Kaliskiego Chlopców w Unihokeju PDF Drukuj Email

W dniach 15 kwietnia 2015R. w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrano Finały Rejonu Kaliskiego Chłopców w unihokeju. Zawody rozegrano w ramach Gimnazjady SZS.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeju Chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 16 kwietnia 2015 r. w hali sportowej Gimnazjum w Baranowie rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeju Chłopców. Zawody zostały rozegrane w ramach Gimnazjady organizowanej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Finały Rejonu Kaliskiego Dziewcząt w Unihokeju PDF Drukuj Email

W dniach 14 kwietnia 2015R. w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich rozegrano Finały Rejonu Kaliskiego Dziewcząt w unihokeju. Zawody rozegrano w ramach Gimnazjady SZS.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja SZS szkół gimnazjalnych w kat. dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email

W dniach 10 i 17 marca 2015 roku w hali Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja SZS szkół gimnazjalnych w kat. dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w ramach Gimnazjady 2014/2015 PDF Drukuj Email

W dniu 26 marca 2015 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w ramach Gimnazjady 2014/2015 w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody został zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy „Ziemi Gnieźnieńskiej” przy współpracy z Zespołem Szkół w Niechanowie i UKS Błyskawica w Niechanowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Unihokeja Szkół Gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniach 18 i 20 marca 2015 rozegrano w Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich Mistrzostwa naszego powiatu w ramach Gimnazjady 2015 w unihokeja dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
Podwójne zwycięstwo Gimnazjum w Łubowie PDF Drukuj Email

W sali sportowej w Łubowie rozegrano eliminacje do Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego SZS w Unihokeja  w ramach XVI Gimnazjady. Do rywalizacji przystąpiły Gimnazjum z Trzemeszna, Szczytnik Duchownych  oraz Łubowa.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości