Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2013/2014
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2013/2014
XXI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XXI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Spółki Meblowej KAM rozegranego w Elblągu 24 i 25 maja 2014 roku.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 16 maja 2014 r w Koninie na Zielonej Hali został rozegrany Finał Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych XV Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej zorganizowany został przez SZS „Wielkopolska” i Szkołę Podstawową nr 9 w Koninie.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja chłopców PDF Drukuj Email

Dnia 12 maja 2014 roku w Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich w ramach XV Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS odbył się Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Chłopców. Na zawody przybyli zawodnicy z SP 56 Poznań, SP Przykona , SP 7 Piła i SP Gorzyce Wielkie.    

Więcej…
 
Półfinał B Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj Email

Dnia 28 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich odbył się Półfinał B Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja Chłopców. Na zawody przybyły szkoły, które zwyciężyły w swoich rejonach: SP Żytowiecko (rejon Leszno II), SP Kotlin (rejon Poznań Teren Wschód),SP 7 Piła (rejon Piła) i SP Gorzyce Wielkie (rejon Kalisz).

Więcej…
 
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 25 kwietnia 2014 w hali sportowej MOSIR przy ul. Popiełuszki w Koninie rozegrany został Półfinał Mistrzostw Wielkopolski XV Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt PDF Drukuj Email

 W dniu 4 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Szkół Podstawowych w unihokeja dziewcząt. Do Gorzyc zawitały przedstawicielki swoich powiatów i reprezentantki swoich szkół z Pleszewa, Słupi, Szczur, Koźmina Wielkopolskiego i Gorzyc Wielkich.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Szkół Podstawowych w unihokeja chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 7 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Szkół Podstawowych w unihokeja chłopców. Na zawody przybyli przedstawiciele powiatów i reprezentanci swoich szkół z Łęki Opatowskiej, Koźmina Wielkopolskiego, Pleszewa, Doruchowa i Gorzyc Wielkich.

Więcej…
 
Finał Rejonu Konin w Unihokeja SP dziewcząt PDF Drukuj Email

W sobotę, 05 kwietnia 2014r, zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych na Hali Sportowej MOSiR w Słupcy.

Więcej…
 
Fnał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja SP chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 8 kwietnia 2014 roku w hali sportowej Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrany został Finał rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii chłopców szkół podstawowych w ramach XV Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Bieganowie.

 

Więcej…
 
Finał Rejonu Leszno w Unihokeja SP chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 04.04.2014 w hali sportowej szkoły w Siedlcu rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w unihokeju chłopców szkół podstawowych w ramach  XV Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Otwarcia zwodów dokonał Marek Budziński koordynator sportu szkolnego w gminie Siedlec.

Więcej…
 
Fnał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja SP dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 04 kwietnia 2014 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrany został Finał rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2014/2015. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Jarząbkowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja szkół podstawowych w kategorii chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 14 marca 2014 r. Na Hali Sportowej MOSiR w Koninie rozegrano Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Unihokeja szkół podstawowych w kategorii chłopców. Zawody zorganizowano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W czwartek 13 marca na sali sportowej w Budzisławiu Kościelnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zaprezentowały się dziewczęta ze szkół podstawowych. Tak jak w przypadku chłopców do rozgrywek stanęły reprezentacje dziewięciu szkół powiatu konińskiego, które podzielono na trzy grupy.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Unihokeja w kategorii chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

Rozpoczęły się rozgrywki unihokejowe w powiecie konińskim organizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 12 marca 2014 pierwsi w sali sportowej w Budzisławiu Kościelnym pojawili się chłopcy ze szkół podstawowych. Po raz pierwszy zawody powiatowe rozegrano na profesjonalnym komplecie band do unihokeja udostępnionej przez Pana Piotra Czarczyńskiego właściciela firmy Azetx.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Unihokeja w kategorii chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 6 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej we Wrzącej Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w unihokeja chłopców. Zawody rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Unihokeja w kategorii dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 4 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej we Wrzącej Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w unihokeja dziewcząt. Zawody rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Konina w Unihokeja chłopców Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniu 5 marca, dwa dni po dziewczętach do unihokejowych zmagań o Mistrzostwo Konina przystąpili chłopcy. Zawody tradycyjnie rozegrano w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie. Do turnieju stawiło się dziewięć szkół podstawowych, które podzielono na trzy grupy. Cały turniej rozegrano systemem "każdy z każdym".

SP nr 9 w Koninie

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Konina w Unihokeja dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

Dnia 3 marca 2014 na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Koninie odbyły się Mistrzostwa Miasta Konina w Unihokeja dziewcząt Szkół Podstawowych. Zawody rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja w kategorii chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dniach 25 i 28 lutego 2014 roku w Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Podstawowych w Unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach zawodów SZS.

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email
W dnu 18 lutego 2014 w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SZS w Unihokeja w kategorii chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna w Unihokeja szkół podstawowych w kategorii chłopców PDF Drukuj Email

W hali sportowej GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piątek, 31 stycznia, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeja w kategorii chłopców.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna w Unihokeja szkół podstawowych w kategorii dziewcząt PDF Drukuj Email

W hali sportowej GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piątek, 24 stycznia, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeja w kategorii dziewcząt. 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości