Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2013/2014 XXI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie
XXI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XXI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Spółki Meblowej KAM rozegranego w Elblągu 24 i 25 maja 2014 roku.

 

Festiwal jest jednocześnie Finałem Ogólnopolskich Igrzysk Młodziezy Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady w Unihokeja. W festiwalu uczesniczyło 9 drużyn z terenu Wielkopolski przedstawiamy fragment oficjalnego komunikatu końcowego nadesłanego przez organizatora zawodów.

 

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 Kategoria Dziewczęta

1m. Szkoła Podstawowa Orzysz                           woj. warmińsko-mazurskie

2m. Szkoła Podstawowa Bukowsko                      woj. podkarpackie

3m. Szkoła Podstawowa Żabi Róg I                      woj. warmińsko-mazurskie

4m. Szkoła Podstawowa Zbąszyń                   woj. wielkopolskie

5m. Szkoła Podstawowa Łambinowice                  woj. opolskie  

6m. Szkoła Podstawowa   Łęki Szlacheckie            woj. łódzkie

7m. Szkoła Podstawowa Godkowo                       woj. warmińsko-mazurskie

8m. Szkoła Podstawowa Brójce                            woj. lubuskie

9m. Szkoła Podstawowa Żabi Róg II                     woj. warmińsko-mazurskie

10m. Szkoła Podstawowa Mikołajki Pomorskie        woj. pomorskie

 

Najlepsza zawodniczka turnieju – Nikoła Modzelewska SP Łambinowice    

Najlepsza strzelczyni  turnieju – Katarzyna Ferenc SP Orzysz

Najlepsza bramkarka   turnieju-   Oliwia Kupka SP Orzysz

 

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej,

Kategoria Chłopcy

1m. Szkoła Podstawowa Sanok                             woj. podkarpackie

2m. Szkoła Podstawowa Brójce                             woj. lubuskie

3m. Szkoła Podstawowa Gardeja                           woj. pomorskie

4m. Szkoła Podstawowa Nr 3 Zielonka                   woj. mazowieckie

5m. Szkoła Podstawowa Orzysz                             woj. warmińsko-mazurskie

6m. Szkoła Podstawowa   Lasocice                        woj. łódzkie

7m. Szkoła Podstawowa Żabi Róg                         woj. warmińsko-mazurskie

8m. Szkoła Podstawowa Nr 5 Zielona Góra              woj. lubuskie

9m. Szkoła Podstawowa Nr 2 Krynica Zdrój             woj. małopolskie

10m. Szkoła Podstawowa Przykona                 woj. wielkopolskie

11m. Szkoła Podstawowa Nr 48 Gdynia                  woj. pomorskie

12m. Szkoła Podstawowa Słomków Mokry               woj. łódzkie

13m. Szkoła Podstawowa Nr 11 Suwałki                  woj. podlaskie

14m. SP Kaliningrad                                             Rosja

 

Najlepszy zawodnik turnieju – Damian Ginda SP Nr 1 Sanok  

Najlepszy strzelec turnieju – Andrzej Sabiszewski SP Gardeja

Najlepszy bramkarz turnieju-   Patryk Łogisz Brójce

 

 

Ogólnopolska Gimnazjada Dziewcząt

1m. Gimnazjum Kębłowo                                  - woj. wielkopolskie

2m. Gimnazjum Brzeźnica                                     - woj. podkarpackie

3m. Gimnazjum Nowy Dwór Kwidzyński                 - woj. pomorskie

4m. Gimnazjum Nr 21 Warszawa                           - woj. mazowieckie

5m. Gimnazjum Żytowiecko                              - woj. wielkopolskie

6m. Gimnazjum Nr 2 Wieruszów                            - woj. łódzkie

7m. Gimnazjum Brójce                                         - woj. lubuskie

8m. Gimnazjum Nr 1 Sanok                                   - woj. podkarpackie

9m. Gimnazjum Dębno                                         - woj. zachodnio-pomorskie

10. Gimnazjum Nowe Miszewo                              - woj. mazowieckie

 

Najlepsza zawodniczka – Malwina Zagórska – Gim. Nowy Dwór    Kwidz.

Najlepsza strzelczyni – Wiktoria Kubicka – Gim. Kębłowo

Najlepsza Bramkarka – Julia Kuczyńska - Gim. Nr 21 Warszawa

 

Ogólnopolska Gimnazjada Chłopców

1m. Gimnazjum Kębłowo                               - woj. wielkopolskie

2m. Gimnazjum Brzeźnica                                  - woj. podkarpackie

3m. Gimnazjum Nr 3 Sanok                                - woj. podkarpackie

4m. Gimnazjum Nr 21 Warszawa                         - woj. mazowieckie

5m. Gimnazjum Niechanowo                           - woj. wielkopolskie

6m. Gimnazjum Brójce                                       - woj. lubuskie

7m. Gimnazjum Nr 6 Zielona Góra                        - woj. lubuskie

8m. Gimnazjum Gidle                                         - woj. łódzkie

9m. Gimnazjum Oświęcim                                   - woj. małopolskie

10m.Gimnazjum Grzmiące                                   - woj.zachodniopo,orskie

11m. Gimnazjum Płoskinia                                   - woj. warmińsko-mazurskie

12m. Gimnazjum Orzysz                                      - woj. warmińsko-mazurskie

13m. Gimnazjum Nr 20 Gdynia                             - woj. pomorskie

14m. Gimnazjum Dębno                                      - woj. zachodnio-pomorskie

15m. Gimnazjum Mikołajki Pomorskie                     - woj. pomorskie

 

Najlepszy zawodnik – Kacper Gałązka – Gim. Nr 21 Warszawa

Najlepszy strzelec – Jakub Krawczyk - Gim. Niechanowo

Najlepszy bramkarz – Albert Dziemba – Gim. Kębłowo

 

Ogólnopolska Licealiada Dziewcząt

1m. I LO Nowy Targ                            woj. małopolskie

2m. Z  SL Morąg                                 woj. warmińsko-mazurskie

3m. ZSZ Wolsztyn                            woj. wielkopolskie

4m. ZST i O Gorzów Wielkopolski          woj. lubuskie

5m. II LO Sanok                                  woj. podkarpackie    

6m. ZSP Złocieniec                              woj. zachodnio-pomorskie

7m. I LO Malbork                                woj. pomorskie

 

Najlepsza zawodniczka turnieju – Kaja Sikorska – ZSL Morąg    

Najlepsza strzelczyni  turnieju – Justyna Florczak – I LO Nowy Targ

Najlepsza bramkarka   turnieju-   Paulina Młynarczyk – I LO Nowy Targ

 

Ogólnopolska Licealiada Chłopców

 

1m. II LO Sanok                                     woj. podkarpackie

2m. ZS Nr 3 Sanok                                 woj. podkarpackie

3m. ZSZ Wolsztyn                                woj. wielkopolskie

4m. ZST Zbąszynek                                 woj. lubuskie

5m. ZST Złocieniec                                  woj. zachodnio-pomorskie

6m. ZSL Morąg                                       woj. warmińsko-mazurskie

7m. IV LO Poznań                                 woj. wielkopolskie

8m. V LO Zielona Góra                             woj. lubuskie

9m. ZS Pasłęk                                         woj. warmińsko-mazurskie

 

Najlepszy zawodnik – Radosław Sawicki – II LO Sanok

Najlepszy strzelec – Radosław Sawicki – II LO Sanok

Najlepszy bramkarz – Mateusz Olszowy – ZS Nr 3 Sanok

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości