Główna Licealiada 2013/2014 Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w ramach Licealiady 2013/2014 w Unihokeja
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w ramach Licealiady 2013/2014 w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniu 26 października 2013 rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w ramach Licealiady SZS 2013/2014 w Unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców.

 

Wyniki rozegranych spotkań przedstawiaja sie nastepująco

Dziewczęta:

  1. ZSR Kaczki Śr.  3:2  ZST Turek          
  2. ZSR Kaczki Śr.  3:3  ZSO Turek  
  3. ZST Turek 5:6  ZSO Turek         

Kolejność końcowa

miejsce: ZSO Turek  - Joksch Katarzyna, Grynda Karolina, Brzychca Marta, Sobiś Paulina, Zakolska Sara, Zakolska Dominika, Wapińska Aleksandra, Borowska Olga, Zawilska Katarzyna, Krawczyk Olga

Opiekun – Maciej Gajdecki

miejsce: ZSR Kaczki Śr.  - Krauze Natalia, Łukasik Marlena, Adamska Małgorzata, Łukasik Kamila, Kurdyk Noemi Muchała Ewelina, Łuczak Wiletta, Głowacka Justyna, Gmach Magdalena, Pawełek Martyna,

Opiekun – Damian Wdowiński

miejsce: ZST Turek - Ścibior Ilona, Pietrzak Daria, Mikołajczyk Anna, Estera Woźniak, Nikola Wapińska, Zydorczyk Dominika, Jaros Paulina,

Opiekun – Michał Szymański

 Chłopcy

  1. ZSR Kaczki Śr.  1:8  ZST Turek
  2. ZSR Kaczki Śr. 7:3 ZSO Turek 
  3. ZST Turek  9:4 ZSO Turek  

Kolejność końcowa

1 miejsce:  ZST Turek  Rosiak Piotr, Kołodziejczyk Mateusz, Pająk Mateusz, Gruchot Radosław, Sternik Błażej, Zdych Jakub, Urbankiewicz Tomasz, Szafran Kamil, Dygas Michał, Dygas Łukasz, Majdoszek Dawid

Opiekun – Czupryński Krzysztof

2 miejsce: ZSR Kaczki Śr.   - Korczyński Maciej, Jaśkiewicz Radosław, Banasiak Michał, Bober kacper, Skowron Dominik, Górski Dawid, Zych Kamil, Bartczak Dawid, Warych Karol, Kubacki Wojciech, Maciejak Mateusz

Opiekun – Damian Wdowiński

3 miejsce: ZSO Turek  - Mruk Kacper, Darul Jakub, Górka Konstanty, Cieślak Adrian, Gibasiewicz Kamil, Płóciennik Damian, Piąstka Damian, Dygas Damian, Bartczak Patryk, Urbańczyk Emil

Opiekun – Zbigniew Ryczyński

 

W wyniku przeprowadzonej rywalizacji do Makroregionu Połudzie awansowały drużyny:

Zespół Szkół Ogólnokształcacych w Turku w kategorii dziewcząt

Zespół Sszkół Technicznych w Turku w kategorii chłopców.

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości