Główna Turnieje 2013 XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie
XX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" - podsumowanie PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XX Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa rozegranego w Elblągu 15 i 16 czerwca 2013 roku.

 

Festiwal jest jednocześnie Finałem Ogólnopolskich Igrzysk Młodziezy Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady w Unihokeja. Na festiwalu uczesniczyło 8 druzyn z terenu Wielkopolski przedstawiamy fragment oficjalnego komunikatu końcowego nadesłanego przez organizatora zawodów.

 

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Kategoria Dziewczęta

 

1m. Szkoła Podstawowa Nr 9 Siedlce                      woj. mazowieckie

2m. Szkoła Podstawowa  Trzebiatów                      woj. zachodnio-pomorskie

3m. Szkoła Podstawowa Nr 3 Trzebinia                   woj. małopolskie 

4m. Szkoła Podstawowa Wielgie                            woj. kujawsko-pomorskie

5m. Szkoła Podstawowa Zbąszyń                     woj. wielkopolskie

6m. Szkoła Podstawowa Nr 9 Sieradz                      woj. łódzkie

7m. Szkoła Podstawowa Nowe Kramsko                  woj. lubuskie

8m. Szkoła Podstawowa Brójce                              woj. lubuskie 

9m. Szkoła Podstawowa Bukowsko                         woj. podkarpackie 

10m. Szkoła Podstawowa  Kotlin                      woj. wielkopolskie

11m. Szkoła Podstawowa Żytowiecko              woj. wielkopolskie

12m. Szkoła Podstawowa Wrzeście                          woj. pomorskie

13m. Szkoła Podstawowa Orzysz                             woj. warmińsko- mazurskie

14m. Szkoła Podstawowa  Godkowo                        woj. warmińsko-mazurskie

15m. Szkoła Podstawowa  Nr 2 Grajewo                   woj. podlaskie

16m. Szkoła Podstawowa Nr 3 Zielonka                    woj. mazowieckie

 

Najlepszy strzelec – Paściuk Natalia   SP Nr 9 Siedlce

Najlepszy zawodnik – Cirocka Jutrzenka SP Trzebiatów

Najlepszy bramkarz – Michaliszyn Magdalena  SP Nr 3 Trzebinia

Najlepsza strzelczyni, zawodniczka i bramkarka otrzymały statuetki

 

 

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej,

Kategoria Chłopcy

 

1m. Szkoła Podstawowa Orzysz                               woj. warmińsko-mazurskie 

2m. Szkoła Podstawowa  Wierzchowo                     woj. zachodnio-pomorskie

3m. Szkoła Podstawowa Babimost                           woj. lubuskie  

4m. Szkoła Podstawowa Gardeja                             woj. pomorskie

5m. Szkoła Podstawowa Nr 4 Sanok                        woj. podkarpackie

6m. Szkoła Podstawowa Żabi Róg                           woj. warmińsko-mazurskie

7m. Szkoła Podstawowa Kupiski                             woj. podlaskie

8m. Szkoła Podstawowa Nr 1 Aleksandrów Kuj.        woj. kujawsko-pomorskie  

                  9m. Szkoła Podstawowa Nr 35 Gdańsk                      woj. pomorskie 

                  10m. Szkoła Podstawowa  Brójce                             woj. lubuskie

11m. Szkoła Podstawowa Nr 4 Bełchatów                woj. łódzkie 

12m. Szkoła Podstawowa Nr 1 Kędzierzyn Koźle        woj. opolskie 

13m. Szkoła Podstawowa Kaliningrad                       Rosja

 

Najlepszy strzelec – Patryk Pilarczyk    SP Orzysz

Najlepszy zawodnik – Wojciech Modzelewski  SP Orzysz

Najlepszy bramkarz – Piotr Kiwala  SP Wierzchowo

Najlepszy strzelec , zawodnik  i bramkarz  otrzymały statuetki .

 

 

Ogólnopolska Gimnazjada Dziewcząt

 

1m. Gimnazjum Nr 21 Warszawa                 woj. mazowieckie 

2m. Gimnazjum Trzebiatów                        woj. zachodniopomorskie

3m. Gimnazjum Nowy Dwór Kwidzyn           woj. pomorskie          

4m. Gimnazjum Kębłowo                       woj. wielkopolskie

5m. Gimnazjum Trzebinia                           woj. małopolskie

6m. Gimnazjum  Żabi Róg                          woj. warmińsko-mazurskie

7m. Gimnazjum Zielonka                            woj. mazowieckie

8m. Gimnazjum Nr 5 Białystok                     woj. podlaskie 

9m. Gimnazjum  Wierzchowo                     woj. zachodnio-pomorskie

10m.Gimnazjum Wojnowo                         woj. kujawsko-pomorskie

11m. Gimnazjum Bukowsko                       woj. podkarpackie 

12m. Gimnazjum Żytowiecko                 woj. wielkopolskie 

13m. Gimnazjum Dębno                            woj. zachodnio-pomorskie

 

Najlepszy strzelec – Agata Andrearczyk  Gim. Trzebiatów   

Najlepszy zawodnik – Dagmara Zadrożna Gim. Nr 21 Warszawa 

Najlepszy bramkarz – Adrianna Korczak Gim. Nowy Dwór Kwidzyński

Najlepszy strzelec , zawodnik  i bramkarz  otrzymały statuetki .

 

Ogólnopolska Gimnazjada Chłopców

 

1m. Gimnazjum Kębłowo                         woj. wielkopolskie

2m. Gimnazjum Trzebiatów                         woj. zachodnio-pomorskie

3m. Gimnazjum Babimost                            woj. lubuskie 

4m. Gimnazjum  Łubnice                             woj. łódzkie

5m. Gimnazjum Nr 1 Sanok                         woj. podkarpackie

6m. Gimnazjum Wielgie                               woj. kujawsko-pomorskie

7m. Gimnazjum Wojnowo                           woj. kujawsko-pomorskie 

8m. Gimnazjum Gardeja                              woj. pomorskie

9m. Gimnazjum Wiśniewo                           woj. mazowieckie

10m. Gimnazjum Łochów                            woj. mazowieckie 

11m. Gimnazjum Zagorzyn                          woj. małopolskie 

12m. Gimnazjum Dębno                              woj. zachodnio-pomorskie

13m. Gimnazjum Żurawica                           woj. podkarpackie

14m. Gimnazjum Leśna                               woj. dolnośląskie

15m. Gimnazjum Stara Wieś II                     woj. małopolskie 

 

Najlepszy strzelec – Bartosz Jarysz  Gim. Babimost   

Najlepszy zawodnik – Filip Łukaszewski  Gim. Kębłowo  

Najlepszy bramkarz – Daniel Gągalski  Gim. Trzebinia 

 

Ogólnopolska Licealiada Dziewcząt

 

1m. I LO Nowy Targ                          woj. małopolskie

2m. ZSL Morąg                                 woj. warmińsko – mazurskie

3m. I LO Sanok                                woj. podkarpackie

4m. ZSO Wolsztyn                          woj. wielkopolskie

5m. ZSP Trzebiatów                          woj. zachodnio-pomorskie

6m. ZSP Złocieniec                           woj. zachodnio-pomorskie

 

Najlepszy strzelec- Anna Podlipny - I LO Nowy Targ

Najlepszy zawodnik – Paulina Młynarczyk - I LO Nowy Targ

Najlepszy bramkarz Justyna Florczak - I LO Nowy Targ

 

Ogólnopolska Licealiada Dziewcząt

 

1m. LO Łochów                                woj. mazowieckie 

2m. II LO Sanok                               woj. podkarpackie 

3m. ZSB Zielona Góra                        woj. lubuskie

4m. ZSP Dębno                                woj. zachodnio-pomorskie 

5m. ZSP Złocieniec                           woj. zachodnio-pomorskie

6m. ZSP Braniewo                            woj. warmińsko-mazurskie

7m. ZSP Nr 3 Gniezno                    woj. wielkopolskie

8m. ZSL Morąg                                 woj. warmińsko-mazurskie 

 

Najlepszy strzelec- Radosław Sawicki - II  LO Sanok 

Najlepszy zawodnik – Emil FilipowiczLO Łochów

Najlepszy bramkarz – Konrad Miszczak - LO  Lochów


 

W uroczystym otwarciu Festiwalu uczestniczyli :

-  Mirosław Puta - Z- ca Dyrektora Departamentu Sportu UM w Elblągu

-  Dariusz Abramuk – Sekretarz Generalny SZS

-  Jerzy Polak – Członek Zarządu Głównego SZS

 

W czasie uroczystego zakończenia Festiwalu nagrody wręczali:

- Dorota Pawłow – Dyrektor Departamentu Sportu UM  w Elblągu

- Mirosław Puta - zastępca Dyrektora Departamentu Sportu UM w Elblągu

- Janusz Pająk – członek  Zarządu Głównego SZS , Przewodniczący Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego.

 

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości