Główna Ciekawostki FLORBALKOWE WAKACJE 2012
FLORBALKOWE WAKACJE 2012 PDF Drukuj Email

W dniach od 08 do 19 lipca 2012 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą ?FLORBALKOWE WAKACJE 2012?. W wakacyjnym obozie sportowo rekreacyjnym ?Florbalkowe Wakacje? uczestniczyła bardzo liczna grupa dzieci i młodzieży z terenu powiatu gnieźnieńskiego i gminy Niechanowo ale także z Tychów oraz Morąga.

 Wspólną pasją , która łączy wszystkich uczestników obozu jest unihokej, dlatego w czasie obozu odbywają się dwa razy dziennie zajęcia z unihokeja prowadzone przez trenera Marcina Zmiarowskiego i Tomasza Wojciechowskiego. Nad bezpieczeństwem dodatkowo czuwało dwoje opiekunów-wychowawców wspieranych przez wolontariusza i wolontariuszkę.

Zajęcia sportowe nie ograniczały się tylko dla grupy obozowiczów. W zajęciach uczestniczyła także grupa młodzieży z Gorzyc Wielkich, która bardzo chętnie doskonaliła swoje umiejętności gry w unihokeja i integrowała się z grupą obozowiczów ?Florbalkowych Wakacji?.

W czasie 12 dniowego pobytu na obozie udało nam się zrealizować następujące zajęcia programowe:
Obozowicze "Florbalkowych Wakacji" w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych rozegrali Wakacyjny Turniej Unihokeja, który odbył się w miłej sportowej atmosferze pełnej dobrego humoru i zabawy.

alt alt alt alt alt alt alt

Zorganizowana została także w formie zabawy-rywalizacji Spartakiada Obozowa.

alt alt alt alt

Uczestnicy "Florbalkowych Wakacji" poza grą w unihokeja potrafili się także doskonale bawić na wakacyjnej dyskotece. W czasie dyskoteki zorganizowano konkurs taneczny, którego zwycięzcy udali się na zakupy do centrum handlowego.

alt alt alt alt

W czasie obozu nie tylko się bawimy ale także uczymy taktyki oraz doskonalimy swoje umiejętności w czasie konkursu na "Obozowego Króla Strzelców".

alt alt alt

 alt alt alt

Wszyscy uczestnicy systematycznie trenują pod okiem trenera Zmiarowskiego. Natomiast wieczorem spotykamy się z miejscową drużyną na mini gierkach.

alt alt alt alt alt alt

"Florbalkowe Wakacje" to nie tylko ciężka praca na treningach ale także wypoczynek i relaks nad jeziorem.

alt alt alt

W czasie wolnym od zajęć z unihokeja zorganizowaliśmy także Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej, w której wystartowały 4 drużyny oraz mini Turniej Tenisa Ziemnego.

alt alt alt

Wszyscy doskonale wiemy, że unihokej jest bardzo ważną częścią naszego życia ale........... nie samym unihokejem człowiek żyje. Dlatego właśnie już drugiego dnia obozu wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Gorzyc Wielkich zorganizowaliśmy wspólne ognisko integracyjne.

alt alt alt

Koniec obozu to także czas podsumowań. Zakończony został "Konkurs czystości" oraz wyróżniono Dominikę Rogulską i Damiana Wojciechowskiego jako uczestników, którzy dokonali największych postępów w czasie obozu. Wyboru dokonał trener Marcin Zmiarowski, który prowadził większość treningów.

alt alt

Serdeczne słowa podziękowania kieruję do Dyrekcji Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich za przychylność i życzliwość, pana Bogdana Smardza za pomoc organizacyjną, dla firmy "Ejo i Pati Catering" za doskonałe wyżywienie, dla całej obsługi technicznej, wolontariuszą Agnieszca i Piotrowi, którzy wspomagali nas w tych działaniach oraz całej Kadrze obozowej panu Ireneuszowi, Marcinowi i pani Izabeli.

Dziękuemy również panu Marcinowi właścicelowi portalu www.florbalki.pl "Portal z pasją" za opiekę medialną sprawowaną nad naszym obozem.

Tomasz Wojciechowski
kierownik obozu "Florbalkowe Wakacje"

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości