Główna News Finał WLU 2020/2021 w kat. juniorka starsza
Finał WLU 2020/2021 w kat. juniorka starsza PDF Drukuj Email

W dniu  21 czerwca 2021 roku na hali sportowej przy ZSP w Kębłowie rozegrano drugi a jednocześnie końcowy turniej juniorek starszych WLU 2020/2021.

IMG 5030 Copy

W turnieju wzięły udział wszystkie zgłoszone do niego drużyny rozstawione na podstawie pierwszego turnieju:

UKS Junior Kębłowo

UKS Salezjanie Poznań

UKS Refleks Gorzyce Wielkie

UKS Radzevia Radzewo

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, a  czas gry wynosił 3x12’.

Wyniki meczów:

          UKS Radzevia Radzewo           - UKS Junior Kębłowo                       1 – 2 (1-0,0-1,0-1)

          UKS Salezjanie Poznań            - UKS Refleks Gorzyce Wielkie         3 – 6 (2-1,1-3,0-2)

          UKS Junior Kębłowo                - UKS Refleks Gorzyce Wielkie         3 – 1 (2-0,0-1,1-1)

          UKS Salezjanie Poznań            - UKS Radzevia Radzewo                   4 – 1 (2-0,2-0,0-1)

          UKS Refleks Gorzyce Wielkie - UKS Radzevia Radzewo                   6 – 3 (2-3,3-0,1-0)                                             UKS Junior Kębłowo                - UKS Salezjanie Poznań             2 – 1 (2-0,0-0,0-1)

Tabela końcowa II turnieju

  1. UKS Junior Kębłowo              3        9        7-3
  2. UKS Refleks Gorzyce Wielkie  3        6        13-9
  3. UKS Salezjanie Poznań          3        3        8-9
  4. UKS Radzevia Radzewo         3        0        5-12

Punktacja kanadyjska turnieju :

 

Nazwisko

Imię

Klub

punkty

bramki

asysty

1.

Kukuła

Wiktoria

UKS Refleks Gorzyce Wielkie

12

11

1

2.

Stochaj

Daria

UKS Salezjanie Poznań       

6

3

3

3.

Banecka

Zuzanna

UKS Radzevia Radzewo

5

4

1

4.

Kaczmarek

Milena

UKS Junior Kębłowo

3

3

0

4.

Bartz

Anna

UKS Salezjanie Poznań       

3

3

0

4.

Wawrzyniak

Martyna

UKS Salezjanie Poznań       

3

2

1

4.

Wolniaszczyk

Wiktoria

UKS Refleks Gorzyce Wielkie          

3

2

1

4.

Brylewska

Zofia

UKS Radzevia Radzewo

3

0

3

9.

Herzog

Klaudia

UKS Junior Kębłowo

2

1

1

10.

Narowska

Junia

UKS Salezjanie Poznań       

1

0

1

10.

Maszner

Julia

UKS Junior Kębłowo

1

1

0

10.

Waszkowiak

Kaja

UKS Junior Kębłowo

1

1

0

10.

Konarska

Amelia

UKS Radzevia Radzewo

1

1

0

10.

Rumińska

Klaudia

UKS Radzevia Radzewo

1

0

1

10.

Dzięcioł

Weronika

UKS Refleks Gorzyce Wielkie          

1

0

1

10.

Stermula

Patrycja

UKS Junior Kębłowo

1

0

1

10.

August

Julia

UKS Refleks Gorzyce Wielkie          

1

0

1

10.

Opaska

Milena

UKS Junior Kębłowo

1

0

1

10.

Kalisz

Nadia

UKS Junior Kębłowo

1

0

1

10.

Walkowiak

Milena

UKS Junior Kębłowo

1

0

1

 

Po dwóch turniejach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  1. UKS Junior Kębłowo              16 pkt         
  2. UKS Refleks Gorzyce Wielkie    8 pkt 
  3. UKS Salezjanie Poznań           7 pkt
  4. UKS Radzevia Radzewo          2 pkt

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary a zawodniczki  z miejsc I- III otrzymały pamiątkowe medale. Wyróżniono także najlepszą „szóstkę turnieju”

          Klaudia Herzog               UKS Junior Kębłowo

          Paulina Przybyła             UKS Junior Kębłowo

          Daria Stochaj                  UKS Salezjanie Poznań

          Martyna Wawrzyniak      UKS Salezjanie Poznań

          Brylewska Zofia              UKS Radzevia Radzewo

          Kukuła Wiktoria             UKS Refleks Gorzyce Wielkie

           

Prezes Klubu

Agnieszka Czernicka  

vice Prezes

Tomasz Kaczmarek

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości