Główna News Finał WLU 2020/2021 w kat. dzieci
Finał WLU 2020/2021 w kat. dzieci PDF Drukuj Email

W dniu 22 czerwca 2021 r. w sali sportowej przy SP w Siedlcu rozegrano Turniej Finałowy Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. Dzieci.

1

 

W zawodach uczestniczyły:

  1. UKS Absolwent Siedlec
  2. UKS Kołaczkowo
  3. UKS Salezjanie Poznań
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko

Wyniki poszczególnych meczy:

    1. UKS Kołaczkowo – UKS Jastrzębie Żytowiecko 8:0 (3:0; 3:0; 2:0)

Bramki dla Kołaczkowa zdobyli Franciszek Wawrzyniak – 7 i Antoni Waszak – 1.

Asysty: Jan Waszak – 1, Antoni Waszak – 3, Franciszek Wawrzyniak – 1.

UKS Kołaczkowo wystąpił w składzie: Antoni Waszak, Jan Waszak, Bartosz Gańczak - bramkarz, Franciszek Wawrzyniak, Hubert Wyrwa, Oskar Dziesiątkowski, Dawid Orsztynowicz, Wiktor Leciej,  Tadeusz Kiciński – trener.

UKS Jastrzębie z Żytowiecka wystąpili w składzie: Nikodem Gunia, Jan Buliński - bramkarz, Gabryś Dudziak, Łukasz Andrzejewski, Dawid Karpiński, Weronika Krzyżyńska, Alicja Biegała, Krzysztof Skoracki, Agata Karczewska, Tomasz Bartz – trener.

   Najlepsi zawodnicy meczu:

  Kołaczkowo: Hubert Wyrwa.

  Jastrzębie Żytowiecko: Alicja Biegała.

  1. UKS Absolwent Siedlec - UKS Salezjanie Poznań 0:1 (0:0;0:1;0:0)

Bramkę dla Salezjan została zaliczona po strzale samobójczym zawodnika z Absolwenta.

Absolwent Siedlec wystąpił w składzie: Jan Matysik – br. Michał Kupś, Antoni Kaczmarek- br., Ernest Szmańda, Antoni Grocholski, Igor Chlebowski, Filip Laufer, Jakub Orkisz, Wiktor Piątyszek, Magdalena Lehmann, Gabriela Ceglarek, Gabriela Birk, Aleksandra Wagner, Gabriela Sławińska, Wojciech Ulanicki, Ignacy Kaczówka, Kamil Kierecki – kapitan, Zdzisława Łopuszyńska – trenerka, Helena Stachowiak – asystentka trenerki.

Salezjanie Poznań: Antonina Świątek, Maciej Dawiskiba, Marcel Piotrowicz, Roch Garstecki, Zofia Psiuk - bramkarka, Jędrzej Pers, Joachim Rogala, Mateusz Górniak - bramkarz, Helena Wawryn, Mikołaj Durniat, Tomasz Knaster, Tymon Kwiatkowski, Łukasz Włoch- trener.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Absolwent Siedlec : Antoni Grocholski.

Salezjanie Poznań: Helena Wawryn.

  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko - UKS Salezjanie Poznań 1:0 (1:0;0:0;0:0)

Bramkę dla Jastrzębi zdobył:

Nikodem Gunia

Najlepsi zawodnicy meczu:

Jastrzębie Żytowiecko: Weronika Krzyżyńska.

Salezjanie Poznań: Maciej Dawiskiba.

  1. UKS Kołaczkowo  – UKS Absolwent Siedlec  1:5 (0:1;0:1:1:3)

 Bramkę dla Kołaczkowa zdobył Franciszek Wawrzyniak, asysta Antoni Waszak.

Bramki dla Absolwenta zdobył Michał Kupś – 5, asysty Ignacy Kaczówka -1 i Antoni Grocholski 1.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Kołaczkowo: Wiktor Leciej.

Absolwent Siedlec: Michał Kupś.

  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko – UKS Absolwent Siedlec 0:5 (0:0;0:2;0:3)

Bramki dla Absolwenta zdobyli:

Michał Kupś – 1

Igor Chlebowski – 2

Ignacy Kaczówka – 2

Asystowali:

Antoni Grocholski – 2

Michał Kupś -1

Najlepsi zawodnicy meczu:

Jastrzębie Żytowiecko: Jan Buliński.

Absolwent Siedlec : Ignacy Kaczówka.

  1. UKS Salezjanie Poznań – UKS Kołaczkowo 2:2 (1:0;1:2;0:0)

 Bramki dla Salezjan  zdobyli: Jędrzej Pers -1 i Antonina Świątek-1.

Asysta: Antonina Świątek.

Bramki dla Kołaczkowa zdobył Franciszek Wawrzyniak- 2,

Asysta: Hubert Dziesiątkowski.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Salezjanie Poznań: Tymon Kwiatkowski.

Kołaczkowo: Dawid Orsztynowicz..

Klasyfikacja końcowa Finału WLU:

  1. UKS Absolwent Siedlec
  2. UKS Kołaczkowo
  3. UKS Salezjanie Poznań
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko
  1. UKS Absolwent Siedlec  -  6 pkt. bramki – 10 : 2
  2. UKS Kołaczkowo      -       4 pkt. bramki – 11 : 8
  3. UKS Salezjanie Poznań -  4 pkt. bramki  -   3 : 3
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko - 3 pkt. bramki -  13 :1

Wyróżniono najlepszych zawodników turnieju:

Nikodem Gunia – UKS Jastrzębie Żytowiecko

Jędrzej Pers – UKS Salezjanie Poznań

Jan Waszek – UKS Kołaczkowo

Bartosz Gańczak (bramkarz) – UKS Kołaczkowo

Antoni Grocholski – UKS Absolwent Siedlec

Ernest Szmańda – UKS Absolwent Siedlec

Najlepszy strzelec Finału:

Franciszek Wawrzyniak 8 bramek- UKS Kołaczkowo.

MVP Finału:

Michał Kupś – UKS Absolwent Siedlec

Mecze sędziowali : Sebastian Kaczmarek i Mateusz Zalisz

Opieka medyczna: Aneta Krzyżańska

Wszystkie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez WZU oraz dyplomy od organizatora.

Zawodnicy trzech pierwszych drużyn otrzymali medale ufundowane przez WZU.

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali koszulki pamiątkowe ufundowane przez WZU oraz upominki ufundowane przez organizatora.

Najlepszy strzelec i MVP Finału otrzymali koszulki pamiątkowe ufundowane przez WZU oraz statuetki i upominki ufundowane przez organizatora.

Najlepsi zawodnicy poszczególnych meczy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i słodyczami ufundowanymi przez organizatora.

Organizator serdecznie dziękuje za wsparcie Turnieju Finałowego prezesowi i zarządowi WZU oraz państwu Radosławowi i Karolinie Matysik, pani Marzenie Lehmann i Leszkowi Łopuszyńskiemu.

Organizator: Zdzisława Łopuszyńska

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości