Główna News II Turniej Eliminacyjny WLU 2020/2021 w kat. młodzik gr. B
II Turniej Eliminacyjny WLU 2020/2021 w kat. młodzik gr. B PDF Drukuj Email

W dniu 25 kwietnia 2021 r. w sali sportowej przy SP w Siedlcu rozegrano II Turniej eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. Młodzik gr. B.

DSC09235

 

W zawodach uczestniczyły:

  1. UKS Absolwent Siedlec
  2. UKS Jastrzębie Żytowiecko
  3. UKS Salezjanie Poznań
  4. KS Spartanie Opalenica

Wyniki poszczególnych meczy:

  1. UKS Salezjanie Poznań - UKS Absolwent Siedlec 1:3

Bramkę dla Salezjan  zdobył:  Stawik Tymon, asysta: Żarna Karol.

Bramki dla Absolwenta zdobyli: Kupś Michał – 2, Lehman Mateusz-1

Asysty: Kupś Michał – 1, Kaczmarek Antoni- 1

UKS Salezjanie Poznań wystąpili w składzie: Włoch Szymon-br, Mieszala Stanisław-br, Łapacz Piotr, Żarna Karol, Stawik Tymon - k, Kisiel Rafał, Pers Jędrzej, Durniat Mateusz, Winter Stanisław, Rister Jan, Włoch Łukasz – trener.

UKS Absolwent Siedlec wystąpił w składzie: Oskar Matysik – br. Michał Kupś,  Antoni Kaczmarek, Maciej Wróbel, Ernest Szmańda, Antoni Grocholski, Lehmann Maciej, Lehmann Mateusz, Seweryn Kaczmarek, Zbigniew Mokry, Kamil Kierecki, Jakub Zalisz, Zdzisława Łopuszyńska – trenerka.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Salezjanie Poznań: Pers Jędrzej

Absolwent Siedlec : Lehmann Maciej

  1. KS Spartanie Opalenica - UKS Jastrzębie Żytowiecko   0:5  (walkower)
  1. UKS Salezjanie Poznań – KS Spartanie Opalenica  5:0 (walkower)

 

  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko – UKS Absolwent Siedlec 3:2 (1:0;0:0;2:2)

 

Bramki dla Jastrzębi zdobyli: Dudziak Szymon-1, Bartz Mikołaj-1, Gunia Borys -1, asysty: Bartz Mikołaj -1, Musialski Oskar – 1..

Bramki dla Absolwenta zdobył: Michał Kupś – 2,

UKS Jastrzębie Żytowiecko wystąpili w składzie: Dudziak Szymon-k, Bartz Mikołaj, Katarzyński Nikodem , Andrzejewski Mateusz, Hasiński Jakub-br, Musialski Oskar, Gunia Borys, Gunia Nikodem, Danek Filip-br, Krzyżyński Damian, Kaczmarek, Patryk, Drewniak Wiktor, Bartz Tomasz-trener.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Jastrzębie Żytowiecko: Gunia Borys

Absolwent Siedlec: Oskar  Matysik.

  1. UKS Absolwent Siedlec – KS Spartanie Opalenica 5:0 (walkower)
  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko – UKS Salezjanie Poznań 4:5 (0:0;3:1;1:4)

 

Bramkę dla Jastrzębi zdobyli : Dudziak Szymon-2, Bartz Mikołaj-2, asysty: Dudziak Szymon-1, Andrzejewski Mateusz-1, Musialski Oskar-1

Bramki dla Salezjan zdobyli: Żarna Karol, Stawik Tymon, Kisiel Rafał, Pers Jędrzej, Rister Jan, asysty: Żarna Karol-1,Stawik Szymon-1, Pers Jędrzej-2.

Najlepsi zawodnicy meczu:

Jastrzębie Żytowiecko: Kaczmarek Patryk

Salezjanie Poznań: Łapacz Piotr

Organizator wyróżnił najlepszych zawodnika turnieju :

Najlepszy napastnik: Kupś Michał – Absolwent Siedlec

Najlepszy napastnik: Bartz Mikołaj – Jastrzębie Żytowiecko

Najlepszy środkowy: Stawik Tymon – Salezjanie Poznań

Najlepszy Obrońca: Zalisz Jakub – Absolwent Siedlec

Najlepszy Obrońca: Rister Jan – Salezjanie Poznań

Najlepszy bramkarz: Hasiński Jakub – Jastrzębie Żytowiecko.

Klasyfikacja zespołów w II turnieju:

  1. UKS Absolwent Siedlec  -    6 pkt. bramki- 5:4
  2. UKS Jastrzębie Żytowiecko  -  6 pkt. bramki- 7:7
  3. UKS Salezjanie Poznań  -      6 pkt. bramki- 6:7
  4. KS Spartanie Opalenica-     0 pkt. Bramki- 0:15

Klasyfikacja strzelców:

  1. Kupś Michał – 4
  2. Dudziak Szymon – 3

Bartz Mikołaj – 3

  1. Stawik Tymon – 2
  2. Gunia Borys – 1

Żarna Karol – 1

Kisiel Rafał – 1

Pers Jędrzej – 1

Rister Jan – 1

Lehmann Mateusz - 1

                    Klasyfikacja Kanadyjska::

  1. Kupś Michał – 5
  2. Bartz Mikołaj – 4
  3. Dudziak Szymon – 4
  4. Stawik Tymon -3

                     Pers Jędrzej – 3

  1. Żarna Karol – 2

    Musialski Oskar – 2

  1. Kaczmarek Antoni – 1

    Andrzejewski Mateusz -1

    Lehmann Mateusz – 1

    Rister Jan – 1

    Kisiel Rafał  - 1

    Gunia Borys – 1

Żarna Karol – 1

Mecze sędziowali : Mateusz Woźny i Sebastian Kaczmarek

Organizator serdecznie dziękuje za wsparcie turnieju Radosławowi Matysik i sfinansowanie medali, statuetek i słodkich upominków dla wyróżnionych zawodników.

Klasyfikacja po dwóch turniejach eliminacyjnych:

  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko 15 pkt.
  2. UKS Salezjanie Poznań 12 pkt.
  3. UKS Absolwent Siedlec 9 pkt.
  4. KS Spartanie Opalenica 0 pkt.

Do dalszych rozgrywek awans uzyskały dwie pierwsze drużyny.                      

Organizator: Zdzisława Łopuszyńska

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości