Główna News II Turniej Eliminacyjny WLU 2020/2021 w kat. młodzik gr. C
II Turniej Eliminacyjny WLU 2020/2021 w kat. młodzik gr. C PDF Drukuj Email

W sobotę 20.03.2021 r w Hali Sportowej przy ZSP w Kołaczkowie odbył  się II Turniej eliminacyjny WLU w kat. młodzików grupa C.

163066940 4305057876190286 2271323194276243737 n

 

     W zawodach udział wzięły następujące zespoły :

- UKS Trolik Opole

-UKS Kopla Paczkowo

-UKS Zryw Przykona

-UKS refleks Gorzyce Wielkie

-UKS Kołaczkowo – gospodarz turnieju

 

 Wyniki rozegranych meczów :

  1. UKS Kopla Paczkowo – UKS Trolik Opole     5-0
  2. UKS Kołaczkowo- UKS Refleks Gorzyce wielkie 5-0
  3. UKS Zryw Przykona- UKS Trolik Opole  5-0
  4. UKS Refleks Gorzyce Wielkie – UKS Kopla Paczkowo 0-5
  5. UKS Zryw Przykona- UKS Kołaczkowo   0-7
  6. UKS Trolik Opole- UKS Refleks Gorzyce Wielkie  5-0
  7. UKS Kopla Paczkowo - UKS Zryw Przykona 1-2
  8. UKS Trolik Opole – UKS Kołaczkowo  1-3
  9. UKS Refleks Gorzyce Wielkie – UKS Zryw Przykona  0-5
  10. UKS Kołaczkowo- UKS Kopla Paczkowo  5-3

Tabela II turnieju eliminacyjnego :

I miejsce UKS Kołaczkowo                 12 pkt.    20:4

II miejsce UKS Zryw Przykona             9 pkt.    12:8

III UKS Kopla Paczkowo                      6 pkt.    14:7

IV UKS Trolik Opole                            3 pkt      6:13

V UKS Refleks Gorzyce Wielkie             0  pkt.     0:20

 

Tabela końcowa eliminacji w kat. młodzików gr. C

I miejsce UKS Kołaczkowo              24 pkt.        44:6

II miejsce UKS Kopla Paczkowo     15 pkt.        33:15

III miejsce UKS Zryw Przykona            15 pkt.         22:14

IV miejsce UKS Trolik Opole                 3 pkt.           9:37

V miejsce UKS Refleks Gorzyce Wielkie  3 pkt.           9:39

    

Awans do półfinałów WLU w kat. młodzików z gr. C wywalczyły drużyny:

 UKS Kołaczkowo i UKS Kopla Paczkowo

 

Wyróżnienia indywidualne turnieju :

Najlepszy zawodnik ( MVP – Jakub Kotała ( UKS Kopla Paczkowo)

Najlepszy strzelec ( ,,Król strzelców „ )- Igor Nowak ( UKS Kołaczowo)

Najlepszy bramkarz – Maciej Skrzypiński ( UKS Zryw Przekona )

Najmłodszy zawodnik – Antoni Waszak ( UKS Kołaczkowo)

      Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny nagrodzono okolicznościowymi trofeami sportowymi. Dodatkowo najlepsi zawodnicy rozgrywanych meczów zostali wyróżnieni otrzymaniem statuetek.

Powodzenia w dalszych rozgrywkach !

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości