Główna News II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii młodzik gr. C
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii młodzik gr. C PDF Drukuj Email

 II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2019/2020 w kategorii młodzik gr. C rozegrany został dnia 19.01.2020 w hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Kębłowie  ul. Stradyńska 15a.

received 2681357415481910

 

Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, 3 x 10 min. przerwa 3 min.

W turnieju wystąpiły drużyny:

  1. UKS Junior Kębłowo
  2. UKS Absolwent Siedlec
  3. UKS Jastrzębie Żytowiecko
  4. UKS Salezjanie Poznań

Wyniki poszczególnych meczy:

  1. UKS Absolwent Siedlec – UKS Jastrzębie Żytowiecko 3:2 (1:1,2:1,0:0)

Bramki zdobyli:

UKS Absolwent Siedlec: Karol Ceglarek  2 br., Stanisław Maszner 1br.

UKS Jastrzębie Żytowiecko: Szymon Dudziak 2 br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Karol Ceglarek- Absolwent i Mateusz Andrzejewski -Jastrzębie.

  1. UKS Salezjanie Poznań – UKS Junior Kębłowo3:2 (3:2,1:0,0:0)

Bramki zdobyli:

UKS Salezjanie Poznań: Franciszek Żurawski2br., Leonard Bąk 1 br.

UKS Junior Kębłowo:Paweł Wieczorek 1 br., Aleksander Wróblewicz 1 br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Franciszek Żurawski – Salezjanie i Bartłomiej Białek – Junior.

  1. UKS Absolwent Siedlec – UKS Salezjanie Poznań1:2 (0:0,1:1,0:1)

Bramki zdobyli:

UKS Absolwent Siedlec:Wojciech Kotkowiak 1 br.

UKS Salezjanie Poznań: Piotr Kledzik 2br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Oskar Matysik – Absolwent i Piotr Kledzik – Salezjanie.

        4.UKS Junior Kębłowo – UKS Jastrzębie Żytowiecko3:3 (1:2,1:1,1:0)

Bramki zdobyli:

UKS Junior Kębłowo:Paweł Wieczorek 1 br. Tobiasz Wilk 1 br., Mateusz Wolnik 1br.

UKS Jastrzębie Żytowiecko: Alan Ptak 2br., Szymon Dudziak 1br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Alan Ptak – Jastrzębie i Mateusz Wolnik- Junior   

  1. UKS Jastrzębie Żytowiecko – UKS Salezjanie Poznań2:2 (2:1,0:0,0:1)

Bramki zdobyli:

UKS Jastrzębie Żytowiecko: Szymon Dudziak 2br,

UKS Salezjanie Poznań: Piotr Stefański 1 br. Adam Bożek 1 br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Nikodem Katarzyński – Jastrzębie i Adam Bożek – Salezjanie.                                                               

  1. UKS Junior Kębłowo – UKS Absolwent Siedlec3:3( 0:1,1:1,2:1)

Bramki zdobyli :                                                                               

UKS Junior Kębłowo: Bartłomiej Białek 1br., Konrad Knobel1 br., Dawid Stermula 1br. 

UKS Absolwent Siedlec: Wojciech Kotkowiak 1br., Nikodem Woźny 1br., Jakub Zalisz 1br.

Najlepsi zawodnicy meczu: Paweł Wieczorek – Junior i Maciej Lehman – Absolwent.

Tabela po II turnieju gr. C

  1. UKS Salezjanie Poznań         7 pkt.             Bramki 7:5
  2. UKS Absolwent Siedlec         4 pkt.             Bramki 7:7
  3. UKS Junior Kębłowo             2 pkt.             Bramki 8:9
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko    2 pkt.             Bramki 7:8

Tabela końcowa po dwóchturniejach eliminacyjnych gr. C

  1. UKS Junior Kębłowo              11 pkt.           Bramki            20:14
  2. UKS Absolwent Siedlec          10 pkt.           Bramki            16:12
  3. UKS Salezjanie Poznań           8 pkt.            Bramki            13:20
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko      3 pkt.            Bramki            14:18

Awans do finału WLU uzyskały drużyny UKS Junior Kębłowo oraz  UKS Absolwent Siedlec. Gratulujemy.
                                                                                                                                                                 

Sławomir Kotlarski   

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości