Główna News Sukces zawodników UKS Victoria w Finale WLU florbalki.pl 2018/2019 w kat. młodzików
Sukces zawodników UKS Victoria w Finale WLU florbalki.pl 2018/2019 w kat. młodzików PDF Drukuj Email

W dniu 31 marca w sali sportowej przy SP w Gułtowach rozegrano Turniej Finałowy Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. młodzików z udziałem zespołów, które awansowały do tego szczebla z rozgrywek półfinałowych.

Szkoa Zdjcie wszystkich druyn

 

Stawką tych zawodów było nie tylko wywalczenie najwyższego trofeum w Wielkopolsce ale także zajęcie 2 pierwszych miejsc, gwarantujących uczestnictwo w Finale Mistrzostw Polski, organizowanych przez Polski Związek Unihokeja, który odbędzie się w Zielonce k. Warszawy w dn. 11-12.05 br.

W zawodach uczestniczyły:

 1. UKS Absolwent Siedlec
 2. UKS Victoria Gułtowy
 3. SP Bieganowo
 4. UKS Refleks Gorzyce Wielkie

Wyniki poszczególnych meczów:

 1. UKS Victoria Gułtowy – SP Bieganowo 3 : 2
 2. UKS Refleks Gorzyce Wielkie – UKS Absolwent Siedlec 5 : 3
 3. UKS Victoria Gułtowy – UKS Refleks Gorzyce Wielkie 7 : 3
 4. UKS Absolwent Siedlec – SP Bieganowo  2 : 6
 5. SP Bieganowo – UKS Refleks Gorzyce Wielkie 1 : 5
 6. UKS Absolwent Siedlec – UKS Victoria Gułtowy 1 : 8

Klasyfikacja  turnieju:

 1. UKS Victoria Gułtowy  – 9 pkt. br.  (18 : 6)  - awans do MP
 2. UKS Refleks Gorzyce Wielkie – 6 pkt. br. (13 : 11) – awans do MP
 3. SP Bieganowo –  3 pkt. br.  ( 9 :10)
 4. UKS Absolwent Siedlec –  0 pkt. br.  ( 6 :19)

Wszystkie uczestniczące zespoły uhonorowano pamiątkowym dyplomami i pucharami. Trzy najlepsze drużyny udekorowano medalami Wielkopolskiego Związku Unihokeja. Decyzją trenerów wybrano najlepszą 6-tkę zawodników, i tak puchary otrzymali:

Najlepszy bramkarz – Mikołaj Śmiałek – UKS Absolwent Siedlec

Najlepszy obrońca – Jan Tarnowski – UKS Victoria Gułtowy

Najlepszy środkowy – Błażej Pindara – UKS Victoria Gułtowy

Najlepszy atakujący prawy – Kacper Musielewski – SP Bieganowo

Najlepszy atakujący lewy – Szymon Sadowski – UKS Refleks Gorzyce Wielkie

Najlepszy strzelec – Sebastian Augustynek – UKS Victoria Gułtowy

Ponadto wybrano i uhonorowano pamiątkowym pucharem najmłodszego zawodnika turnieju, którym został zawodnik UKS Victoria – Marcel Piekarski r. ur. 2010.

 

Najlepszym zawodnikiem Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w sezonie 2018/2019 w kat. młodzików, nagrodzonym specjalną statuetką MVP został Sebastian Augustynek z UKS Victoria Gułtowy. Wszyscy trenerzy  oraz ww. zawodnicy obdarowani zostali pamiątkowymi koszulkami Wielkopolskiego Związku Unihokeja z okazji X-lecia zarejestrowania tego związku.

Sponsor WLU – sklep internetowy florbalki.pl ufundował 4 bony wartości 50,00 zł dla wyróżniających się zawodników z poszczególnych drużyn:

- Maks Ratajczak – UKS Absolwent Siedlec

- Krystian Bąk – UKS Victoria Gułtowy

- Tomasz Dębiński – SP Bieganowo

- Mateusz Mielcarek – UKS Refleks Gorzyce Wielkie

W tym miejscu Zarząd UKS Victoria Gułtowy pragnie podziękować wszystkim kibicom tego turnieju, w tym Rodzicom chłopców z drużyny naszego klubu oraz w szczególności Gminie Kostrzyn a także fundatorom indywidualnych nagród i upominków dla zawodników – Paniom Justynie Piekarskiej, Joannie Augustynek i Justynie Szak oraz Panom Sławomirowi Sobańskiemu i Krzysztofowi Żurkowi. Dzięki ścisłej współpracy Gminy Kostrzyn, rodziców i systematycznej pracy trenerów i zawodników naszego klubu osiągnęliśmy wspaniały sukces jakim jest awans do grona 8 najlepszych klubów w Polsce.

                                                                                                           Krzysztof Zawadzki

   

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości