Główna News I Turniej eliminacyjny WLU młodzików gr A
I Turniej eliminacyjny WLU młodzików gr A PDF Drukuj Email

Sprawozdanie z I Turnieju eliminacyjnego WLU młodzików gr A w unihokeju rozegranego 27.10.2018 roku w Siedlcu.

 

  1. Turniej został rozegrany w dniu 27.10.2018r w hali sportowej w Siedlcu,ul. Szkolna 6.
  2. Organizatorem turnieju był UKS Absolwent Siedlec.
  3. Uczestnicy turnieju:

- UKS Absolwent Siedlec
- UKS Chynów Zielona Góra
- UKS Fenomen Babimost
- UKS Junior Kębłowo.

4.Turniej został rozegrany zgodnie z Regulaminem rozgrywek WZU.

5.Czas gry 3 x 10 min. I 3 min. przerwy między tercjami.

6.Wyniki poszczególnych meczy:

 

Chynów Zielona Góra – Fenomen Babimost    5:1 (3:0; 0:0; 2:1)

bramki: Chynów- Guzowski Milan (Huba Jakub), Huba Jakub (Sulicki Damian), Sulicki Damian (Huba Jakub), Sulicki Jakub (Guzowski Milan), Huba Jakub (Sulicki Damian).

Fenomen - Aleksander Kargul (Jensz Hubert).

  Najlepsi zawodnicy meczu: Chynów – Sulicki Damian

                                                Fenomen – Kargul Aleksander

 

Junior Kębłowo – Absolwent  2:3 (1:2; 1:0; 0:1)

bramki: Junior – Stachowiak Jonatan- 1 i Białek Bartłomiej - 1, asysty – Kubicki Remigiusz – 1.

Absolwent – Kaczmarek Dawid – 1, Woźny Nikodem – 1, Ratajczak Maksymilian -1, asysty – Woźny Nikodem – 1, Kotkowiak Wojciech – 1.

kary- Kaczmarek Dawid – 2 min., Pytel Eryk 4 min.

Najlepsi zawodnicy meczu: Junior – Stachowiak Jonatan

                                             Absolwent – Ratajczak Maksymilian.

 

 

 

Chynów Zielona Góra – Junior Kębłowo  2:5 (0:0; 1:1; 1:4)

bramki dla Chynowa – Sulicki Damian – 1, Huba Jakub – 1, asysty- Sulicki Damian -1, Guzowski Milan – 1.

Junior – Stachowiak Jonatan – 1, Kubicki Aleksander 2, Stermula Dawid – 1, Wolnik Mateusz – 1, asysty – Wolnik Mateusz – 1.

Najlepsi zawodnicy meczu : Chynów – Huba Jakub

                                               Junior – Wolnik Mateusz.

 

Absolwent Siedlec – Fenomen  1:0 (1:0; 0:0; 0:0)

bramkę dla Absolwenta zdobył – Matysiak Maciej.

Kara 2 min. Lehmann Mateusz – Absolwent Siedlec

Najlepsi zawodnicy meczu: Absolwent – Kaczmarek Dawid

                                             Fenomen – Wołek Jan

 

Fenomen Babimost – Junior Kębłowo 0:3 (0:1; 0:1; 0:1)

bramki dla Juniora – Kubicki Aleksander- 1, Białek Bartłomiej – 2, asysty – Kubicki Aleksander – 1, Wolnik Mateusz – 2.

kara 2 min. Komasa Filip – Junior.

 Najlepsi zawodnicy meczu: Fenomen – Grześkowiak Filip

                                                Junior – Kubicki Aleksander.

 

Absolwent Siedlec- Chynów Zielona Góra 5:1 (1:1; 1:0; 3:0)

bramki zdobyli: Absolwent – Kaczmarek Dawid – 1, Ratajczak Maksymilian – 1, Kotkowiak Wojciech – 3, asysty – Kaczmarek Dawid -1, Woźny Nikodem – 1, Lehmann Mateusz – 1. kary: 6 min. - Pytel Eryk.

Chynów – Huba Jakub, asysta- Sulicki Damian, kary: Sowa Juliusz- 2 min., Huba Jakub – 2 min.

 Najlepsi zawodnicy meczu : Absolwent – Śmiałek Mikołaj

Chynów – Sobkowiak Kacper

 

 

Mecze sedziował – Mateusz Jarysz.

Obsługa medyczna – Aneta Krzyżańska.

Najlepsi zawodnicy meczy otrzymali słodki podarunek.

 Najlepsi strzelcy :

Huba Jakub (Chynów) – 4

Kotkowiak Wojciech (Absolwent) – 3

Sulicki Damian (Chynów) – 3

Białek Bartłomiej (Junior) – 3

Ratajczak Maksymilian (Absolwent) – 2

Kaczmarek Dawid (Absolwent) – 2

Woźny Nikodem (Absolwent) -1

Stachowiak Jonatan (Junior) – 1

Matysiak Maciej (Absolwent) – 1

Kubicki Aleksander (Junior) – 1

Kargul Aleksander (Fenomen) -1

Guzowski Milan (Chynów) – 1

 

Najlepsi asystujacy:

Sulicji Damian (Chynów) - 4

Guzowski Milan (Chynów) – 2

Huba Jakub (Chynów) – 2

Woźny Nikodem (Absolwent) – 2

Wolnik Mateusz (Junior) – 2

Kubicki Aleksander (Junior) – 1

Kaczmarek Dawid (Absolwent) – 1

Lehmann Mateusz (Absolwent) – 1

Jensz Hubert (Fenomen) – 1

Kotkowiak Wojciech (Absolwent) – 1

 

Punktacja kanadyjska:

Sulicki Damian (Chynów) – 7

Huba Jakub (Chynów) – 6

Kotkowiak Wojciech (Absolwent) – 4

Białek Bartłomiej (Junior) – 3

Guzowski Milan (Chynów) – 3

Kaczmarek Dawid (Absolwent) – 3

Woźny Nikodem (Absolwent) -3

Ratajczak Maksymilian (Absolwent) – 2

Kubicki Aleksander (Junior) – 2

Wolnik Mateusz (Junior) – 2

Lehmann Mateusz (Absolwent) – 1

Jensz Hubert (Fenomen) – 1

Stachowiak Jonatan (Junior) – 1

Matysiak Maciej (Absolwent) – 1

Kargul Aleksander (Fenomen) -1

 

 

X

Absolwent Siedlec

Chynów Zielona Góra

Fenomen Babimost

Junior Kębłowo

Bramki

Punkty

Miejsce

Absolwent Siedlec

X

5:1

1:0

3:2

9:3

9

I

Chynów Zielona Góra

1:5

X

5:1

2:5

8:12

3

III

Fenomen Babimost

0:1

1:5

X

0:3

1:9

0

IV

Junior Kębłowo

2:3

5:2

3:0

X

10:5

6

II

 

 

Miejsca po I Turnieju :

  1. 1.Absolwent Siedlec – 9 pkt.
  2. 2.Junior Kębłowo – 6 pkt.
  3. 3.Chynów Zielona Góra – 3 pkt.
  4. 4.Fenomen Babimost – 0 pkt.

 

 

                                                                                            Organizator turnieju

                                                                                         Zdzisława Łopuszyńska

 

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości